PDA

Zobacz pełną wersję : Baby Hawk



masia
24-11-2011, 19:50
Ma ktos? Nosil? Polecacie?

Mag
25-11-2011, 11:32
nosił:),babyhawki były popularne na początku chustowania,gdy nie było praktycznie żadnego wyboru.dla mnie jest to najzwyczajniej prosty,nie przekombinowany dobrze szyty meitai.sztruksowe lepiej noszą niż bawełniane.wypełnienie maja w pasach naramiennych chyba do 40cm,z tego co pamiętam i szer. pasów 13.materiały są fajne,bo takie nie śliskie,mocne.są jeszcze wersje dla toddlerów.
tutaj coś tam popisane o nim:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=2276&page=1&highlight=babyhawk

masia
25-11-2011, 11:44
dzieki sliczne

widzialam wlasnie ostatnio i spodobal mi sie niemozliwie tylko ja z mt nieobyta wcale i nie wiem czy warto go brac za 56€? :hmm: nie mam pojecia jak by mi sie nosilo bo z nosidel mialam tylko hoptya i nie bardzo sie dogadalismy

Mag
25-11-2011, 11:54
nie warto,w PLu trafia się na szmacie i tutaj tańszy.
jest taki norweski sklep,tylko nazwa wypadła mi z głowy,newslettery mi wysyłali,ale właśnie wyczyściłam pocztę,gdzie są super wyprzedaże.mają nawet tam dwie wersje babyhawka z minkee od środka i panelem jakiegoś artysty.normalnie nie mogę sobie nazwy przypomnieć:(
a w PLu ceny przeciętnie 150-200zeta,np:
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=62086&page=1
ja z minkee kupowałam za 200.

masia
25-11-2011, 11:58
dzieki!
no to chyba sobie darujemy w takim razie bo na sprobowanie to ciut za drogi
ale panel w kolorowe czaszki mnie urzekl :love: tesciowa by zawalu dostala jakby mloda w takim zobaczyla ;)

Mag
25-11-2011, 12:08
to nie wiem czy nie lepiej poszukać sobie tkaniny w czachy na panel i uszyć już mt idealny pod siebie,co by teściową uszczęśliwić i samemu mieć dobrze:D

masia
25-11-2011, 12:10
zdecydowanie jest to opcja warta rozwazenia :lol:

Efinka
25-11-2011, 12:16
ja mam baby hawka i jestem z niego baaaardzo zadowolona, ale niestety młody zaczyna z niego wyrastać, najchętniej bym się na takiego samego tylko większego przesiadła. jak tylko trafi się nam coś fajnego, większego, to będę sprzedawać, mogę podesłać ci później fotki.
za co go lubimy? no za to, że jest dosyć cienki, nie grzeje latem, mocna, mięsista bawełna, ale dobrze trzyma, świetnie dopasowuje do dziecka, dobrze wypełnione pasy, fajne kolorki, szybko schnie, dla nas był idealny
jedyne wady, to nie wypełniony pas biodrowy i to że trochę spłowiał

Efinka
25-11-2011, 12:19
jest taki norweski sklep,tylko nazwa wypadła mi z głowy,newslettery mi wysyłali,ale właśnie wyczyściłam pocztę,gdzie są super wyprzedaże.
[


spróbuj sobie przypomnieć, bo chętnie bym większego baby hawka przygarnęła

masia
25-11-2011, 12:21
dzieki, to pokaz fotki jak bedziesz sprzedawac

anasta
25-11-2011, 17:27
Babyhawki na angielskim ebay bywają w przystępnych cenach.

Nata
10-01-2012, 19:21
spróbuj sobie przypomnieć, bo chętnie bym większego baby hawka przygarnęła

zobacz bamberoo. sa bardzo podobne do babyhawków,ale wieksze. ja uwielbiam babyhawk, a bambero sa do nich podobne.