PDA

Zobacz pełną wersję : Wrocław - poszukuję chustomamy do pomocy w wiązaniu



kate
14-01-2012, 11:06
Witam,

Mój maluszek ma pół roku i od jakiegoś czasu nie daje się zawiązać, a noszę go w chuście wiązanej jak miał 1 miesiąc. Ponieważ mocno buntował się związywałam go luźno i przechylał mi się na jedną stronę. Ponieważ ma asymetrię nie powinnam tak robić, ale jak związuję go ciaśniej to jest krzyk i prężenie się do tyłu. No i schowałam chustę do szafy. Bardzo chciałabym dalej nosić synka w chuście, ale nie chcę robić mu krzywdy. Próbowałam inne wiązania i mam ten sam kłopot. Może znajdzie się chustomama, która znajdzie chwilę na spotkanie i pomoc w wiązaniu. :help:

atelka
14-01-2012, 17:48
sporo nas tu ale uważam że warto zainwestować w spotkanie z doradcą :)

nasza forumowa marza z zachustowani.pl
lub beannshi z tulisie.pl
albo szkoła przywiązanie

MonikaK
14-01-2012, 19:28
Ewa ze szkoły przywiązanie właśnie urodziła, ale na forum jeszcze jest forgetit też z przywiązania ;)

kate
14-01-2012, 23:29
Chyba będę musiała tak zrobić. Dzisiejsze noszenie znowu odbyło się z krzykiem i wyginaniem się do tyłu. :-( Pewnie będę musiała pogodzić się z tym, że mój maluszek nie chce być noszony w chuście:cry:, w wózku zresztą też nie chce, najchętniej to by śmigał na podłodze. Zastanawiam się jeszcze nad zamianą chusty na nosidło. :hmm:

atelka
15-01-2012, 00:38
Chyba będę musiała tak zrobić. Dzisiejsze noszenie znowu odbyło się z krzykiem i wyginaniem się do tyłu. :-( Pewnie będę musiała pogodzić się z tym, że mój maluszek nie chce być noszony w chuście:cry:, w wózku zresztą też nie chce, najchętniej to by śmigał na podłodze. Zastanawiam się jeszcze nad zamianą chusty na nosidło. :hmm:

moja córa darła się w niebogłosy podczas wiązania, ale jak już kończyłam to zasypiała
warto się z kimś spotkać i potrenować :)
napisz jaka dzielnica - będzie łatwiej

kate
15-01-2012, 10:15
Ja mieszkam na Księżu Małym.

Chciałąbym zobaczyć jak wiąże inna mama, bo patrzyłam na filmiki z you tube, ale tam maluch jest spokojny, a mój wygina się i zawiązanie go jest bardzo trudne.:-(

kate
15-01-2012, 10:16
Ja mieszkam na Księżu Małym.

Chciałabym zobaczyć jak wiąże inna mama, bo patrzyłam na filmiki z you tube, ale tam maluch jest spokojny, a mój wygina się i zawiązanie go jest bardzo trudne.:-(

Padthai
27-01-2012, 12:58
w ta niedziele jest spotkanie klubu Kangura
zapraszam
pomozemy zawiazac