PDA

Zobacz pełną wersję : czas się przedstawić szerszemu gronu:)



wrotka
30-12-2011, 23:24
Witam wszystkich!
O chustach dowiedziałam się na zajęciach w szkole rodzenia, jednak (obecna tu także) dziewczyna, która tak pięknie o tym mówiła powiedziała też o cenie chusty, co zbiło mnie z nóg i zapomniałam o sprawie. Później urodziłam Kingę i okazało się, że noszenie i trzymanie mojej córeczki to taka wielka przyjemność:) Knia urosła i przez to ważyła coraz więcej, moje ręce dłużej tego nie zniosły. Nie zniosły też tego domowe porządki, pranie, gotowanie....
Więc jak każda mama marzyłam o dodatkowej parze rąk:)
Na początek zainwestowałam w taniego elastyka na próbę, teraz mam używanego Irisa i zakurzony, stojący w kącie wózek:D

Denerwuje mnie tylko to, że ludzie patrzą jak na kosmitę, jak na syjamskie bliźniaki, chociaż z czasem już wszyscy się przyzwyczajają i ja i sąsiedzi. Nawet w mojej opolskiej mieścinie:D
w każdym razie cieszę się, że noszę, jestem z tego dumna i nie rozumiem moich koleżanek, które twierdzą, że własnemu dziecku robię krzywdę.
Ja jestem zadowolona, mała jeszcze bardziej niż ja:)
rozgadałam się:)
pozdrawiam wszystkich!

agnbr
30-12-2011, 23:25
Witam wszystkich!
O chustach dowiedziałam się na zajęciach w szkole rodzenia, jednak (obecna tu także) dziewczyna, która tak pięknie o tym mówiła powiedziała też o cenie chusty, co zbiło mnie z nóg i zapomniałam o sprawie. Później urodziłam Kingę i okazało się, że noszenie i trzymanie mojej córeczki to taka wielka przyjemność:) Knia urosła i przez to ważyła coraz więcej, moje ręce dłużej tego nie zniosły. Nie zniosły też tego domowe porządki, pranie, gotowanie....
Więc jak każda mama marzyłam o dodatkowej parze rąk:)
Na początek zainwestowałam w taniego elastyka na próbę, teraz mam używanego Irisa i zakurzony, stojący w kącie wózek:D

Denerwuje mnie tylko to, że ludzie patrzą jak na kosmitę, jak na syjamskie bliźniaki, chociaż z czasem już wszyscy się przyzwyczajają i ja i sąsiedzi. Nawet w mojej opolskiej mieścinie:D
w każdym razie cieszę się, że noszę, jestem z tego dumna i nie rozumiem moich koleżanek, które twierdzą, że własnemu dziecku robię krzywdę.
Ja jestem zadowolona, mała jeszcze bardziej niż ja:)
rozgadałam się:)
pozdrawiam wszystkich!
I tak trzymaj, witaj na forum!!!

alifi
31-12-2011, 01:47
Witaj, połowiczna (?) pabianiczanko, sąsiadko znaczy :hey:

wrotka
31-12-2011, 11:05
Witaj, połowiczna (?) pabianiczanko, sąsiadko znaczy :hey:

miło wiedzieć:) dobra sąsiadka nie jest zła:) Ponoć jest tu kilka chustomam z Pabianic, ale gdybyśmy się wszystkie razem przeszły pod moim domem, to obawiam się, że mogłoby się to skończyć kilkoma zawałami i deszczem oczu moich sąsiadów, w sensie, że chyba fizycznie by im powypadały z oczodołów :D

hajda
31-12-2011, 13:57
witaj Wrotko :)

sakahet
31-12-2011, 14:38
witaj:hello:

Mamamaria
31-12-2011, 22:57
Witaj:hey: