PDA

Zobacz pełną wersję : Wątek informacyjno pochwalny dla Ellevilla



randia
11-01-2012, 17:23
Podzielę się swoimi doświadczeniami, bo może komuś się przyda na przyszłość.
Jakiś czas temu zachorowałam na Elleville i postanowiłam, że muszę je mieć:lol:. Nawet zamówiłam jedną u dystrybutora w PL, ale jak po nią przyjechałam to odbiłam się od drzwi i potem zostałam olana. W związku z tym, że nie lubię być olewana postanowiłam nie korzystać już z usług sklepu i zamówić chustę (i kolejne:heart:) bezpośrednio z Norwegii. Po trzech zamówieniach mogę już śmiało powiedzieć, że czuję się dopieszczona jako klientka.
Przesyłki przychodzą błyskawicznie (nawet po 3 dniach są w PL) w nienaruszonym stanie.
Jeśli chusta trafi do urzędu celnego (nie każda trafia), to trzeba zapłacić VAT, ale nie płaci się cła.
Na gwiazdkę dostałam Zarę z dość dużym babolem. Po mailu z załączonym zdjęciem od razu wysłana została nowa chusta. Na skutek dopytywań o formę odesłania poprzedniej otrzymałam odpowiedź, że mogę ją zatrzymać pod warunkiem, że nie sprzedam jej dalej ze względu na wady:)
Swoją drogą kontakt mailowy jest błyskawiczny.
Przyznam, że po przeczytaniu różnych wątków nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale firma zachowała się super:)