PDA

Zobacz pełną wersję : problem z kieszonką



Lotna
10-01-2012, 15:37
Noszę dużo bo młoda tylko tak sypia. Wiążę kieszonkę, dociągam mocno, trzyma dobrze, jednak po jakimś czasie ten materiał który idzie od nózek dziecka na plecy się luzuje. Na początku poły są ładnie szeroko na plecach po czym w miarę noszenia ten materiał się zwęża i powstają mega luzy. O co cho? Coś robię źle czy to tak bywa? Może wcale nie rozciągać poł(ów?) na plecach szeroko wtedy nie będzie problemu ze zwężaniem się?

Lotna
11-01-2012, 12:54
:(

cube
11-01-2012, 13:22
Ja na plecach nie rozciągam chusty, bo zazwyczaj wychodzi mi to wtedy jakoś krzywo :(. Staram się tylko bardziej na płasko rozłożyć materiał pod pupą. Tylko, że ja nie jestem specjalistką, więc lepiej żeby wypowiedziały się bardziej doświadczone mamy :D.

pszczoła
11-01-2012, 18:06
poły nie powinny byc rozkładane na plecach

IzaBK
11-01-2012, 18:30
wydaje mi się, że to faktycznie może być wina tego szerokiego rozkładania na plecach. Chusta powinna być na plecach maksymalnie napięta, nie może iść na "półokrągło" - to się najczęściej zdarza właśnie dolnej krawędzi, gdy zahacza o "schabiki" ;) chyba każda kobieta ma na żebrach z tyłu taki tłuszczyk, podczas wiązania postaraj się, aby dolna krawędź była na schabiku a nie pod nim :D bo jeśli będzie pod schabikiem, prędzej czy później na niego się przesunie i wtedy właśnie powstaje luz. może pomoże, choć bez obejrzenia trudno doradzać.