PDA

Zobacz pełną wersję : Moja pierwsza chusta - pomocy !!!



camala
20-12-2011, 15:21
Witam dziewczyny,

Właśnie dostałam swoją pierwszą chustę Bebelulu Rapalu, mam wrażenie (niestety nie mam porównania) że jest mega sztywna jak jakiś drelich. Nie potrafię jej dociągnąć górą mój synek mocno ode mnie odstaje, ma 5 miesięcy i chętnie znosi moje próby ale nie wiem czy nie ma za mocno na dole nóżki dociągnięte, a góra mi odstaje strasznie i nie ma zaokrąglonych plecków tylko proste. A podwójne X to już w ogóle mi nie wyszło. Jestem zrozpaczona bo strasznie chce go nosić w chuście, a nie ma mi kto pomóc bo nikt się nie odzywa z chustomam ze Szczytna. Pomóżcie proszę :(

Celebrianna
20-12-2011, 15:24
Hej!
Rapalu nie jest dobrą chustą na początek...zwłaszcza, jeśli jest z tych sztywniejszych. To chusta dobra dla starszych dzieci. Tobie polecam coś mięciutkiego, dobrze złamanego, najlepiej używanego. Szkoda, żebyś się zniechęciła do noszenia, zwłaszcza gdy masz chętnego maluszka :-)

Mayka1981
20-12-2011, 15:29
a prałaś ją?

wypierz, wysusz, powiąż warkocze, zrób huśtawkę do pobujania dla męża i powinno być lepiej :)

O dociąganiu kieszonki jest fajnie napisane na stronach klubu kangura.

Skup się na dociąganiu gówy, jak plecki proste to pewnie kolanka nie są wyżej pupy.

Prosciej byłoby ocenić po zdjęciu - a więc pomęcz trochę swoją chustę żeby zmiękła i spróbuj raz jeszcze, powodzenia!

grazyna
20-12-2011, 15:51
Tak jak dziewczyny piszą, wypierz i pomiętoś :). Czerwona Rapalu była moją pierwszą chustą i gdyby nie to, że wybraliśmy się na konsultacje do doradcy, nie byłoby za ciekawie. Masz rację, że jest sztywna, na początek zdecydowanie za "trudna", może uda Ci się kupić jakąś używaną, a tę zostaw na potem?

Agulinka
20-12-2011, 16:08
Może ktoś się z Tobą czasowo zamieni? Dziewczyny mają masę chust, wyślesz komuś swojego sztywniaka, połamie Ci na cięższym dziecku, a Ty poćwiczysz na mięciutkiej. Napisz na chustostraganie na podforum - wymienię/pożyczę. Masz mały staż, ale może ktoś Cię poratuje :)

ostroszyc
20-12-2011, 19:18
Gdyby rapalu była moją pierwszą chustą - na pewno nie byłoby całej naszej przygody z chustowaniem :) Kup lub pożycz coś bardziej miękkiego, im bardziej używane tym lepiej.

camala
20-12-2011, 20:13
Dzięki dziewczyny za rady mam możliwość pożyczenia LennyLamb czy ona będzie lepsza dla nas? A podpowiedzcie jeszcze jak zawiązać tego warkocza.

Mayka1981
20-12-2011, 20:40
Dzięki dziewczyny za rady mam możliwość pożyczenia LennyLamb czy ona będzie lepsza dla nas? A podpowiedzcie jeszcze jak zawiązać tego warkocza.

LL powinna być lepsza, nie zaszkodzi spróbowac :)

o warkoczu wątek: http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=18487&highlight=warkocz

wątek o rapalu http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=58026&highlight=warkocz

a tu i kolejne o łamaniu http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=52131&highlight=warkocz

mamaani
20-12-2011, 22:31
ja mam złamanego lenny lamba i jest bardzo fajna, wiec myslę że bedzie łatwiejsza dla Was. Mam też mieciutką nati rodos i myslę o jej sprzedaży za 120zł z przesyłem gdybyś była zainteresowana, my mamy już za dużo chust :)