PDA

Zobacz pełną wersję : Do osób posiadających kaszmirowe koty



Pondo
02-12-2011, 18:31
Szybka piłka.

Mam możliwość zakupu kotów w cenie zakupu- jednak nie cenie w PLZ a euraczach (uśmiech do wszystkich popierających różne ceny dla polek i obcokrajowców)

Warto wydać tą kasę? Grube są? porządne?
Bo w 20 stronach trudno znaleźć sensowne info:)

[na czerwono pisze moderacja;)]

matysia
02-12-2011, 19:09
jak sie nie zdecydujesz to ja jestem chętna. Dasz mi namiar gdzie to jest?

Pondo
02-12-2011, 19:12
jak sie nie zdecydujesz to ja jestem chętna. Dasz mi namiar gdzie to jest?

wiedziałam.. tajny kontakt od złej Green której sobie tu nie życzą:)

a powiedz mi, czy gdyby mi sie nie spodobały to gotowa byłabys zapłacic za nie 160eur( plus przesyłkę w polsce)? tyle mnie wyniesie dokładnie

matysia
02-12-2011, 19:17
Na dzień dzisiejszy to wychodzi 716 zł. Wziełabym gdyby były super extra nośne. Na 100% nie powiem dzis tak.

Mag
02-12-2011, 19:19
z ustaleniami,bo wierze,że są tu jedynie czyste intencje,powinnyście iść na priv,szczególnie,że nie jest to dział do handlowania wirtualnym towarem.

Pondo
02-12-2011, 19:20
no właśnie, to kupa kasy i musze byc pewna..

Agut
02-12-2011, 19:23
ja za tyle bym ich w zyciu nie kupiła :) noo ale to ja :)
hmm chyba że bym miała pewność że bankowo na wartości nie stracą ... nooo a najlepiej jak by zyskały :)

Pondo
02-12-2011, 19:25
Czy w obliczu mojego dylematu ktoś jeszcze popiera politykę różnych cen?? grrrrrrr

Pondo
02-12-2011, 19:28
z ustaleniami,bo wierze,że są tu jedynie czyste intencje,powinnyście iść na priv,szczególnie,że nie jest to dział do handlowania wirtualnym towarem.

Nie magda, nie handluję niczym czego nie mam, i nie robię tutaj aukcji. Pytam czy zakup w takiej cenie nie jest bezsensowny i czy ktokolwiek jest w stanie w Polsce kupić chustę Nati za taką cenę. mam rozesłać privy do wszystkich??

do jasnej ciasnej chyba wolno mi prowadzić takie rozmowy!!!!! a moze nie wolno użyć słowa "green" bo wtedy ban?

Mag
02-12-2011, 19:45
Nie magda, nie handluję niczym czego nie mam, i nie robię tutaj aukcji. Pytam czy zakup w takiej cenie nie jest bezsensowny i czy ktokolwiek jest w stanie w Polsce kupić chustę Nati za taką cenę. mam rozesłać privy do wszystkich??

do jasnej ciasnej chyba wolno mi prowadzić takie rozmowy!!!!! a moze nie wolno użyć słowa "green" bo wtedy ban?
widzę,że masz jakiś problem,mnie on nie interesuje jak i sytuacja z green.czytaj dokładnie,a jak trzeba to i powoli.
nie wolno handlować w tym dziale,to co robisz z matysią to wstępne pertraktacje,proponujesz jej zakup to po pierwsze,po drugie towar nadal jest wirtualny,stąd słowo wirtualny,po trzecie,podkreślam-głęboko gdzieś mam twoje/wasze sprawy/wojenki,po czwarte i ostatnie,wybacz,że was ostrzegłam,faktycznie,nie wzięłam pod uwagę tego,że może wolisz gadać z moderacją tego działu,w końcu masz już jakieś doświadczenie w łamaniu regulaminu.
zastanów się,gdzie uderzasz i czy jest sens tracić swoje i cudze nerwy,niektórzy nie robią podchodów a jak trzeba i ugryźć potrafią.ja nie pozwolę sobie wmawiać czegoś,co ktoś sobie wyobraża,bo jest przeczulony i przez to mnie atakuje.gdybyś nie była przewrażliwiona w związku z green,a jesteś,bo sama o niej pierwsza wspominasz bez związku z tematem wątku w poście 3 to byś poprawnie odczytała mój post.

demona
02-12-2011, 20:13
:mrgreen:

Grubymi nićmi szyte te koty dla mnie;)

Pondo
02-12-2011, 20:29
widzę,że masz jakiś problem,mnie on nie interesuje jak i sytuacja z green.czytaj dokładnie,a jak trzeba to i powoli.
nie wolno handlować w tym dziale,

A jak laski się umawiają np w dziale pieluch - watek na kilkanaście stron-na zakup snuggless to też handlują wirtualnym towarem?

Pisanie ,ze mam problem obraża mnie.

Chusty nie proponuje matysi- zapytałam w trybie przypuszczajacym, nie ma jej moja przyjaciólka Green, idebata sie toczy w kierunku "czy warto"

Pytanie do Ciebie, na temat umiejętności czytania ze zrozumieniem, masz te koty i chcesz mi dopomóc w ocenie czy tylko mnie atakujesz , zresztą bezpodstawnie?

Demona, też tak myślę:)

Pondo
02-12-2011, 20:34
I jeszcze jedno pytanie do Magdy.
Czy jak za darmo już któryś raz poluję na natki a potem po publicznej propozycji odsprzedaję jedokładnie po cenie zakupu dziewczynom z forum , to też handluję wirtualnym towarem?

Robię to zawsze w dziale odpowiedniej natki- nie w dziale sprzedam- nikt do tej pory nie zauważył w takim poczynaniu chęci zysku z mojej strony.

mi.
02-12-2011, 20:38
myślę sobie, że nie ma na świecie takiej chusty, na którą warto wydać 716zeta...

Pondo
02-12-2011, 20:39
Dziękuję, pomogłyście podjąć decyzję.

Niestety, aby uniknąć posądzania o handel w złym wątku, kontaktu do osoby posiadającej tę chustę Matysiu Ci nie dam.

Pondo
02-12-2011, 20:42
w końcu masz już jakieś doświadczenie w łamaniu regulaminu.
Odbieram to jak atak osobisty, bo moje zachowanie tu nie jest łamaniem regulaminu Zgłąszam spam!

aginia
02-12-2011, 20:59
Pondo - tak szczerze to tyle kasy bym za żadną chustę nie dała, ale to przecież sprawa bardzo indywidualna;) A jeśli miałabym taką kasę i chciała ją wydać na chustę to nie na taką, która dopiero wyszła i w sumie nie wiadomo jeszcze jak się będzie sprawować w dłuższym uzytkowaniu. Za chwilę może wyjdą inne koty i jej cena spadnie...

paskowka
02-12-2011, 21:26
bosze jak bym miała tyle wolnej kasy to bym sobie xboxa lub ps3 kupiła;)

Kreska
02-12-2011, 22:43
Czy w obliczu mojego dylematu ktoś jeszcze popiera politykę różnych cen?? grrrrrrr

ładne te kaszmirowe koty ale 716?!?! to strasznie dużo...
co do różnych cen- hmm... wolę te polskie ;) i (jak dla mnie oczywiście) lepiej ich nie równać w górę do euro ;)

Pondo
02-12-2011, 23:01
bosze jak bym miała tyle wolnej kasy to bym sobie xboxa lub ps3 kupiła;)

hahahahah a co to?:)

Zuz
02-12-2011, 23:52
Pondo, nie wiem jak z nośnością kotów ale wg mnie one są cienkie, tzn mam w domu kaszmirowy sweet place, kaszmirowe koty i koty z lnem.
Kaszmirowe koty do delikatna wg mnie chusta, dużo lżejsza i cieńsza niż SP w tym samym rozmiarze, najbardziej twarde są koty z lnem, deskowate bym rzekła i po złamaniu pewnie będą mega nośne :thumbs up:
A czy ponad 700zł dać? Ja bym nie dała na bank.
Po tyle chodzą jaskółki które są już osławione i poszukiwane a z kotami różnie być może...

Mag
03-12-2011, 13:19
warto czytac regulaminy miejsc, w których się przebywa i ich nie łamać,prawda?
ponadto przygotowanie do dyskusji to podstawa-watek o wspólnym sprowadzeniu pieluch z zagranicy,by koszty zmniejszyć, ma prawo bytu,nie jest ofertą prywartnego sprzedawcy czy kupca.
a propos personalizacji ataku,ja akurat zwracam uwagę lub raportuję różne osoby,to chyba wystarczy jako odpowiedź?
jedynym Twoim błędem jak to wyraźnie widac po moim pierwszym poście,jest proponowanie w nieodpowiednim dziale sprzedaży chusty.albo trzeba było się przenieść do "sprzedam" albo na priv według regulaminu.tam do woli możesz podawać namiary na właścicieli chust albo samej być pośrednikiem w sprzedazy.chyba nie chciałaś tutaj otwarcie podawać danych sprzedawcy czy dobijać interesu? zwróciłam Wam uwagę na łamanie regulaminu i tyle.bo go łamałaś,napisałam o wierze w czyste intencje,bo wierzę,ze to łamanie regulaminu jest z niedoczytania regulaminu a nie świadomym czynem.tak jak zawsze zakładam.
dziwnie uczepiłaś się slowa "wirtualny",choć jest ono na miejscu,bo póki coś jest w necie,jest wirtualne:roll:.także wysnuwasz jakieś dziwaczne wnioski o posądzanie ciebie o chęć zysku,łamiesz regulamin jeśli sprzedajesz (ze strata czy z zyskiem to nieważne) w innym dziale niż "sprzedam" i tyle.a kontekst twoich zachowań mnie nie interesuje.

i jeszcze coś:
"a powiedz mi, czy gdyby mi sie nie spodobały to gotowa byłabys zapłacic za nie 160eur( plus przesyłkę w polsce)? tyle mnie wyniesie dokładnie"-każdy to uzna za ofertę.
jedyne,co mi możesz faktycznie zarzucić to zbytnia dbałość o zasady panujące na forum i gdybyś to zrobiła to przyznałabym ci rację,ale nie muszę,bo coś takiego nie nastąpiło.
a propos green_naranji,pozdrów ją ode mnie.

Pondo
03-12-2011, 16:33
Dziwne Magdo ,ze rozmawiałam z dwoma MODAMI z tego działu i nie zauważyły dziewczyny abym łamała zasady.

Reszty wypocin czytać nie będę.

A propos Green, i pozdrowień od Ciebie, rozmawiamy dużo, i nie omieszkam przekazać. Dziękuję w jej imieniu za Twoją pamięć:D

Mag
03-12-2011, 20:55
nie omieszkaj,pamiętamy tu o twojej koleżance.

Pondo
03-12-2011, 21:11
Niestety , Magda, pozdrowiłam Olę od Ciebie, a ona nie pamięta Cię spośród niczym się niewyróżniających , szarych forumowych postaci.

Mam nadzieję, ze nie jest Ci przykro ,że ona nie poświęcała Ci tyle uwagi co TY jej.

demona
03-12-2011, 21:19
Niestety , Magda, pozdrowiłam Olę od Ciebie, a ona nie pamięta Cię spośród niczym się niewyróżniających , szarych forumowych postaci.

Mam nadzieję, ze nie jest Ci przykro ,że ona nie poświęcała Ci tyle uwagi co TY jej.

Pondo, przestan trollować, bo pomysle, że użyczyłaś konta Green.

Mita
03-12-2011, 21:22
pohamuj i nie chamuj ;)

silver
03-12-2011, 21:34
o, i wyszło szydło z worka.

zaraportowałam.

Meta
03-12-2011, 21:44
Ale po co te złośliwości co? Nie lepiej sobie powtykać na privie?

Amparo
03-12-2011, 21:47
Ale po co te złośliwości co? Nie lepiej sobie powtykać na privie?

:lool:

(przepraszam, musiałam)

mi.
03-12-2011, 21:51
Niestety , Magda, pozdrowiłam Olę od Ciebie, a ona nie pamięta Cię spośród niczym się niewyróżniających , szarych forumowych postaci.

Mam nadzieję, ze nie jest Ci przykro ,że ona nie poświęcała Ci tyle uwagi co TY jej.

:shock: :bduh:

roni21
03-12-2011, 22:17
:lool:

(przepraszam, musiałam)

dokladnie to samo mialam napisac :D

Kasia.234
03-12-2011, 22:19
Pondo, jak Ci się nie podoba na forum to możesz zawiesić konto, nie musisz od razu pracować na bana ;)

silver
03-12-2011, 22:28
Meta :lol:

Pondo
03-12-2011, 22:42
Dziewczyny drogie:)

Magda zarzuciła mi coś, w czym nie miała racji- cała reszta to rzeczywiście moja wrodzona złośliwość:)

Wystarczy mi ,że wiem ,że Magda zwyczajnie mnie się uczepiła, i że złośliwości Magdy wobec mnie są przez Was niezauważone, a moje wzmocnione.

Równości w życiu nie ma toż i jej nie oczekuję.

Z tym chamuj:) to która wyskoczyła bo mocne było, przyznac się kto wyedytował:)

Zawiodę Was, będę słodka jak miód, ignorancja nie wzbudzi mych nerwów, i nie dam wam tej satysfakcji. Będziecie musiały znosić moją słodką osobę:)

Meta
03-12-2011, 23:01
Dziewczyny drogie:)

Magda zarzuciła mi coś, w czym nie miała racji- cała reszta to rzeczywiście moja wrodzona złośliwość:)

Wystarczy mi ,że wiem ,że Magda zwyczajnie mnie się uczepiła, i że złośliwości Magdy wobec mnie są przez Was niezauważone, a moje wzmocnione.

Równości w życiu nie ma toż i jej nie oczekuję.

Z tym chamuj:) to która wyskoczyła bo mocne było, przyznac się kto wyedytował:)

Zawiodę Was, będę słodka jak miód, ignorancja nie wzbudzi mych nerwów, i nie dam wam tej satysfakcji. Będziecie musiały znosić moją słodką osobę:)



Ale dlaczego przypisujesz Magdzie złośliwe intencje?
Magda przedstawiła swój punkt widzenia na sprawę omawiania ewentualnej sprzedaży w tym dziale. Jej prawo. Twoje prawo zgodzić się lub nie.
Złośliwość wychodzi teraz z Ciebie niestety. Przykro się to czyta. Uszanuj proszę współczytające/współpiszące i powstrzymaj się od złośliwości. JA nie zauważam w wypowiedziach Magdy celowej prowokacji Ciebie. Za to z Twoich postów to ewidentnie bije w oczy. A to już podpada pod łamanie regulaminu.
Nie lepiej machnąć ręką na wirtualne przepychanki i pójść wyładować energię jakoś kreatywniej? faceci stęsknieni samotni może gdzieś tam blisko siedzą? :ninja:

Pondo
03-12-2011, 23:07
OK, masz rację:);)

z mojej strony koniec

mmd
03-12-2011, 23:25
faceci stęsknieni samotni może gdzieś tam blisko siedzą? :ninja:

Meta - Jesteś cudownym modem, szukaj nie ma dla Ciebie tajemnic :) - ale ten tekst chyba nie bardzo jest na miejscu?
Nie bardzo wiem, o co sie przepychacie, za co g-n wyleciała z forum...

Ale to wszystko jest cholernie niefajne :(

Meta
03-12-2011, 23:44
Przepraszam mmd jeżeli Cię tym wpisem uraziłam - to miało być z przymrużeniem oka, może rzeczywiście TO forum nie jest miejscem na takie komentarze ;)

mmd
03-12-2011, 23:52
Przepraszam mmd jeżeli Cię tym wpisem uraziłam - to miało być z przymrużeniem oka, może rzeczywiście TO forum nie jest miejscem na takie komentarze ;)

Oj, Meta... Nie uraziłaś, podejrzewam, że nie jestem w obiegu ;)
A co do reszty - pewnie tak :) Raczej nie jest..