PDA

Zobacz pełną wersję : Witajcie Kochane Mamusie:)



rillia
13-01-2008, 21:30
Nazywam się Ola, mieszkam w Siedlcach. Jestem mamą 20 miesięcznej Emilki i niespełna 2 miesięcznej Bianki. Chusty ratują mi życie. Moje młodsze dziecię to typ wyjca. Drze się od rana do wieczora. Gdy tylko wsadzę ja do chusty- zasypia. Nawet w tym momencie siedzimy w chuście. Gondoli nie posiadamy, spacerki zaliczamy tylko w chuście:)
Mam polekonta i girasola. I pomalutku oglądam się za następną chustą. Szukam lekkiej, przewiewnej chusty do noszenia po domu. Polenkont grzeje jak piec, a girasol jest jeszcze trochę sztywny:)
Trafiłam tu dzięki mamusiom grudniowym:) Pozdrawiam!!!

mart
13-01-2008, 21:35
Hej! Miłego forumowania :lol: tylko uwaga: to wciąga........

Jeśli szukasz cienkiej i od razu miękkiej chusty to może Babylonia?
Napisz do Vegi, wszystko Ci opowie.

Jazzoo
13-01-2008, 21:40
Witaj u nas! :D :welcome:
Niech ci sie milo czyta i pisze na forum!
I milego i dlugiego chustowania zycze! :backcarry:

Eyja
13-01-2008, 21:43
Witam serdecznie :P miłego chustowania i tez odsyłam do Vegi w sprawie babylonyi :)

dioneja
13-01-2008, 22:04
witaj :).
chyba będę korzystać z Twojego doświadczenia ;). mój syn ma obecnie 16 mies, a w marcu na świat przyjdzie moje drugie dziecię ;).
co do chusty, to polecam z czystym sumieniem Babylonię. noszę w niej Kubka, przy młodszym też będę z niej korzystać :D.
powodzenia w chustowaniu!

ithilhin
13-01-2008, 22:18
witaj i powodzenia w noszeniu :-)
fajnie, ze coraz wiecej polskich dzieciaczkow jest noszonych.

ania_34
14-01-2008, 23:51
No i proszę, gdzie sie spotkałyśmy :-)
Pamiętam, że kiedyś spytałam na maju 2006 o chusty i odpowiedziałaś, że spodziewasz się dzidziusia i myslisz o nati.
Fajnie, że mała lubi chustę - nie wiedziałam, że już urodzilaś :-)

rillia
15-01-2008, 00:07
Też nie jest zbyt tłoczno. Jest tu jeszcze jedna nasza majóweczka:) Polaquinha mamusia Manuela:) Wypatrzyłam ją przypadkiem:D
Urodziłam miesiąc przed terminem. Kompletnie się nie spodziewaliśmy, za dwa tyg miałam zaplanowany termin cesarki. Na szczęście była na tyle duża i silna, że obyło się bez dłuższego pobytu w szpitalu. Pierwszy miesiąc Bianka tylko jadła i spała a po Świecach coś sie jej odwróciło. Daje czadu. Przestaje płakać tylko w chuście. Dzięki niej mam trochę czasu dla Emilci. Mam nadzieję, że niedługo jej przejdzie.
Pozdrawiam!!!

malgosiak
15-01-2008, 14:15
witaj, znamy sie z gazety :lol: .

agata_t
16-01-2008, 13:30
witaj:)