PDA

Zobacz pełną wersję : Elegancka kółkowa - gdzie kupić i którą?



takisobiekurczak
27-11-2011, 02:43
Dziewczyny - pomózcie mi prosze, bo się nie znam i nie jestem na bieżaco w trendach.
Potrzebuję kupić jakąś elegancką chustę kółkową. Z dzieckiem będę musiała chodzić na rózne spotkania. Potrzebuję w stonowanych kolorach - szare, biało czarne.(?) W kazdym razie zadne kolorowe pasiaki. I dobrego gatunku materiał - by nie wyglądał na mocno pognieciony.
Doradzcie mi prosze co Wy byście kupiły. Jedwab będzie dobrze wyglądał?
I jakiej firmy jest takie cudo i gdzie mogę kupić to czego potrzebuję.

Dziekuję!

Mayka1981
27-11-2011, 08:30
Odynka miała do sprzedania kółkową Love is all around - przepiękna, zajrzyj na stragan... :)

Albo zapytaj Cobry czy ma swoje błyszczące cudo na stanie :)

lilsi
06-10-2013, 09:43
otswiezam temaT: cos eleganckiego, stonowanego nosnego.

AneczkaG
15-10-2013, 00:27
Ja co prawda znawczynią nie jestem, ale kocham indio i gdyby mi nie było żal kasy, to bym kupiła DidySling Indio. Jedno nawet aktualnie na allegro wisi.

HoliPoli
15-10-2013, 08:13
Ja na elegancką okazję wypożyczałam chustę od vombati ale zdaje się, że z tą nośnością to niekoniecznie (moje mało wtedy ważyło...)

malgos
15-10-2013, 08:23
Ja bym popytała dziewczyn szyjących kółkowe i dała ogłoszenie "Kupię" na bazarku :). Bo że ładna ma być to jedno, ale żeby też wygodna była :D, bo inaczej cała jej uroda na nic. Niestety, dużo gotowych firmówek ma niewygodne (dla mnie przynajmniej) ramię zakładkowe i/lub małe kółka przy dość grubym, trudnym materiale.

wildhoney
15-10-2013, 09:49
Najlepiej to upatrzyć sobie odpowiednią chustę i samemu uszyć - lub zlecić, no i oczywiście polować na bazarku:) ja tak upolowałam kółkową z indio schiefer, cudna była :heart: , potem z holundera, a teraz Basinda mi uszyła z kaszmirowego mrocznego honsiaka :beat::heart:

natala
15-10-2013, 10:30
Ja na elegancką okazję wypożyczałam chustę od vombati ale zdaje się, że z tą nośnością to niekoniecznie (moje mało wtedy ważyło...)

ja tez kiedys mialam od vombati, na slub kuzyna. cudna byla chusta i calkiem fajnie mi sie w niej nosilo prawie dwulatka (choc ja z kolkowymi sie w ogole srednio dogaduje). wszystko zalezy od preferencji noszacego/rodzaju ramienia ktory lubi/materialu z ktorego jest uszyta etc.

agatkan
15-10-2013, 10:43
Mam Vombati i uważam że to njcudowniejsza kółkowa:love: Przy czym mam szytą z wrzosa girasola z jedabny ogonem:heart: IMO nośna i bardzo wygodna, do tej pory moją Mrysie (12kilo) w niej nosze i zapas jeszcze jest;) To jedna z chust która jest u nas najdłużej i nie jest na liście do wylotu;) Jest też przez to naprawdę mieciusieńka i świetnie się dociąga:)
NIgdy nie miałam Vombati lnianej wiec na jej temat sie nie wypowiem.

martekle
28-10-2013, 00:45
ja jestem fanką chust kółkowych Diva Milano, styl i szyk.