PDA

Zobacz pełną wersję : Witam ciepło w jesienny wieczór ;D



nawia
19-11-2011, 20:34
Cześć wszystkim :)
Jestem tu bardzo nowa więc szybko i grzecznie się witam :)

Powoli przygotowuję się do bycia mamą zimowej córeczki, która rośnie jak na drożdżach a ja razem z nią ;) Powinna dołączyć do naszej rodziny w pełnej okazałości z końcem stycznia przyszłego roku. Natomiast jej mama siedzi w domu na zwolnieniu i radośnie spędza czas na coraz to nowych pomysłach jak by tu sobie nasze wspólne z Młodą życie umilić i ulepszyć :)

Są dwa tematy, na które dosłownie zachorowałam - pierwszy to własnoręczna produkcja maskotek-pluszaków. Dopiero zaczynam i zobaczymy jak to będzie szło. Drugi to właśnie chusty - pomysł kangurowania z maluchem podoba mi się szalenie, już wiem, że męża też będę próbowała do tego pomysłu przekonać :) Tak więc od kilku dni nie robię nic tylko czytam, szperam, oglądam, podglądam i szukam inspiracji :) Rozważam uszycie własnej, pewnie niejednej, ale na początek chyba coś sprawdzonego i używanego - żeby było pewniej, bezpieczniej i na spokojnie :)

Na forum trafiłam oczywiście w ferworze poszukiwań - po pierwsze porad co do szycia, po drugie czegoś gotowego do kupienia i chyba już wypatrzyłam coś na dobry początek :) Tym bardziej cieszę się, że Was znalazłam i na pewno będę zaglądać tu często oraz w miarę możliwości się odzywać :)

Pozdrawiam serdecznie :)

aniołka2009
19-11-2011, 20:53
Witaj!
W takim razie miłego oczekiwania i czytania:hey: