PDA

Zobacz pełną wersję : jak dbacie o tetrę?



annagdynia
22-11-2011, 23:38
czy ją prasujecie?
ja używałam tetry przy starszym i tedy po praniu tylko "wyciągałam" i składałam w prostokąt jak wkłady. Teraz po każdym praniu prasuję :ninja: a używamy głównie tetrę i otulacz, no czasami na dłuższe wyjścia kieszonki.

a Wy co robicie z tetrą?

jeszcze nie gotowałam :( chyba powinnam, tylko "striping" (nigdy nie wiem jak to się pisze:oops:) ale jakoś ciężko mi się za to zabrać.

mamaUlki
22-11-2011, 23:46
hmm... a prasowanie nie obniża ich chłonności?? Ja piorę, wyciągam i składam właśnie. Jak trzeba kwaskuję, w sumie tylko raz na razie.

Mayka1981
22-11-2011, 23:47
staram się prać w postaci maksymalnie złożonej :)
także:
piorę
suszę
składam
daję do zasikania
piorę
suszę
składam
itd

A po co prasujesz?

Jak jest twarda to siadam na kupce tetry na jedno posiedzenie forumowe - i jest miodzio :)

negrita
22-11-2011, 23:49
hmm... a prasowanie nie obniża ich chłonności?? Ja piorę, wyciągam i składam właśnie. Jak trzeba kwaskuję, w sumie tylko raz na razie.

Ja też przeczytałam gdzieś, że prasowanie obniża chłonność tetry.

annagdynia
22-11-2011, 23:50
staram się prać w postaci maksymalnie złożonej :)


Jak jest twarda to siadam na kupce tetry na jedno posiedzenie forumowe - i jest miodzio :)

dobre :)
u mnie wyciągają się boki te gdzie jest obszycie i mnie to wkurza!
właśnie mam stosik do prasowania :( ale plus taki że w TV coś pooglądam, tylko żeby było co

mamaUlki hmm... a prasowanie nie obniża ich chłonności??

myślisz, że może obniżać? oj, to źle....

libra
23-11-2011, 13:27
Prasowanie zdecydowanie obniża chłonność tetry:eek:, ja nigdy nie prasowałam, nawet tej tetry do wycierania buźki.
:duh: A nie, prasowałam - jak był noworodkiem, ale tej do zasikania - nigdy.

dziobak
23-11-2011, 13:59
Nie prasuję, bo obniża się chłonność i to sporo moim zdaniem. Kwaskuję dość rzadko. A poza tym tak jak Mayka, piorę, wieszam, suszy się, składam, zakładam, wrzucam do wiadra, wrzucam do pralki i piorę :)
Mam tą najtańszą tetrę... Kiedyś rozciągałam przy wieszaniu, żeby miała lepszy kształt, ale teraz tylko strzepuję, bo jak rozciągam, to się już rozrywa :hide: Niestety najtańsza tetra nie jest na lata :lol:

annagdynia
23-11-2011, 14:16
dzięki dziewczyny o tej chłonności to nie wiedziałam!

od dziś koniec z prasowaniem:applause:

promada
23-11-2011, 20:06
Też nie prasuję tetry czasami naciągam przy składaniu w prostokąt