PDA

Zobacz pełną wersję : Skład chust Nati



mamaLiKa
12-01-2012, 17:07
Tak mnie męczy ten temat od dłuższego czasu, więc daje upust swoim przemyśleniom. Dlaczego większość chust Nati nie ma podanego dokładnego składu, ile procent czego, pomijając oczywiście informację na metce? :hmm:
Bardzo mi brakuje takiej informacji przy kupnie. Wiem, że takie jaskółki z kaszmirem np. większość kupuje w ciemno bo są jaskółkami, ale nikt nie wie ile tego kaszmiru jest i czy są nośne dopóki się ich nie upoluje. Tak patrzę sobie np. na balony z kaszmirem w sklepie i gdyby była informacja o składzie i wadze może bym się zdecydowała, a tak, taka trochę zgadywanko-niespodzianka jest jaka ta chusta będzie.
Zresztą w sklepie część chust ma podany skład (motylki z lnem, dmuchawce), ale sporo nie. Waga chust też by się przydała. Tak robi np. Didymos wypuszczając chusty, podaje dokładne dane i to wydaje mi się bardzo profesjonalne podejście.
To chyba nie jest tajemnica handlowa, a byłaby IMO naprawdę przydatna.
Wiem, że Natalia zagląda czasem na stronę - może weźmie to pod uwagę.

edit: przejrzałam jeszcze raz stronę Nati i widzę, że większość ma skład, ale te które są w okazjach cenowych, a w ofercie regularnej nie ma już nie. Tak samo jest z nowościami ogłoszonymi na facebooku - przydałoby się podawanie tego składu, zanim się pojawią.

Zuz
12-01-2012, 17:14
jestem ZA` :thumbs up: nie musialabym wagi kuchennej fatygowac :mrgreen:

Karusek
12-01-2012, 19:19
całkowicie się zgadzam :)
nawet przecież to pewnie nie jest duży problem, żeby kategorię ze składem wstawić do sklepu np. dzień wcześniej niż same chusty (żeby info było nie tylko na FB)