PDA

Zobacz pełną wersję : Witam z Warszawy



Paulina J.
04-01-2012, 21:49
Cześć,
Jak zwyczaj nakazuje, będąc nowym na forum, należy się przedstawić. A więc przedstawiam się jestem Paulina, mama Jasia.

Jaś ma 1,5 roku i się nosi :). Trochę w chuście ale raczej w nosidle, bo szybciej, a czasu wiecznie mało.

Na forum zaglądam już od pewnego czasu, bo fajnie jest nosić.

Ach i może ktoś mi podpowie czy gdzieś znajdę wątek o noszeniu dzieci niepełnosprawnych?? Bo rehabilitanci Młodego mówią, że raczej problemu nie ma, ale chętnie podpytam noszące mamy, których maluchy zmagają się z jakimiś problemami.

A gdyby ktoś chciał wiedzieć jak to z nami i niepełnosprawnością Młodego jest to zapraszam tu http://dziecisawazne.pl/niepelnosprawnosc-nie-jestem-mama-gorszego-dziecka/
(mam nadzieję, że nie łamię regulaminu, ale to nie jest reklama).
No. To idę buszować na forum, bo już się rozpisałam. Pozdrawiam serdecznie.

IzaBK
04-01-2012, 22:04
:hello:

jul
04-01-2012, 22:09
Cześć,

i witaj - mam nadzieję, że dobrze Ci tu będzie :)

Nie wiem, czy jest konkretnie taki wątek, znalazłam tylko ten http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=5730&highlight=niepe%C5%82nosprawne, ale możesz zacząć nowy, bo mam dzieci niepełnosprawnych na forum kilka jest. To dobry pomysł, żeby w jednym miejscu zgromadzić ich doświadczenia dla innych w podobnej sytuacji.

Olban
05-01-2012, 00:29
Witam Paulino i Jasiu :)
przeczytałam artykuł na "ważnychdzieciach"- czapka z głowy! szczęśliwy Mały Człowiek mający takich rodziców :)
zerknęłam na bloga- bo uwielbiam gotować i mieszkałam na Pradze (choć trochę dalej niż Stalowa)
no i mam koleżankę Prażankę, która jest też przewodnikiem po Pradze (może znasz Izę TT?)
miłego pobytu na forum
pozdrawiam

hajda
05-01-2012, 14:03
Witam serdecznie. Podoba mi się, że poruszyłaś ten temat, jest bardzo ważny i potrzebny. Pozdrawiam

Luthienna
05-01-2012, 14:12
Witaj :hey:

agnbr
05-01-2012, 14:28
Witaj na Forum :hey:

agataamb
05-01-2012, 15:32
witaj i zapraszamy do grona praskich mamusiek (co prawda praga południe) ale to niedalego......

wrotka
05-01-2012, 16:29
fajnie jest nosić.

Też tak myślę:) Witaj :)

karolinka251
05-01-2012, 17:56
witaj :-) i tak jak Agata zapraszam na pogaduchy praskim mam:-)

Paulina J.
05-01-2012, 18:21
Dzięki za przywitanie


no i mam koleżankę Prażankę, która jest też przewodnikiem po Pradze (może znasz Izę TT?)

Izy TT nie znam, chętnie poznam, zwłaszcza, że też jestem warszawskim przewodnikiem (świeżo upieczonym).
Ale znam Prażankę Małgosię, też noszącą, która gdzieś tu jest, ale jeszcze jej nie odszukałam :)

mru
05-01-2012, 19:43
Dzięki za przywitanie

Izy TT nie znam, chętnie poznam, zwłaszcza, że też jestem warszawskim przewodnikiem (świeżo upieczonym).
Ale znam Prażankę Małgosię, też noszącą, która gdzieś tu jest, ale jeszcze jej nie odszukałam :)

Haha, to ja, to ja! :) Cześć, Paulina, witam!
I ja też chętnie, jako kolejny przewodnik, poznam Izę TT, bo jeszcze nie miałam przyjemności.

scarlet
09-01-2012, 23:15
Witam również!