PDA

Zobacz pełną wersję : zwinięty ręczniczek przy karku:)



urticea
22-12-2011, 18:47
mam do Was takie pytanie, bo na szkoleniu chustowym na którym byłam mówiono nam żeby w kieszonce zabezpieczać główkę zwiniętym ręczniczkiem nawet jak dziecko nie śpi. Jak byłam na tych warsztatach, to moja Mała miała niecały miesiąc, ale teraz ładnie trzyma już główkę i ma prawie 5 mc..czy dalej wpychać Jej ten wałeczek..?czy jak śpi to zawsze to jest konieczne..? ta główka tak już niby nie opada, ale jak się przytuli jak zaśnie, to tak nieco "dynda"..na boczek. A jak nie śpi to i tak nie jest główką przytulona tylko ogląda sobie świat i wałeczek tylko ogranicza Jej pole widzenia..

No więc jak jest z tym wałeczkiem w kieszonce? wałkować?;)
Dzięki! :)


może był już taki temat, ale nie znalazłam :(

sakahet
22-12-2011, 19:08
ręczniczek nie jest w ogóle potrzebny- wystarczy porządnie dociągnąć chustę i wtedy zabezpieczy ona odpowiednio główkę dziecka

a może spróbujesz wrzucić dziecię na plecy, skoro trzyma już główkę i jest ciekawe świata?

Meta
22-12-2011, 19:14
Było parę razy, ale w wątkach oceniających wiązania, więc trochę trudniej znaleźć ;)

http://chusty.info/forum/showthread.php?t=14278 <= zerknij na wypowiedzi Kasi, bardzo fajnie wyjaśniają, kiedy i dlaczego (nie)używać ręczniczka

urticea
22-12-2011, 19:14
okropnie się boję na plecy..ale może faktycznie to już najwyższa pora..ale nie lubię nie wiedzieć co u niej słychać;)

czyli jak chusta jest ładnie dociągnięta przy szyjce, zakrywa ładnie całe ramionka, to ręczniczka nie potrzeba nawet jak śpi?

Dziękuję:)

sakahet
22-12-2011, 19:33
meta- dzięki za linka- o to właśnie chodziło :)

urticea- to może spotkaj się z kimś, kto Ci pomoże z wiązaniem na plecach, choć nic na siłę ;)

a ręczniczka nie potrzeba, tylko wystarczy porządne dociągnięcie- wiem, powtarzam się