PDA

Zobacz pełną wersję : zoolka



ostroszyc
23-12-2011, 21:34
Polecam! :) Przemiły kontakt, szybka wysyłka i wielka wyrozumiałość dla moich wątpliwości :hide: Dziękuję!

zoolka
23-12-2011, 23:30
oo nie wiedziałam, że jest takie miejsce na forum ... dziękuję !

opolanka
21-02-2012, 19:59
Ja kupilam aio muskyt...czy jakos tak ..i otulacz....sprawnie szybko rewelacja.....:thumbs up:

Bialawanilia
26-12-2012, 01:00
Super forumka :-) Szybka wysyłka i wszystko zgodne z opisem :-)
Kupowałam pieluszkę.

Bialawanilia
21-03-2013, 01:18
Wyciągam wnioski z dyskusji toczącej się w tle ostatniego bana na forum i dlatego wystawiam wcześniej przemilczany komentarz:

Kupiłam od zoolki kilka pieluch i nie tylko. Dopiero teraz mam porównanie wszystkich rodzajów pieluch z nowymi nieużywanymi i muszę powiedzieć, że zoolka mocno zawyża ocenę ich stanu. Wiem, że robi to nieświadomie, ale po prostu piszę szczerze jak jest.
Uważam też, że ceny może mieć trochę przesadzone. Kupowałam będąc jeszcze zielona w temacie pieluch, no ale uważam, że jednak przepłaciłam za pierwszą jak się okazało mocno skurczoną formowankę (odkryłam to jak kupiłam swoją nową...może zoolka też nie wiedziała, że jest skurczona).

Żeby zakończyć bardziej pozytywnie chcę powiedzieć, że szybko się z nią sprawy załatwia i dodaje fajne gratisy :) Dostałam np od niej trochę lanoliny do wełniaków.

Wiewiórka
21-03-2013, 10:39
Wyciągam wnioski z dyskusji toczącej się w tle ostatniego bana na forum i dlatego wystawiam wcześniej przemilczany komentarz:

Kupiłam od zoolki kilka pieluch i nie tylko. Dopiero teraz mam porównanie wszystkich rodzajów pieluch z nowymi nieużywanymi i muszę powiedzieć, że zoolka mocno zawyża ocenę ich stanu. Wiem, że robi to nieświadomie, ale po prostu piszę szczerze jak jest.
Uważam też, że ceny może mieć trochę przesadzone. Kupowałam będąc jeszcze zielona w temacie pieluch, no ale uważam, że jednak przepłaciłam za pierwszą jak się okazało mocno skurczoną formowankę (odkryłam to jak kupiłam swoją nową...może zoolka też nie wiedziała, że jest skurczona).

Żeby zakończyć bardziej pozytywnie chcę powiedzieć, że szybko się z nią sprawy załatwia i dodaje fajne gratisy :) Dostałam np od niej trochę lanoliny do wełniaków.
nie zauważyłam że zawyza, jak dla mnie opis był zgodny ze stanem
A niektóre formowanki w praniu sie kurczą, to normalne, są tkaniny mniej i bardziej kurczliwe. Zwykle nowa formowanka jest troche wieksza od używanej.
A co do zoolki wymieniałam sie z nia wiele racy, nie tylko pieluchami i moge napisac tylko, że wszystko było idealnie

Bialawanilia
21-03-2013, 11:37
Nie chcę wchodzić w szczegóły i opisywać pieluchy, bo nie o to chodzi (że materiały lubią się kurczyć to wiem, moje się nie kurczą, mimo intensywnego używania od półtora miesiąca), ale powtórzę, że Zoolka załatwia sprawy bardzo sprawnie, nie mniej jednak ja w przypadku dwóch pieluch nie byłam zadowolona z ich stanu. Reszta ok :)
Wszystko powyjaśniałyśmy i zoolka uczciwie wszystko załatwiła, jednak gdybym jeszcze raz coś kupowała, a zastanawiam się nad woreczkiem ;) to dopytałabym o szczegóły.

sag8
12-01-2014, 22:16
kupiony otulacz disany był zgodny z opisem i szybko przesłany, mogę polecić ja jako sprzedawcę...

bibka
14-03-2014, 14:39
:)