PDA

Zobacz pełną wersję : Oschafanki ;)



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16

milorzab
22-04-2013, 07:46
Nie podoba mi się ten JK. Tzn chiisai bardzo, ale tylko zen jest ładny. Dla mnie oczywiście.

masha
22-04-2013, 09:24
A ja sobie zalosuję ;) Tylko jak? Wrzuca się do kosza i co dalej? go to checkout? czy jak?

amst
22-04-2013, 09:42
Wygląda mi z daleka jak silveprink. Ginie ta zieleń i dlatego wzięłam na próbę.

yvona
22-04-2013, 10:39
Wygląda mi z daleka jak silveprink.

Dokladnie dlatego wzielam udzial w losowaniu :)

Blafia
22-04-2013, 13:36
News z FB:

Draw for JK Fern has now finished, next one should be up today with the remainder of the Deep Forest Collection (Eden Copper Beech, SN Ash & Phaise Juniper), we'll update on that shortly.

greeneddie
22-04-2013, 13:44
News z FB:

Draw for JK Fern has now finished, next one should be up today with the remainder of the Deep Forest Collection (Eden Copper Beech, SN Ash & Phaise Juniper), we'll update on that shortly.

:fire: :lol:

Blafia
22-04-2013, 14:00
DZIEWCZYNY! CHUSTY JUŻ NA STRONIE, MOŻNA LOSOWAĆ!!!

Agut
22-04-2013, 14:00
no i blokadę już zrobili :) mozna tylko raz :) ( w sensie ze tylko raz mozna oddać swoje 3 głosy na jedną chustę)

Blafia
22-04-2013, 14:07
no i blokadę już zrobili :) mozna tylko raz :) ( w sensie ze tylko raz mozna oddać swoje 3 głosy na jedną chustę)

no i dobrze :)

yvona
22-04-2013, 14:08
zaglosowalam, znaczy przystapilam do konkursu "zaplac za osche" :P :P :P

masha
22-04-2013, 14:12
Ja też przystapiłam :D Powodzenia wszystkim zyczę :D Ja nigdy nic nie wylosowałam, więc się nie nastawiam :(

yvona
22-04-2013, 14:14
Oj bo sie zdziwisz Masha ;)

masha
22-04-2013, 14:15
Oj, chciałabym :D

yvona
22-04-2013, 14:17
zaniose za ciebie modly dzis z wieczora :D

jakby co to Sw Rita od spraw beznadziejnych :P :P (troche juz mnie zna ;) )

masha
22-04-2013, 14:23
zaniose za ciebie modly dzis z wieczora :D

jakby co to Sw Rita od spraw beznadziejnych :P :P (troche juz mnie zna ;) )

Dzięki! To ja też pierwszy raz w swoim imieniu zaniosę ;) Mnie Św. Rita też doskonale zna- jest ze mną "po imieniu" :D

natala
24-04-2013, 10:28
http://www.ebay.co.uk/itm/Oscha-Japanese-Knot-Ooki-Mell-baby-carrier-Sling-Size-6-/290902421495?pt=UK_Baby_Carriers&hash=item43bb22aff7 :omg:

Marciula
24-04-2013, 10:34
Przed chwilą kupiłam vespersa 5 na stronie oszy :bliss::bliss::bliss::bliss::bliss:
w końcu jakieś polowanie!!! :D

mamaslon
24-04-2013, 10:39
zaniose za ciebie modly dzis z wieczora :D

jakby co to Sw Rita od spraw beznadziejnych :P :P (troche juz mnie zna ;) )

ta! też ją znam :)

Pat
24-04-2013, 10:45
Przed chwilą kupiłam vespersa 5 na stronie oszy :bliss::bliss::bliss::bliss::bliss:
w końcu jakieś polowanie!!! :D

Ooo :)
A btw, było jakieś losowanie Edenu?

Agut
24-04-2013, 10:52
Przed chwilą kupiłam vespersa 5 na stronie oszy :bliss::bliss::bliss::bliss::bliss:
w końcu jakieś polowanie!!! :D

ooo w morde!!!!!!!!!! gratulacje!

ale że im sie vespers ostał???? ja pierdziu!

Marciula
24-04-2013, 10:57
ooo w morde!!!!!!!!!! gratulacje!

ale że im sie vespers ostał???? ja pierdziu!
Bałagan mają nie tylko na stronie ale i w magazynie, więc :lool:

yvona
24-04-2013, 11:01
Pat, losowanie edenu bylo wczoraj :)

Natala, ze co, ze drogo? No fakt. Zobaczymy, czy bedzie popyt ;)

natala
24-04-2013, 11:12
Pat, losowanie edenu bylo wczoraj :)

Natala, ze co, ze drogo? No fakt. Zobaczymy, czy bedzie popyt ;)

popyt juz jest.. ja rozumiem, ze oscha... ale 350 funtow za bawelniany kawalek szmaty (na 3 dni przed koncem aukcji btw)??? (brzydki kawalek bawelnianej szmaty, ale jak wiadomo de gustibus... ;)).

Marciula
24-04-2013, 11:14
popyt juz jest.. ja rozumiem, ze oscha... ale 350 funtow za bawelniany kawalek szmaty (na 3 dni przed koncem aukcji btw)??? (brzydki kawalek bawelnianej szmaty, ale jak wiadomo de gustibus... ;)).
Gdybym była bogata to bym licytowała :hide: uwielbiam te brzydkie kółka :love:

yvona
24-04-2013, 11:33
Widzisz Natala, Marciula zywym przykladem, ze jednak sa chetne :D

edit: jeszcze raz rzucilam okiem, ze licytuja. Wlascicielka skromnie, niecalym funtem z poczatku zarzucila :D ponoc te funtowe aukcje maja najwyzsze osiagi licytacyjne, statystycznie.

masha
24-04-2013, 15:20
Mi też się te knoty podobają :hide: Widocznie mam kiepski gust ;)

Ale ja nie z tym. Widziałyście to:

http://www.finelywoven.com.au/collections/oscha-slings

:omg::omg::omg:

amst
24-04-2013, 15:22
Mi też się te knoty podobają :hide: Widocznie mam kiepski gust ;)

Ale ja nie z tym. Widziałyście to:

http://www.finelywoven.com.au/collections/oscha-slings

:omg::omg::omg:

dolicz przesyłkę z Australii i cło jak nic dowalą...wychodzi całkiem drogo.

masha
24-04-2013, 15:24
drogo jak drogo, ale chodzi mi o to, że oni sprzedawali coś, co oscha teoretycznie jeszcze nie rozesłała... ja tam mam co chciałam- asha i eden.

edit: a nawet mam więcej niż chciałam :(

amst
24-04-2013, 15:26
No tak, Oscha do nich wysyła zawsze jakąś partię, sa oficjalnym dysrtybutorem i fotki maja adekwatne ;)

masha
24-04-2013, 15:28
amst, no widzisz, ja nie wiedziałam i się zdziwiłam ;) Nie wiedziałam, że Socha tak robi- widocznie mało jeszcze wiem :D

amst
24-04-2013, 15:29
E nie ;) kiedys tam polowałam na Satori ale potem cena plus przesyłka plus cło wyszł mi najdroższa 4 jaką miałam więc odpadłam ;)

Ale np u nich ciągle jeszcze są: braid i radioaktywne chmurki ;)

mamaslon
24-04-2013, 15:30
:)

yvona
25-04-2013, 01:08
Jakie clo? To nie Hameryka :D

Clo placi sie jak sie zamawia dobra na ponad 1000 dolarow. Na raz. To powiem wam, ze zaoszczedzilam niezle. Na Knocie przykladowo, zamiast 208 AUD za szostke dalam 172. W przeliczeniu. Eden widze za dwojke wolaja 208, wole nie wiedziec ile bylo za siodemke, jako ze wyprzedana to i tak sie nie dowiem. Zapewnie tez oszczedzilam ;)

masha
25-04-2013, 09:42
yvona, ja uwielbiam Twoje rozumowanie co do wydawania kasy na szmaty :lool:

"wydałam kupę kasy, ale w sumie, to zaoszczędziłam, bo mogłam kupić drożej"

"Zawsze mogłam tę kasę zgubić, albo zostać okradziona" :lool:

Kochana :kiss:

greeneddie
25-04-2013, 11:15
Jakie clo? To nie Hameryka :D

Clo placi sie jak sie zamawia dobra na ponad 1000 dolarow. Na raz. To powiem wam, ze zaoszczedzilam niezle. Na Knocie przykladowo, zamiast 208 AUD za szostke dalam 172. W przeliczeniu. Eden widze za dwojke wolaja 208, wole nie wiedziec ile bylo za siodemke, jako ze wyprzedana to i tak sie nie dowiem. Zapewnie tez oszczedzilam ;)

Dobre :lol: :thumbs up:

yvona
25-04-2013, 11:15
Trzeba myslec pozytywnie :D

Marciula
26-04-2013, 16:41
matko, co za cyrk.... Dostałam dzisiaj rano potwierdzenie, że wysłali vespersa, a godzinę temu dostałam od nich wiadomość, że zwrócą mi pieniądze, bo to był jakiś błąd na stronie i oni już ich nie mają, więc nie mogą mi wysłać :duh: chociaż niby już wysłali! No załamałam się... Przez to, że zapłaciłam za tego vespersa nie będę miała kasy na Oki :roll: masakra....

natala
26-04-2013, 16:55
matko, co za cyrk.... Dostałam dzisiaj rano potwierdzenie, że wysłali vespersa, a godzinę temu dostałam od nich wiadomość, że zwrócą mi pieniądze, bo to był jakiś błąd na stronie i oni już ich nie mają, więc nie mogą mi wysłać :duh: chociaż niby już wysłali! No załamałam się... Przez to, że zapłaciłam za tego vespersa nie będę miała kasy na Oki :roll: masakra....

to im to napisz - ze jak go wylosujesz, to niech go trzymaja dla Ciebie do momentu, kiedy kasa nie wplynie na konto. dali ciala, to niech teraz odkrecaja... swoja droga, bajzel to oni maja nie z tej ziemi :roll:

edit: albo zaproponuj - zamiast vespersa niech Ci dadza bez losowania...

Marciula
26-04-2013, 17:10
Napisałam im o Oki, a oni odp., że już wysłali do mnie kasę... Jak już wylosuje Oki to będę ich męczyć, żeby przetrzymali dla mnie...
Jeszcze bardziej się wkur**łam.
Swoją drogą, skoro mi przesłali "order shipped" z numerem wysyłki to może coś do mnie jednak wysłali, a mają taki bajzel, że sami nie wiedzą co i jak? :lool:będę obserwować ten numer wysyłki, z nadzieją :whistle:
edit. (dobra, małż wypłatę dostał, będzie okinami:bliss:)

greeneddie
27-04-2013, 00:40
Napisałam im o Oki, a oni odp., że już wysłali do mnie kasę... Jak już wylosuje Oki to będę ich męczyć, żeby przetrzymali dla mnie...
Jeszcze bardziej się wkur**łam.
Swoją drogą, skoro mi przesłali "order shipped" z numerem wysyłki to może coś do mnie jednak wysłali, a mają taki bajzel, że sami nie wiedzą co i jak? :lool:będę obserwować ten numer wysyłki, z nadzieją :whistle:
edit. (dobra, małż wypłatę dostał, będzie okinami:bliss:)

Niezłe :lool: Sprawdziłaś ten nr przesyłki? Jest info, że wysłane do polski? Może coś dostaniesz :lol:

Marciula
02-05-2013, 11:17
Niezłe :lool: Sprawdziłaś ten nr przesyłki? Jest info, że wysłane do polski? Może coś dostaniesz :lol:

niestety nic nie wysłali, mimo, że dostałam od nich nr wysłanej przesyłki :hide:

Czy nie uważacie, że Osza wprowadziła zabójcze tempo? :omg: nie wiem ile kasy trzeba mieć, żeby kupić wszystkie wypuszczane chusty, ale wiem, że ja tyle nie mam :rolleye:

masha
02-05-2013, 11:26
Marciula, nie musisz mieć wszystkich ;)

Marciula
02-05-2013, 11:38
No tak, ale teraz jest nieco inaczej niż wcześniej... Zależało mi to polowałam dla siebie, nie zależało to i oddałam co w koszyku miałam - a teraz? Zależy Ci i co? Oczywiście, że Cię nie wylosują... :hide: Dlatego chyba lepiej kupić co dadzą i potem wymieniać... A co warto kupić? Czy ktoś by mi dał za takie np. SN Aiko Okinami? I tu cholera to wszystko do niczego jest, bo jednak każda chusta mimo, że u oszy ma taką samą cenę to potem ta cena jest zupełnie inna, każda chusta inaczej wyceniana....
Tak w ogóle to kto decyduje o cenach chust na rynku wtórnym? To wszystko jest dla mnie zbyt skomplikowane :hide:
Poza tym to będzie 25 SN od Oszy - ile ich jeszcze będzie? :ninja:

masha
02-05-2013, 11:43
SN nigdy za mało :thumbs up:

No to racja jest, że teraz jest inaczej ;) Ja też wolałam jak puszczali je rzadziej... O cenach na rynku wtórnym decyduje multum czynników, ale najważniejsze dwa to podaż i popyt :) A to, czy uda ci się coś wymienić na inną szmat, to też jest dość skomplikowane, bo to zalezy od indywidualnych gustów i preferencji uczestników globalnej gospodarki :) To trochę taki hazard jest- trzeba mieć nosa do tego, co kupić a co nie. :)

No to się powymądrzałam :) Ale austriacka szkoła ekonomii da Ci odpowiedź na wiele kwestii w tym względzie, polecam! :thumbs up:

Marciula
02-05-2013, 11:51
SN nigdy za mało :thumbs up:

No to racja jest, że teraz jest inaczej ;) Ja też wolałam jak puszczali je rzadziej... O cenach na rynku wtórnym decyduje multum czynników, ale najważniejsze dwa to podaż i popyt :) A to, czy uda ci się coś wymienić na inną szmat, to też jest dość skomplikowane, bo to zalezy od indywidualnych gustów i preferencji uczestników globalnej gospodarki :) To trochę taki hazard jest- trzeba mieć nosa do tego, co kupić a co nie. :)

No to się powymądrzałam :) Ale austriacka szkoła ekonomii da Ci odpowiedź na wiele kwestii w tym względzie, polecam! :thumbs up:

Od ekonomii stronię jak tylko mogę - mam męża ekonomiste-maniaka :hide:
Właśnie, najważniejsze to wybrać dobry moment na wystawienie chusty.... bardzo dziwi mnie sukces SN Maya - taka niezapowiedziajka, tyle szumu zrobiła i jest warta tyle, co stare, piękne osze...
Tak czy inaczej, zauważyłam, że lepiej mi wychodzi kupowanie niż sprzedawanie, więc będę robiła to co wychodzi mi najlepiej :mrgreen: a SN Aiko coraz bardziej mnie zachwyca :love:

masha
02-05-2013, 11:52
Marciula, dobra jesteś :D
Musisz czytać, to co dzieje się na forach oschowych i beziesz wiedziała, co będzie sukcesem, a co klapą. A, no i przyda się jeszcze jakaś dobra podpowiadaczka, która usiądzie Ci na ramieniu i szturchnie kiedy trza :kiss::kiss::kiss:

samuela
02-05-2013, 11:54
Mnie też Maya dziwi, zwłaszcza, że od początku było zapowiedziane, że zimą znowu będzie.

masha
02-05-2013, 11:57
Mnie też Maya dziwi, zwłaszcza, że od początku było zapowiedziane, że zimą znowu będzie.

A Afrodytki i Eros? To jest podobnie, jest preorder na nie, a na rynkach wtórnych i tak wystawione są za wyższą kasę i ludzie próbują na nich zarobić, mimo, że natkali ich od groma w preorderze i na bank będzie można dostać za retail, jak się ktoś nie załapała na preorder.

mamaslon
06-05-2013, 12:05
wszytko mi dolecialo :)))
:high:

masha
06-05-2013, 14:46
Nosz kurna, a mi nic :/

Blafia
06-05-2013, 14:50
wszytko mi dolecialo :)))
:high:

Mi też już wszystko, teraz się muszę zabrać za odsyłanie :P

mamaslon
06-05-2013, 14:59
Mi też już wszystko, teraz się muszę zabrać za odsyłanie :P
hahaha
ja mam zamiar się machnąc na 4rke edenu
to bedzie si
i tą 6steczke puszczę w świat
niech nosi akieś dziecko :)

samuela
06-05-2013, 15:39
Mi Eden doleciał i się popłaczę chyba zaraz, bo to jedyna chusta z ostatniej kolekcji, którą chciałam mieć, a mi się NIE PODOBA. Kolor jest zupełnie nie taki :(. Jeszcze lewa strona daje radę, ale prawa już nijak.
Źle mi z tym.

Blafia
06-05-2013, 16:11
Mi Eden doleciał i się popłaczę chyba zaraz, bo to jedyna chusta z ostatniej kolekcji, którą chciałam mieć, a mi się NIE PODOBA. Kolor jest zupełnie nie taki :(. Jeszcze lewa strona daje radę, ale prawa już nijak.
Źle mi z tym.

Ja i Agut łączymy się z Tobą w bólu :kiss:
I co? Też odsyłasz?

samuela
06-05-2013, 17:39
Nie wiem właśnie. Bo pewnie nikt nie kupi tego edena głupiego :(.

Blafia
06-05-2013, 17:42
Nie wiem właśnie. Bo pewnie nikt nie kupi tego edena głupiego :(.

No nikt chyba... Na grupach oszowych na FB i na ebayu wiszą wszystkie i nikt nie chce...
Wszyscy się wyznali, że paskud :P

samuela
06-05-2013, 17:50
Tak sobie myślę, czy by się go nie dało farbnąć jakoś sensownie. Skoro to jedwab... Lubię ten wzór, jedwab mi pasuje, tylko ten kolor taki niedorobiony sraczkowaty.

FatalFuchsia
06-05-2013, 18:06
No nikt chyba... Na grupach oszowych na FB i na ebayu wiszą wszystkie i nikt nie chce...
Wszyscy się wyznali, że paskud :P

Mi się kolor bardzo podoba... Tylko ten wzór - blee.

samuela
06-05-2013, 18:13
Mi się kolor bardzo podoba... Tylko ten wzór - blee.
A widziałaś go na żywo? Bo mi się na zdjęciach też kolor podobał.
Wzór jest cudny, czekam na edena juliet albo midnight :P.

amst
06-05-2013, 18:29
Kolor edena jest jak przegotowany barszcz ze smietaną. Taki brudny różowo-czerwony. Nie podoba mi się...niestety :(

Blafia
06-05-2013, 18:44
Kolor edena jest jak przegotowany barszcz ze smietaną. Taki brudny różowo-czerwony. Nie podoba mi się...niestety :(

o to to to, kolor tego osadu co się robi na ściankach garnka :lool:

FatalFuchsia
06-05-2013, 21:33
A widziałaś go na żywo? Bo mi się na zdjęciach też kolor podobał.
Wzór jest cudny, czekam na edena juliet albo midnight :P.

Widziałam tylko na zdjęciach. Z drugiej strony tutaj większość osób kupuje na przykład chusty niebieskie, czego ja zupełnie nie rozumiem:)

Blafia
06-05-2013, 21:54
Widziałam tylko na zdjęciach. Z drugiej strony tutaj większość osób kupuje na przykład chusty niebieskie, czego ja zupełnie nie rozumiem:)

Ano masz całkowitą rację, o gustach się nie dyskutuje. Na pewno jest więcej osób, którym Eden się podoba. Dla mnie po prostu za ciemny, przygnębiający, wolę żywe, energetyczne kolory :)

yvona
07-05-2013, 00:38
Nie wiem czego chcecie od tego biednego edena :P
Fakt, najfajniejszy w zestawie IMO to jest umbra, a potem orchid, ale ten tutaj ma swoj urok, jest taki troche strojny nawet ;) jak nie chusta. Znajomy Nigeryjczyk powiedzial, ze chetnie uszylby sobie z tego szatke :D
Mnie sie podoba bardzo, nie zawiodl mnie. No ale nazwa copper beech mi sporo powiedziala, jaki to bedzie odcien, czyli taki rdzawy czerwony, brudniejszy ;)

greeneddie
07-05-2013, 12:11
wszytko mi dolecialo :)))
:high:

Do mnie też :high: Ash przepiękny, NV śliczne (szkoda, że wylosowałam tylko 5-tkę, wolałabym 6 ;))
Eden :hmm: nie wiem o co chodzi - w sumie jest ładny, kolor fajny (ciemny - to co, mam ciemniejsze i smutniejsze (np. pawie konopne, czy Braid Obsidian) jest elegancki, upragniony a niestety za serce mnie nie chwycił :cryy:

FatalFuchsia
07-05-2013, 12:32
Mnie sie podoba bardzo, nie zawiodl mnie. No ale nazwa copper beech mi sporo powiedziala, jaki to bedzie odcien, czyli taki rdzawy czerwony, brudniejszy ;)

Coraz bardziej kusisz:) Na razie muszę pozbyć się kilku chust, ale potem chętnie uwolnię kogoś od tego kolorystycznego brzemienia;)

Żałuję, że w ogóle go nie losowałam...

amst
07-05-2013, 12:43
Coraz bardziej kusisz:) Na razie muszę pozbyć się kilku chust, ale potem chętnie uwolnię kogoś od tego kolorystycznego brzemienia;)

Żałuję, że w ogóle go nie losowałam...

chcesz mój :ninja:

FatalFuchsia
07-05-2013, 13:09
chcesz mój :ninja:

A jakiej długości masz? Jak sprzedam to co wystawiłam, to czemu nie, bardzo chętnie:) A częściowa wymiana wchodzi w grę (mam kilka chust w których w ogóle nie noszę, ale żal mi je sprzedać, mam duszę hoardera:ninja:)?

amst
07-05-2013, 13:13
Coraz bardziej kusisz:) Na razie muszę pozbyć się kilku chust, ale potem chętnie uwolnię kogoś od tego kolorystycznego brzemienia;)

Żałuję, że w ogóle go nie losowałam...

Ja juz tylko sie wyzbywam ale może byc ratalnie :) mój stos juz dojrzał pełnię ;)

BTW coś oszka rzuciła i widze że nawet Eden jest więc jak co to możesz polowac. Ja mam 7.

Agut
07-05-2013, 13:16
A jakiej długości masz? Jak sprzedam to co wystawiłam, to czemu nie, bardzo chętnie:) A częściowa wymiana wchodzi w grę (mam kilka chust w których w ogóle nie noszę, ale żal mi je sprzedać, mam duszę hoardera:ninja:)?

ja mam 6tke :) własnie pakuje i jutro odsyłam... jak by co spokojnie może lecieć do Ciebie :)

FatalFuchsia
07-05-2013, 13:21
Ja juz tylko sie wyzbywam ale może byc ratalnie :) mój stos juz dojrzał pełnię ;)

BTW coś oszka rzuciła i widze że nawet Eden jest więc jak co to możesz polowac. Ja mam 7.

Jeśli go nie będziesz odsyłać, zgłoszę się jak upłynnię nieco stosu, nie chcę żeby rósł bez opamiętania. Trochę to może potrwać, więc nie trzymaj go specjalnie dla mnie. Dzięki!

Marciula
07-05-2013, 13:30
chce ktoś smoki czerwone 6 2 grade? Mam w koszyku... Sa też aspeny i SNM u oszy

Agut
07-05-2013, 13:31
mam aspena w koszyku size 5.... hmm i co mam robić?

greeneddie
07-05-2013, 13:33
chce ktoś smoki czerwone 6 2 grade? Mam w koszyku... Sa też aspeny i SNM u oszy

Zastanawiam się czy próbować jeszcze kupić Aspena :hmm:
SN Midniht właśnie kupiłam :lol:

greeneddie
07-05-2013, 13:34
mam aspena w koszyku size 5.... hmm i co mam robić?

Brać :lol: 6-tka już zeszła :lol:

margaretka
07-05-2013, 13:35
Nawet eden wykupiony prawie, a podobno nikt go nie chce:lool:

greeneddie
07-05-2013, 13:36
Jejku niech willowa jeszcze wrzucą :mighty:

Mam River Willow i jest śliczny, na zdjęciach nie widać, ale ta druga nitka też jest żółta, jak w Willow (tylko inny odcień) i strasznie jestem ciekawa ich obu razem :duh:

Agut
07-05-2013, 13:38
Ktoś chce aspena? nie wiem po co kupiłam.......

greeneddie
07-05-2013, 13:39
Nawet eden wykupiony prawie, a podobno nikt go nie chce:lool:

I to drugi sort :lool:

Jak coś to mogę odstąpić rozm. 5 :ninja: a może i 6 (cały czas się waham :hide:) obie pierwszy gatunek :D

greeneddie
07-05-2013, 13:41
Ktoś chce aspena? nie wiem po co kupiłam.......

Brawa dla tej Pani :lool: :applause: :applause: :applause:

Ja kupiłam SN Midnight :lol: po co mi kolejna czarna chusta :duh: :lol:

samuela
07-05-2013, 13:47
Ja kupiłam SN Midnight :lol: po co mi kolejna czarna chusta :duh: :lol:

To jest niesamowita chusta. Moja ukochana. Ostatnio właściwie tylko w niej noszę, chociaż leży tych szmat cała sterta.

greeneddie
07-05-2013, 13:53
To jest niesamowita chusta. Moja ukochana. Ostatnio właściwie tylko w niej noszę, chociaż leży tych szmat cała sterta.

Dziękuję kochana za tą odpowiedź :kiss: To już wiem po co ją kupiłam :mrgreen:
Kto chce Eden? :lol:

MalgosiaN
08-05-2013, 14:50
Knoty w sklepie

Blafia
08-05-2013, 16:11
Żałuję, że w ogóle go nie losowałam...

Kochana ja mam 5, a znajoma 3 i też chcemy odsyłać, więc możesz wybierać w rozmiarach ;)

Kukiz29
08-05-2013, 16:45
po co Wam tak dużo chust??

amst
08-05-2013, 16:51
po co Wam tak dużo chust??

Lubię to :thumbs up:
:lool:

Marciula
08-05-2013, 16:52
po co Wam tak dużo chust??
a ile to dużo?? :ninja: bo dla mnie 10 to stanowczo za mały wybór... A czemu pytanie akurat w tym wątku, a nie ogólnym o chustach/noszeniu?

aginia
08-05-2013, 17:07
Chyba chodzi o to, że Blafia napisała że ma 5 szt SN Midnight jeśli dobrze zrozumiałam;) W sumie jesli tak jest to też bym chciała wiedzieć po co:lool: Chyba, ze chodzi o 5 szt różnych chust;)

Marciula
08-05-2013, 17:14
jej raczej o rozmiar chodziło :lool:

Pat
08-05-2013, 17:51
a ile to dużo?? :ninja: bo dla mnie 10 to stanowczo za mały wybór... A czemu pytanie akurat w tym wątku, a nie ogólnym o chustach/noszeniu?

Może dlatego, że jak się jest nową osobą na forum, to niekoniecznie od razu celuje się w odpowiednie działy :ninja: ;)

aginia
08-05-2013, 17:56
jej raczej o rozmiar chodziło :lool:

a tez prawada, że i taka opcja jest:)

Blafia
08-05-2013, 18:17
Buahaha!!! :lool:
No pewnie, że chodziło o rozmiar, a nie o ilość sztuk!! :duh:
I nie o Midnight, tylko o Edena, bo właśnie o nim pisała FatalFuchsia

Chyba by mnie poczesało, gdybym miała 5szt takich samych chust :bduh: teraz po wyprzedaniu 5szt to cały mój stos :cry:

FatalFuchsia
08-05-2013, 18:30
Kochana ja mam 5, a znajoma 3 i też chcemy odsyłać, więc możesz wybierać w rozmiarach ;)

Tak, ale ja chciałabym się na coś wymienić, a nie kupować. To musi być pod kontrolą - nie potrzebna mi fafnasta chusta na dodatek w kolorze, którego się wszyscy boją :ninja: :D

Marciula
09-05-2013, 11:33
Nowa chusta - ślimaki jakieś :lool:

http://imageshack.us/a/img12/1152/37511151705781166549419.jpg

samuela
09-05-2013, 11:38
Takie mało Oschowe, nie?
Strzeliłabym, że to Kokadi.

Marciula
09-05-2013, 11:39
(jak zobaczyłam to myślałam, że to Nati następną chustę dzisiaj rzuca na sklep :hide:)

aginia
09-05-2013, 11:41
właśnie zobaczyłam zdjecie i byłam pewna, ze to Nati:)

yvona
09-05-2013, 11:48
z fejsa?

FatalFuchsia
09-05-2013, 12:02
O kuźwa, muszę to mieć!!! Da się jakoś zafarbować myślicie, kolor okropny ale WZÓR:love::love::love::love::love::love::love::lo ve::love::love::love::love::love::love::love::love :

Dziewczyny, nie mam konta na fejsie. Czy ktoś mógłby zapytać czy będą robić te triskeliony w innych kolorach również?

aginia
09-05-2013, 12:03
jest i więcej zdjęć...ufff kompletnie mnie nie rusza:mrgreen: ładna ale zbyt dosłowana


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/922593_517061871665088_1373965636_o.jpg

greeneddie
09-05-2013, 12:38
Takie mało Oschowe, nie?
Strzeliłabym, że to Kokadi.

A ja myślałam, że to Artipoppe :lol:


jest i więcej zdjęć...ufff kompletnie mnie nie rusza:mrgreen: ładna ale zbyt dosłowana


https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/922593_517061871665088_1373965636_o.jpg

Mnie się podoba :hide: niestety :lol:

yvona
09-05-2013, 13:02
Mnie sie podoba, ale maz by mnie chyba na balkon mieszkac wystawil :P

madorado
09-05-2013, 13:02
Mnie sie podoba, ale maz by mnie chyba na balkon mieszkac wystawil :P

A u Was to ciepło chyba? ;)

Kamila
09-05-2013, 13:17
właśnie zobaczyłam zdjecie i byłam pewna, ze to Nati:)

To samo pomyslalam. Pierwszy raz Oscha odgapia od Nati :lool: No bo to Fumus. Chyba ze kolejnosc jest taka Oki-Fumus-Slimaki

Blafia
09-05-2013, 16:59
Losowanie na stronie Oschy - zagłosować dla kogoś na Oban?

paulina
09-05-2013, 18:10
to nowe jest ekstra:hide:

greeneddie
09-05-2013, 18:12
to nowe jest ekstra:hide:

:lool:

FatalFuchsia
09-05-2013, 19:48
Losowanie na stronie Oschy - zagłosować dla kogoś na Oban?

Ja dziękuję. Wzór cudny, ale kolor tragicznie nie mój, a córa podobna do mnie. Wyglądałybyśmy jak prątkujące uciekinierki z oddziału dla gruźlików.

libra
09-05-2013, 20:11
A ja nie pogardzę (obanem - never:mrgreen:)
FF - losuj 4-5, przejmę fakturę z przysłowiowym pocałowaniem ręki;)
Blafio - jw.;)

masha
09-05-2013, 20:15
Ja zagłosowałam na 4,5,6 dla forumowego dobra :D

libra
09-05-2013, 20:22
Ja zagłosowałam na 4,5,6 dla forumowego dobra :D
Mnie pasuje:thumbs up:

masha
09-05-2013, 20:25
libra, ale ja mam kulawe szczęście, więc na bank nic nie wylosuję ;)

zoana
09-05-2013, 20:27
Ja tez brałam udział w losowaniu. Ostatnim razem obrodziło u mnie w dwie faktury to teraz pewnie żadnej nie będzie.

FatalFuchsia
09-05-2013, 21:36
A ja nie pogardzę (obanem - never:mrgreen:)
FF - losuj 4-5, przejmę fakturę z przysłowiowym pocałowaniem ręki;)
Blafio - jw.;)

No problemo, zalosowałam 445.

Blafia
09-05-2013, 22:15
Zrobione, jakby co to będę pisać priv.
Przy Oki niestety nikomu nie pomogłam, to może teraz się poszczęści...

greeneddie
09-05-2013, 23:03
Też zagłosowałam na 4,5 i 6 :lol:

yvona
10-05-2013, 01:40
3,5 i 6 :P

paulina
10-05-2013, 02:26
4,5,6 , jakby coś to oddam zamówienie:mrgreen:

greeneddie
10-05-2013, 11:05
4,5,6 , jakby coś to oddam zamówienie:mrgreen:

:thumbs up: :lol:

Marciula
12-05-2013, 14:50
Sprzedałam moją pierwszą Osze :( jak mi źle... Chyba muszę się pocieszyć inną chustą :lool:

Marciula
15-05-2013, 13:04
chce ktoś ameilę 6 100%lnu?
Są na sklepie i w koszyku :P

Kamila
15-05-2013, 13:07
Amelia wyglada bardzo ladnie :)

Marciula
15-05-2013, 13:08
gdybym miała za co to wzięłabym czwóreczkę, no ale niestety - trzeba na nowe Oki zbierać :lool:

Kamila
15-05-2013, 13:10
Je tylko trzeba dlugo lamac, jedyny minus :(
A jaki rozmiar masz w koszyku?

Kamila
15-05-2013, 13:11
chyba ten sam, co jest teraz w moim
co robic, co robic...

Marciula
15-05-2013, 13:11
Miałam 6, ale już wyleciała ;)

Kamila
15-05-2013, 13:17
A nie, to ja mialam/wzielam 5.... :hide:

Marciula
15-05-2013, 13:25
Piękna jest, gratulacje :) jak Ci się jednak nie spodoba to ja chętnie odkupię :mighty:

Kamila
15-05-2013, 13:35
Dam znac!

Mariion
15-05-2013, 13:37
Dziewczyny, co sądzicie o Strato Adhar? Miała może któraś? Jakie wrażenia, warto brać? Poradźcie pliss :)

greeneddie
22-05-2013, 14:10
Róże Eros na stronie, ale wszystkie 2 gatunku i 2 rozmiary 3-ciego :(

Mam 5 w koszyku, ale boję się baboli, więc chyba jednak nie wezmę :/

Edit:
dziwne - zniknęły ze strony, a ja ciągle mam dwie 5-tki w koszyku ;)

Kamila
22-05-2013, 14:11
ha ha ha ustrzelilas widmo, gratuluje!

greeneddie
22-05-2013, 14:13
ha ha ha ustrzelilas widmo, gratuluje!

:lool: tym bardziej nie płacę :lol:

madzi
22-05-2013, 14:14
:lool: tym bardziej nie płacę :lol:
tym bardziej zapłać, moze zaproponują coś co chciałabyś mieć bez losowania :D

greeneddie
22-05-2013, 14:15
:lool: tym bardziej nie płacę :lol:

Jednak znowu są, ale dużo mniej rozmiarów - może już dziewczyny popłaciły i zeszło :)

greeneddie
22-05-2013, 14:16
tym bardziej zapłać, moze zaproponują coś co chciałabyś mieć bez losowania :D

Tak nie pomyślałam :lool: ale boję się drugiego gatunku :cryy:

wildhoney
22-05-2013, 14:17
Dzień dobry, mam na imię Anka i oschalałam po zaledwie dwóch dniach noszenia w oschy :roll:

Kamila
22-05-2013, 14:19
Dolacz do grona dobra kobieto, poklepiemy cie po ramieniu i powiemy, ze od teraz bedzie juz tylko gorzej ;)

greeneddie
22-05-2013, 14:20
Dzień dobry, mam na imię Anka i oschalałam po zaledwie dwóch dniach noszenia w oschy :roll:

Witamy, witamy :thumbs up: chociaż nie wiem czy Ci gratulować czy współczuć :lool:

wildhoney
22-05-2013, 14:22
No nie straszcie, bo sobie dam bana na to podforum ;-P

aginia
22-05-2013, 14:22
Dzień dobry, mam na imię Anka i oschalałam po zaledwie dwóch dniach noszenia w oschy :roll:

dziewczyno, lepiej szybko poproś o bana na ten dział póki jeszcze nie przeszłaś w pełni na ciemna strone mocy:hide:

wildhoney
22-05-2013, 14:30
A wszystko zaczęło się od snu o farbowanym na śliwkę obanie:/

libra
22-05-2013, 14:44
Za mną chodzi limonka:mrgreen: (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581868_491774250895937_2119411782_n.jpg)i tradycyjnie "oban" (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/248058_10200661758081754_1701199708_n.jpg):heart:

natala
22-05-2013, 14:51
idziemy przedwczoraj po F w braid pine i nagle W mowi - zielona szmata w zolwie... - w zolwie??? (mamy zielona w zolwie, ale jakby to chyba nie ta ;)). - no, bo te zolwie takie nerki maja :lol:

greeneddie
22-05-2013, 14:53
Dziewczyny i co brać grade 2? Bo prawie wszystko już sprzedane, ale znowu mam 5-tkę w koszyku :duh:

samuela
22-05-2013, 14:55
Ja bym nie brała. Lepiej zapolować na grade 1 od kogoś, kto zrezygnuje ze swojego preorderu. Coraz więcej się takich pojawia.

aliona
22-05-2013, 14:56
Za mną chodzi limonka:mrgreen: (https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581868_491774250895937_2119411782_n.jpg)i tradycyjnie "oban" (https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/248058_10200661758081754_1701199708_n.jpg):heart:

limonka :thumbs up:

Marciula
22-05-2013, 14:57
wildhoney moja śliweczka nadal na półce leży i czeka na nowy domek :ninja: :mrgreen:
Witamy w gronie Oschalałych :hey:

greeneddie
22-05-2013, 14:58
Ja bym nie brała. Lepiej zapolować na grade 1 od kogoś, kto zrezygnuje ze swojego preorderu. Coraz więcej się takich pojawia.

Dzięki kochana przeogromne :mighty: :mighty: :mighty:

Masz rację :kiss: Zresztą będę miała Afrodytkę i Waniliowe, po co mi jeszcze Eros :duh: :lool:

Blafia
22-05-2013, 17:17
widziałyście? co myślicie?

"Introducing a new pattern, Surya. 50% combed cotton, 50% white linen. The linen in this wrap is slightly finer than our usual 50% linens making for a slightly lighter weight wrap than Roses Aphrodite."

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/253298_521489574555651_1650718152_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/9882_521489604555648_1690361966_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935707_521489631222312_1368938891_n.jpg

Mariion
22-05-2013, 17:25
Uff, nie dla mnie :mrgreen:

greeneddie
22-05-2013, 21:38
Przy tym kolorze niewiele widać :)

Mariion
22-05-2013, 22:00
Właśnie, kontrast malutki, może przy innym kolorze ciekawiej by to wyglądało :)

Marciula
27-05-2013, 11:13
jest zielony len na oszy - mam 2 i 5(2grade) w koszyku. chce ktoś?

aginia
27-05-2013, 20:12
Chyba mam oszowy kryzys:roll: Własnie doszłam do wniosku, ze stary porządny didek to jest to:mrgreen: i wymieniałam aspena plus dopłata na piękne rybki p/e :heart: coś co kiedyś było poza zasięgiem dzięki oschy znalazło się w zasięgu:mrgreen:

mamaslon
27-05-2013, 20:16
Chyba mam oszowy kryzys:roll: Własnie doszłam do wniosku, ze stary porządny didek to jest to:mrgreen: i wymieniałam aspena plus dopłata na piękne rybki p/e :heart: coś co kiedyś było poza zasięgiem dzięki oschy znalazło się w zasięgu:mrgreen:
hahaha:lool:
brawa!!!
moja corka nie daje mi zapomnieć o lnie oschy :):lol:
jedwab za to odkryłam:lol:

aginia
27-05-2013, 20:24
mój syn ilekroć go zapytam jaką chustę wybiera mówi rybki:roll: a ja ciągle mu powtarzam, że wszystkie jakie miałam sprzedałam:roll: a on uparcie swoje - cóż mi więc pozostało jak nie przeprosić się z Didkiem od nowa;) Stare indio z frędzlami się też zamarzyło:heart:

A co jedwabnego? ja uwielbiam swoje różyczki waniliowe!

w sumie to własnie sobie zdałam sprawę, że aktualnie didków mam 4 plus jeden w drodze a oschy też 4 plus jedna w drodze...jeśli oczywiście dobrze policzyłam i coś nie kryje się po kątach:hide:

Kamila
27-05-2013, 20:30
Ja tez odkrywam Didka na nowo. Wlasnie otworzylam dzis paczke z India Holi i lekko umarlam :heart::heart::heart:

masha
27-05-2013, 20:35
A mi się indio konopne lub lniane marzy, i kolejne rybki, i girasolek z fredzlami... Ach taka krocizne bym zgarnela! :)

Marciula
27-05-2013, 20:38
A mi się indio konopne lub lniane marzy, i kolejne rybki, i girasolek z fredzlami... Ach taka krocizne bym zgarnela! :)
oj mi sie też marzy indio konopne :heart: pierwsze moje indio było porażką, teraz pożyczyłam antracyta i :heart: tylko w nim noszę :lool: a girasolek z frędzlami już do mnie leci :bliss:
(a co do oszy to czekam na Harrisa i Słońce :hide:)

aginia
27-05-2013, 20:54
Jak miło, że nie jestem sama:lol:

Ale didek już dawno nie wypuścił ładnego indio ani rybek:(

masha
27-05-2013, 21:09
Jak miło, że nie jestem sama:lol:

Ale didek już dawno nie wypuścił ładnego indio ani rybek:(

No niestety :( choc ja ostatnio nabylam cudne indio konopne :) to strasznie zabana historia byla :) rybki mam jedne ale dlugie, girasola też dlugiego mam... A takie fajne wiazenie na frotka szmate poznalam ostatnio... Taka cienka i nosna na lato bylaby super! Ale tu off topujemy...

yvona
28-05-2013, 00:06
Ja tez odkrywam Didka na nowo. Wlasnie otworzylam dzis paczke z India Holi i lekko umarlam :heart::heart::heart:

Kamila, nawet nie pisz. Musisz wrzucic foty :D
Ja sie zakochalam powaznie po fotach w akcji na tebewu. Niestety w tej chwili nie bardzo jest skad zdobyc, a juz na pewno nie rujnujac konta :P

milorzab
28-05-2013, 18:54
Chyba mam oszowy kryzys:roll: Własnie doszłam do wniosku, ze stary porządny didek to jest to:mrgreen::

osche mam
w didkach noszę
no poza dwoma wyjątkami, naprawdę używam róż zen i eros

aginia
28-05-2013, 19:09
Wczoraj wieczorem ucięłam sobie pogawędkę na Fb z didkiem:) Napisałam im, że marzę o porządnym indio jak za satrych dobrych lat:lol: zapytali jaki kolor i domieszke bym chciała to im napisłam że bardzo poproszę takie:

http://i149.photobucket.com/albums/s77/runa_moscow/wraps/tri-7-2.jpg

Przegięłam:hmm::lool:

madlles
28-05-2013, 19:11
Chyba mam oszowy kryzys:roll: Własnie doszłam do wniosku, ze stary porządny didek to jest to:mrgreen:

Ja dokładnie to samo, kupując ostatnio indio terre zrozumiałam wreszcie co to znaczy stary dobry didek :)

_agata89
28-05-2013, 19:42
Wczoraj wieczorem ucięłam sobie pogawędkę na Fb z didkiem:) Napisałam im, że marzę o porządnym indio jak za satrych dobrych lat:lol: zapytali jaki kolor i domieszke bym chciała to im napisłam że bardzo poproszę takie:

http://i149.photobucket.com/albums/s77/runa_moscow/wraps/tri-7-2.jpg

Przegięłam:hmm::lool:


To by było cos :)

wildhoney
28-05-2013, 21:47
Wiecie, dzięki tym oschom to zostałam chustozaspokojona, z nowości nic mnie nie rusza, nic a nic, no fajnie by było, gdybym jeszcze Holundera dorwała, to tak z marzeń niespełnionych... ale muszę przyznać, że lniany Braid zaskoczył mnie niesamowicie - bałam się, że będzie gruby, a tu zwarty, raczej cienki, i nosi cudnie. Z obsidianem to mam ochotę spać :hide::mad:rolleyes::oops::duh:

Marciula
28-05-2013, 21:50
aginia :thumbs up: co odpisali? :mrgreen:

Pat
28-05-2013, 22:00
Ja dokładnie to samo, kupując ostatnio indio terre zrozumiałam wreszcie co to znaczy stary dobry didek :)

Ooo, fajnie, że jesteś zadowolona :)

essmay
28-05-2013, 22:49
aginia:applause:

Kamila
29-05-2013, 11:29
Zielony len na stronie http://www.oschaslings.com/product/detail/95

aginia
29-05-2013, 12:34
aginia :thumbs up: co odpisali? :mrgreen:

Milczą :) może jednak za bradzo pojechałam po bandzie i zamiast napisac niebieskie indio to im z tricolorami frędzlastymi wyjechałam:lool:

Mariion
29-05-2013, 15:07
SN Aiko na stronie.

greeneddie
29-05-2013, 15:13
SN Aiko na stronie.

Przed chwilą zapłaciłam za 6-tkę :hide:

Będę miała na wakacje :mrgreen:

Mariion
29-05-2013, 15:24
Przed chwilą zapłaciłam za 6-tkę :hide:

Będę miała na wakacje :mrgreen:

Super :thumbs up: Gratuluję! :mrgreen:

margaretka
29-05-2013, 15:26
SN Aiko na stronie.
Dziękuję Kochana:kiss: złapałam:)

_agata89
29-05-2013, 15:27
i było trzeba być na spacerze:duh::duh:

Mariion
29-05-2013, 15:30
Dziękuję Kochana:kiss: złapałam:)

Super, bardzo się cieszę :kiss::heart:


i było trzeba być na spacerze:duh::duh:

Jeszcze są - 5 i 7 i nawet kółkowa :)
F5 i do boju, może się zwolni coś ;)

_agata89
29-05-2013, 15:35
fakt, tylko co tego,ze kase mam ale karta którą mam nie zapłacę .. (muszę to zmienić w końcu..) a G z kredytowa w domu będzie za dwie godziny :D

Marciula
29-05-2013, 15:37
kurde, strasznie dużo osób łapie, a mi komp muli, raczej nie złapię.... Aiko jest super, gratuluję Wam :thumbs up:

zoana
29-05-2013, 15:39
Ja dopiero co sprzedałam aiko,a teraz znowu kupiłam 7 :lool:

Mariion
29-05-2013, 15:44
Eeh, a ja tak bym chciała Aiko, ale kaski brak...:( więc nawet nie próbuję łapać! ;)

Gratki dla wszystkich, które złapały! :):heart:

_agata89
29-05-2013, 15:53
i po zabawie...

dita
29-05-2013, 16:25
a dlaczego JK Fern w ogóle im nie schodzi, tylko wisi i wisi?

_agata89
29-05-2013, 17:53
a dlaczego JK Fern w ogóle im nie schodzi, tylko wisi i wisi?
jak dla mnie dlatego, że jest niezbyt urodziwy ;) ale to tylko moje zdanie

greeneddie
29-05-2013, 20:43
Ja dopiero co sprzedałam aiko,a teraz znowu kupiłam 7 :lool:

:thumbs up: :lol:

libra
29-05-2013, 21:48
No nie:omg: Co ja paczę, Aiko było?
:cryy:

greeneddie
29-05-2013, 21:50
Ja dopiero co sprzedałam aiko,a teraz znowu kupiłam 7 :lool:


No nie:omg: Co ja paczę, Aiko było?
:cryy:

Było, było - do mnie już wysłali :high:

yvona
30-05-2013, 01:04
Ja spalam. Moze i dobrze :P

samuela
30-05-2013, 13:30
Powiedzcie mi, co jest więcej warte sowy czy Oki Harris?:hmm:

Kamila
30-05-2013, 13:34
Na te chwile chyba Oki odrobinke przewaza... ale reki sobie uciac nie dam

aginia
31-05-2013, 17:57
Dziewczyny czy ja jestem ślepa że na stronie Oschy nie widze starych chust typu NV Iona, NV Islay... chciałam popatrzeć i w ogóle:)
Na FB padła sugestia, że w tej kolekcji - Western Isle collection ( swoją droga czemu nie jest ona wyszczególniona w kolekcjach u nich na stronie?) będą kolory ze starych Osch czyli Jura, Islay, Iona...
Rona - rzeczywiście jest podobna do Iony:)

te wszystskie stare/ najstarsze Osche to były NV?

Przydałaby się na ich stronie "historia":)

belfe
31-05-2013, 22:31
kochane jaki jest bambys oschy?
zastanawiam sie czy brać słoneczko ;)
i czy zdazaja się jakies "jaja" jak chusta przyjdzie?
tzn wady itd?

yvona
01-06-2013, 00:17
Co do "jaj" to osobiscie pisze, ze nic nie bylo, chusty eleganckie jak przykazano, rozmiary tez (aczkolwiek dziewczyny na forum mialy jakies akcje, no ale chyba bardziej pilnuja jak wysylaja daleko, bo z ich winy to chyba by koszty transportu oplacali? nie wiem), i ekstra szybko przychodzily za kazdym razem.

natala
01-06-2013, 09:51
Dziewczyny czy ja jestem ślepa że na stronie Oschy nie widze starych chust typu NV Iona, NV Islay... chciałam popatrzeć i w ogóle:)
Na FB padła sugestia, że w tej kolekcji - Western Isle collection ( swoją droga czemu nie jest ona wyszczególniona w kolekcjach u nich na stronie?) będą kolory ze starych Osch czyli Jura, Islay, Iona...
Rona - rzeczywiście jest podobna do Iony:)

te wszystskie stare/ najstarsze Osche to były NV?

Przydałaby się na ich stronie "historia":)

mnie sie wydaje - o ile mnie pamiec nie myli, ze tak - najstarsze to byly NV, potem chyba kolka ktores?? :bduh: albo chmury? SN, rozyczki, biedronki - nie pamietam dokladnie, moze ktos ma lepsza pamiec?

greeneddie
01-06-2013, 13:28
kochane jaki jest bambys oschy?
zastanawiam sie czy brać słoneczko ;)
i czy zdazaja się jakies "jaja" jak chusta przyjdzie?
tzn wady itd?

Ja wzięłam ;) Osobiście co do bambusa Oschy wypowiem się jak dojdzie SN Midnight (będzie szybciej niż słoneczko :mrgreen:)

Mnie się zdarzyło, ale nie wada :)
Upolowałam na stronie SN Midnight z bambusem, a że w tej chwili rozsyłają chusty preorderowe, to wysłali do mnie SNM ale 100% bawełnę :-?
Napisałam, przeprosili, odesłałam im, wysłali do mnie właściwą, oddali kasę za przesył do nich.
Jedyny minus to okropne opóźnienie :| chustę kupiłam 07.05. i jeszcze nie mam jej w domu :(



Co do "jaj" to osobiscie pisze, ze nic nie bylo, chusty eleganckie jak przykazano, rozmiary tez (aczkolwiek dziewczyny na forum mialy jakies akcje, no ale chyba bardziej pilnuja jak wysylaja daleko, bo z ich winy to chyba by koszty transportu oplacali? nie wiem), i ekstra szybko przychodzily za kazdym razem.

Jeśli zwrot jest z ich winy to oddają kasę za przesył :D

yvona
01-06-2013, 13:34
No wlasnie, nie stac ich na bledy do Australii ;)
mam nadzieje :P

wildhoney
05-06-2013, 11:34
Ech, chyba żadna ze mnie fanka, nic mnie już nie rusza [a nowości to już w ogóle...], jedynie Braidy.
Nawet Raven nie wywołuje drgania serca :shock:

Marciula
05-06-2013, 11:43
Nouveau czy Starry Night? Mi się NV też nie widzi, no ale SN :heart:

wildhoney
05-06-2013, 11:53
Ani to, ani to :/

greeneddie
05-06-2013, 23:40
Mam różne wzory i wszystko zależy od upodobań, ale też od kolorystyki :D

NV wzór taki sobie, a w moim Riverze jestem zakochana :heart: jest przecudny.
SN podoba mi się, chyba w każdym kolorze :lol:
Braid łady, ale mnie nie powala.

Dzisiaj dotarła w końcu SN Midnight z bambusem :high: :high: :high: Fajna jest :beat: :beat: :beat:

margaretka
06-06-2013, 00:10
Z SN miałam w swoich łapkach: Mayę, Vespersa, Clovera, Asha i Aiko, wygrało u mnie Aiko zdecydowanie. Piękna, dyskretnie elegancka chusta, a do tego nośna:)

greeneddie
11-06-2013, 12:06
Eden Copper Beech na stronie - wszystkie rozmiary :)

yvona
11-06-2013, 12:39
Tylko dlaczego pisza "sale" skoro ceny dokladnie takie same, jak przy losowaniu? Specjalnie sprawdzilam swoje zamowienia.

natala
11-06-2013, 15:49
a teraz mozna sobie zalosowac triskele honey - 50% lnu i 50% czesanej bawelny.

Marciula
11-06-2013, 15:52
sale tzn, że chusta jest wystawiana ponownie, nie tylko w dniu losowania, ale także potem wrzucają pojedyncze sztuki.

margaretka
11-06-2013, 22:48
a teraz mozna sobie zalosowac triskele honey - 50% lnu i 50% czesanej bawelny.
Widzę, że szału nie ma;) Losować dla kogoś:D?

samuela
11-06-2013, 22:57
Nie rajcuje mnie ani triskele ani honey.
Nuda panie, rzuciliby jakieś porządne mięso!

margaretka
11-06-2013, 22:59
Zgadzam się!

Marciula
11-06-2013, 23:05
Nie rajcuje mnie ani triskele ani honey.
Nuda panie, rzuciliby jakieś porządne mięso!
oooo tak!!!

yvona
12-06-2013, 02:51
to co, nikt nie losuje? :P :P

greeneddie
12-06-2013, 09:24
to co, nikt nie losuje? :P :P

Zalosowałam, ale nie wiem czy kupię :hmm: Wzór mi się strasznie podoba, ale ten kolor :-? Oban był cudny :beat:

Widać, że na forum zainteresowanie żadne, bo nawet wątku nikt nie założył :lol:

greeneddie
12-06-2013, 09:27
Tylko dlaczego pisza "sale" skoro ceny dokladnie takie same, jak przy losowaniu? Specjalnie sprawdzilam swoje zamowienia.

Oznaczają w ten sposób po prostu sprzedaż, nie ma to nic wspólnego z wyprzedażą ;)

FatalFuchsia
12-06-2013, 11:59
Ja oczywiście losuję i proszę losować dla mnie szóstkę:love::love::love: Ta wersja Triskele bardzo mi się podoba, dużo bardziej niż niebieska. Jak wylosuję to będę w siódmym niebie:beat:

masha
12-06-2013, 12:30
A ja z innej beczki: Jakby ktoś chciał zrezygnować w preorderowych Afrodytek (rozmiar 4 lub 6), to zapraszam do mnie :) właściwie, to błagam... :mighty::mighty:

Jakby ktoś był chętny na waniliową 6, to wiem, kto chce oddać (ale to nie ja jestem) :D

edit: i wiem, kto szuka waniliowej 3-4 ;)

dita
12-06-2013, 12:44
Oznaczają w ten sposób po prostu sprzedaż, nie ma to nic wspólnego z wyprzedażą ;)

a dlaczego część jest z plakietką sale, a część bez?

albo np. JK Fern był długo bez plakietki sale, potem pojawiła się na parę dni, trochę rozmiarów zniknęło i znów jest bez tej plakietki. Cena cały czas ta sama?

margaretka
12-06-2013, 12:51
Ja oczywiście losuję i proszę losować dla mnie szóstkę:love::love::love: Ta wersja Triskele bardzo mi się podoba, dużo bardziej niż niebieska. Jak wylosuję to będę w siódmym niebie:beat:
Szkoda, że tak późno napisałaś, zalosowałabym dla ciebie, a tak już po...

yvona
12-06-2013, 13:17
No wlasnie na fernie jest plakietka "sale" i ze "od 65 funtow", a jak sie kliknie i wejdzie to juz ceny normalne sa. No nic, nie wnikam.

Ja nie losowalam, mam Obana, super sie nosi (i wyglada :D) a to taka bledziocha, nawet nikt nie wolal o losowanie tutaj (teraz dopiero widze glos niesmialy ;) )

greeneddie
12-06-2013, 13:19
A ja z innej beczki: Jakby ktoś chciał zrezygnować w preorderowych Afrodytek (rozmiar 4 lub 6), to zapraszam do mnie :) właściwie, to błagam... :mighty::mighty:

Jakby ktoś był chętny na waniliową 6, to wiem, kto chce oddać (ale to nie ja jestem) :D

edit: i wiem, kto szuka waniliowej 3-4 ;)

Poczekaj chwilkę - moje zostały wczoraj wysłane, prawdopodobnie Ci je oddam, bo lnów mam całą masę, poza tym zamówiłam sobie Indie czerwoną ;) a różyczki będę miała waniliowe :D


a dlaczego część jest z plakietką sale, a część bez?

albo np. JK Fern był długo bez plakietki sale, potem pojawiła się na parę dni, trochę rozmiarów zniknęło i znów jest bez tej plakietki. Cena cały czas ta sama?


Nie wiem dlaczego tak robią, może po to, żeby się w różnych działach pojawiały, ale ceny zawsze są takie same :rolleye:

greeneddie
12-06-2013, 13:33
No wlasnie na fernie jest plakietka "sale" i ze "od 65 funtow", a jak sie kliknie i wejdzie to juz ceny normalne sa. No nic, nie wnikam.
....


Pewnie były jeszcze jakieś 2 i 3 gatunku, stąd ta cena :kiss:

natala
12-06-2013, 18:55
zalosowalam dla sportu triskele i... znowu nic :lool: (chyba, ze jeszcze faktury nie poszly :lol:)

czy jest ktos jeszcze, kto nigdy nic nie wylosowal u oschy?? losujac wszystko mozliwe (tzn. kolkowych nie, tylko raz losowalam chyba kolkowe tez, ale dawno). ni mom szczynscia cus ;)

zoana
12-06-2013, 20:59
dobra to kto chce? mam 5 i 6 ;)

_agata89
12-06-2013, 21:01
zalosowalam dla sportu triskele i... znowu nic :lool: (chyba, ze jeszcze faktury nie poszly :lol:)

czy jest ktos jeszcze, kto nigdy nic nie wylosowal u oschy?? losujac wszystko mozliwe (tzn. kolkowych nie, tylko raz losowalam chyba kolkowe tez, ale dawno). ni mom szczynscia cus ;)
ja nic nie mam :D
i nie miałam ;)

greeneddie
12-06-2013, 23:13
dobra to kto chce? mam 5 i 6 ;)

FatalFuchsia pisała, że chce 6-tkę :D

zoana
12-06-2013, 23:16
FatalFuchsia pisała, że chce 6-tkę :D


tak widziałam,napisałam już do niej :)

5 już poszła :)

amst
12-06-2013, 23:40
Brałam w preorderze SNN 4 i Róże waniliowe 2blend też 4. O ile na róże kto wie może się skuszę do farbowania o tyle SNN może lecieć w świat.
fakture będę mieć jak róże utkają...
Jakby ktos był chętny to szukam sponsora do opłacenia własnej części faktury ;)

Nawet dziś rozważałam puszczenie w powietrze "zadatku" czyli rezygnację z całości ale kto wie?

zoana
12-06-2013, 23:48
o to ja też się z fakturką tu ujawnie
mam afrodytę 6 i wanilię 6 na jednej fakturze
chust nie chcę
na afrodytkę jest chętna masha
może komuś wanilię ?:)

natala
13-06-2013, 00:25
ja nic nie mam :D
i nie miałam ;)

a losowalas wszystko??


sie poskarzyc musze, na poczte nie-wiem-sama-jaka, ale chyba rosyjska - moj willow dalej idzie. co prawda z Ukrainy raz szmata tez szla wieki, ale juz bym go chciala pomacac...

amst
13-06-2013, 00:29
A to te żółte labirynty już były losowane? Jak zwykle zapisałam się dla sportu i jak zwykle nie mam nic...

zoana
13-06-2013, 00:38
A to te żółte labirynty już były losowane? Jak zwykle zapisałam się dla sportu i jak zwykle nie mam nic...

tak amstuniu już faktury rozesłane

"labirynty" :lool:

FatalFuchsia
13-06-2013, 08:02
Zoana, napisałam PW. Mam ograniczony dostęp do netu do dzisiaj włącznie, ale fakturę na szóstkę bardzo bym chciała:mighty::mighty::mighty:

_agata89
13-06-2013, 08:29
wszystko nawet jak mi się nie podobało :D
by sprawdzic czy w ogole to jest mozliwe by cos wylosować ;)

natala
13-06-2013, 08:47
wszystko nawet jak mi się nie podobało :D
by sprawdzic czy w ogole to jest mozliwe by cos wylosować ;)

a, to zupelnie jak ja :) mnie sie chociaz tyle udalo, ze fakture zla raz dostalam i dzieki temu harrisa kupilam bez losowania - dobre i to ;)

belfe
13-06-2013, 10:50
o to ja też się z fakturką tu ujawnie
mam afrodytę 6 i wanilię 6 na jednej fakturze
chust nie chcę
na afrodytkę jest chętna masha
może komuś wanilię ?:)


co to za chusta?
moze ktos mnie oswiecie?:)
jestem nie w temacie:)

zoana
13-06-2013, 11:05
Róże waniliowe z jedwabiem :) natur można by powiedzieć ;) idealne do farbowania

Marciula
13-06-2013, 13:36
głupia osza znowu nie chce przyjąć mojej karty :mad

edit. to ja mam jakieś limity na koncie :duh: dobrze, że z banku do mnie zadzwonili, bo bym cały dzień się męczyła :lool:

Agut
13-06-2013, 13:40
Dziewczyny jak by ktos chcial triksela honey 4 to u mnie w domku lezy:) dostalam przez pomylke zamiast suri. Aaa kolor jest ladny. Do Polski wracam 19tego. Pozniej moge slac.

FatalFuchsia
13-06-2013, 21:51
Do mnie już wysłali szóstkę dzięki Zoanie:mighty:

amst
14-06-2013, 16:02
Mam jeszcze przez 12 minut na karcie 3 i 6 triskele honey - ktoś chce? bo rzucili...

zoana
14-06-2013, 18:01
Triskele jak triskele ale jaka śliczna gradacja była :) Heather :beat:

Marciula
14-06-2013, 18:05
bardzo drogie te lny :/ już chciałam kupić, ale się opamiętałam :high: ale dumna z siebie jestem :lool:

milorzab
14-06-2013, 18:06
Triskele jak triskele ale jaka śliczna gradacja była :) Heather :beat:

moje dzieci mają ospę i kojarzy mi się ta gradacja li i jedynie z gencjaną

zoana
14-06-2013, 18:11
Dla mnie ten fiolet jest cudny! ale o gustach się nie dyskutuje,co nie ;)

natala
21-06-2013, 11:38
chcialam tylko napisac, ze wlasnie dostalam swojego willowa i jest to jedna z najladniejszych chust jakie mam/mialam :)

milorzab
21-06-2013, 11:44
chcialam tylko napisac, ze wlasnie dostalam swojego willowa i jest to jedna z najladniejszych chust jakie mam/mialam :)

fotka!

natala
21-06-2013, 12:52
fotka!

jak sie troche odgrzebie to pstrykne. tylko pogoda taka se, a one jednak slonca potrzebuja - chce zrobic porownawcza willowa z riverem :)

greeneddie
22-06-2013, 01:40
jak sie troche odgrzebie to pstrykne. tylko pogoda taka se, a one jednak slonca potrzebuja - chce zrobic porownawcza willowa z riverem :)

Ooooo super - jestem tego porównania ogromnie ciekawa.
Mam rivera i nie wiem czy warto za krocie kupować willowa :rolleye:
Czekam niecierpliwie na foty :fire:

madlles
26-06-2013, 20:53
ile zazwyczaj ma rozmiar 4 u oszy ???

Marciula
26-06-2013, 21:04
ja ostatnio miałam Harrisa 4 i miał równo 3,6m :/ a za to SN Aiko 4 miało chyba 4m :/
Oni chyba pod wpływem te chusty ciachają, bo każda inaczej :lool: