PDA

Zobacz pełną wersję : Itti sio S do kiedy



picikola
15-01-2012, 10:14
Moje świeże bliźniaczki walą na potęgę jestem przerażona ilością zuzywanych pieluchy, do wielo miałam zamiar wrócić po pierwszym szale "kupowym" ale chyba już teraz sie z wielo przeprosiny, do jakiej wagi s-ki starczaja, a od jakiej m- ki?
Ma ktoś na zbyciu któryś z kolorów z dolnego rzędu?

http://i1215.photobucket.com/albums/cc504/Jamie_Bartley/limited-dlish.png

negrita
15-01-2012, 12:17
Rozmiar S starczył nam do wagi 6,5 kg czyli do około 6 miesiąca życia ,bo mój dzieć jest chudy i długi. Właśnie zaczęłam niedawno przygodę z eMkami.:wash::hang:

IwonaKM
15-01-2012, 12:25
moja coreczka wciąż mieści sie w Ski a skończyła juz 10 miesięcy, M też mamy.Panna jest drobna, chuda, dluga ale wazy juz ponad 8 kg

zoana
15-01-2012, 12:57
Moja Zuza za parę dni skończy 3 miesiące waży 6,5 kg i S już ciasne się zrobiło.przerzucamy się na M.

Sroka
15-01-2012, 12:59
Livia ma teraz 9,7 kg i 70 cm wzrostu. od miesiaca uzywamy L. Jak miala ze 3 m-ce zaczelismy M - waga urodzeniowa 3kg.
S wogole nie mialam

picikola
15-01-2012, 13:09
Dzięki, niezły rozstrzal.

mamru
15-01-2012, 13:15
Picikola gratuluje Ci z całego serca :kiss: Powodzenia Mamo Czwórki!!
Nam na początku super sprawdzały się małe formowanki imse vimse lub kissaluvs i otulacz, ib nie znoszę :hide:

Kasiii
16-01-2012, 01:15
Hej, na poczatek najlepiej one size albo prefoldy bo dziewczynki szybko rosna i szkoda takich slicznycznych pieluszek pod ubrania:) (mi sie sprawdzaja fajne pieluszki disana tie on z troczkami, i wkladalm bambusowy booster i czasem polarkowa wkladne zeby mialy sucho)
itti tutto jest fajne.
moje blizniaczki maja 4 miesiace (ale urodzily sie troszke za wczesnie) i juz waza okolo 8 kg.

aladw
16-01-2012, 11:51
http://www.kissaluvs.com/fitted-diapers.php super formowanki polecam ci z calego serca!!!

IB S starczyly nam do 6 kg niej wiecej
i żadnych one size robia wielka pupe dziecko lezy z tylkiem w gorze -watpliwy to komfort, a IB sa tak piekne ze bedziesz chciala przebierac i przebierac:D i sprawia to wtedy tyle radosci:)
to byly moje najukochansze pieluszki - tylko tyle wpinania tych napek:(

Kasiii
16-01-2012, 13:14
i żadnych one size robia wielka pupe dziecko lezy z tylkiem w gorze -watpliwy to komfort

ja w one sizy wkladalam jedna bambusowa wkladke (iensze niz mf i chlonne), nie dociagalam do konca z tylu i pupka wcale w gorze nie byla, i bylo ladnie, zdrowo, cieniutko i chlonnie :)
Ale co kto lubi:)
a itti bitti sa fakt cudne :)