PDA

Zobacz pełną wersję : Tęczowe Easy Fit-AIO



ekomummy
19-11-2011, 17:03
Prosimy o recenzję w tym wątku. Dziękuje.

http://ekomaluch.pl/pics/sklep_produkty/2590_img2_ef4eec141627e5b7555fe087aa7d01c4.jpg

jadorota
21-11-2011, 15:33
Po otwarciu przesyłki pierwsze co rzuca się w oczy, to kolorek, który jest duuużo intensywniejszy niżna zdjęciu. Piękny ten turkus.
Co do materiału, to pul miękki, ciut inny od flipa, jakiś taki bardziej plastyczny, naprawdę zaskakujący.

Dopasowanie na mojego ośmiokilowca idealne,ale z tym nie mamy raczej problemów :) Rzepy bardzo porządnie trzymają, jak to w tot botsach :)

Chłonność fajna, szkoda, że nie miałam już czasu na nockę, bo zdaje mi się, że na średniego sikacza ten bambus da radę. Schnie mniej więcej tak jak formowanka flexi.
Bardzo ładna, nowa pieluszka, polecam.

Dziękuję za możliwość testowania :)

holica_1630
25-11-2011, 22:39
Testeraka:
wiek: 3 miesiące
waga: 6 kg :)

Pierwsze co zrobiła moja córka po założeniu pieluszki, to oczywiście kupę :)
Więc mogę śmiało powiedzieć, że nieczystości świetnie zmywają się z pieluszki:) Nie zostało po kupie ani śladu.
Pul jest mięciutki, świetnie się układa na nóżkach, jak to one size jest trochę większa na pupie niż pieluszka rozmiarowa, ale pielucha świetnie się układa.
Nie lubie zapięć na rzepy, ale w tej pieluszce rzepy świetnie trzymają, w praniu również nic się nie odczepiło.
Moja Panna budzi się dość często, w nocy na jedzenie, ale w tej pieluszce przespała jak na siebie dość długo bo 5 godzin. :)
Pieluszka spokojnie to wytrzymała, bez wkładania dodatkowego wkładu.
Najfajniejsze w tej pieluszce jest to, że można ją suszyć w suszarce bębnowej, więc nie ma problemu z długim schnięciem, jak w przypadku niektórych AIO z pulem :)

Dziękuję za możliwość testowania :)

Najprawdopodobniej w prezencie na gwiazdkę moja Mała dostanie właśnie Easy Fit :)

lice
29-12-2011, 19:59
To i my po testach.Szczerze powiem, że było to nasze pierwsze spotkanie z pieluszką typu wielo i nie wiem czy moja opinia coś tu wniesie, używamy jednorazówek i raczej ze względu na moje lenistwo przy nich pozostaniemy. Co do testowanej pieluszki, kolor super, chłonność też mała nosiła ją w poniedziałek przez kilka godzin i nic nie przeciekło (ale moje dziecko ogólnie rzadko siusia). Lena jest dzieckiem mega ruchliwym, rzepy wytrzymały ciągłe kręcenie, nic się nie odklejało ani nie przesuwało.Mała waży prawie 8 kg pielucha dopasowała się idealnie. to tyle moich spostrzeżeń, jeszcze raz dziękuje za możliwość testowania.

negrita
29-12-2011, 23:10
Już się poprawiam i :notes: co sądzę o pieluszce.
Zaczynamy od zalet: prześliczna- super kolor turkusowy, bardzo starannie wykonana. Spodobał mi się PUL użyty do jej wykonania- nie jest tak plastikowy jak w innych AIO. Zachwycił mnie pomysłowo rozwiązany wkład wewnętrzny. Rzepy dobrze trzymają. Jeżeli chodzi o chłonność to pielucha wytrzymała nocny sik - nic nie przeciekło. Fajnie dopasowała się do pupci mojej małej. Testowałyśmy w dzień i w nocy i nie było żadnych przecieków.
A teraz wady: trochę długo mi schła na suszarce ale to chyba normalne.:hang::D

Dzięki za możliwość testowania

agahk
20-01-2012, 22:37
Przetestowaliśmy pieluszkę i oto moje wrażenia.
Zalety:
* bardzo miekki PUL,
* świetnie dopasowuje się do pupy
* materiał od pupy niezwykle miękki i milutki,
* fajne rozwiązanie z wyjmowanym "jezorem"
* krótki czas schnięcia jak na AIO - ok. 10 - 12 h
* rzepy trzymaja super
* sprawdziła sie zarówno w dzień jak i w nocy - 0 przecieków

Wad nie zauważyła, naprawdę spodobała mi się ta pieluszka, a nie jestem wielką fanką AIO.
Dodam jeszcze, że bardzo fajne są papierki, które przyszły razem z pieluszką, fajna szerokość, grubość, miękkie, nie zwijały się i dawały uczucie suchości.
Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

izka_74
23-01-2012, 19:11
Po testach:

Pieluszka fantastyczna - mięciutka, dobrze się dopasowuje, nie daje wrażenia dużej pupy. Przy czteromiesięczniaku nic nie przeciekało a przy AIO czasem nam się to jeszcze zdarza.
System z wyciąganym jęzorem doskonale działa i pieluszka schnie naprawdę szybko.
Kolor też "żywy" i bardzo mi się podobał.

Wad nie zauważyłam (pewnie będzie nią cena ;)

schiselle
21-03-2012, 17:27
Tester Jonatan 7,8kg 9 m-cy
super pomysł w jęzorkiem w pieluszce, miękki pul, gumki się nie odciskają, na noc chyba by trzeba dodatkowy wkład, ale na dzień wystarczy, szybko schnie- kilka godzin, papierki w zestawie fajne, jedne z lepszych jakie mieliśmy. Dziękujemy za możliwość testowania :)

marglena
06-04-2012, 12:36
Tester - 12 kg
pieluszkę testowaliśmy w dzień i w nocy


ładny kolorek, mięciutka, nie za wąska, ani za szeroka - w sam raz dla mojego synka
rzepy trzymają się dobrze, nie podwijają się, dzięki czemu nie ranią skóry
podoba mi się patent z zabezpieczonymi rzepami, przydaje się podczas prania - nie zaczepia się o inne pieluch czy ubrania
brawo za możliwość wywijania jęzora w dwie strony - z jednej dziecko może czuć mokro - bambus, a z drugiej sucho - polister
super jęzor - pielucha dość szybko schnie
w dzień ok, nie wytrzymała jednak całej nocy, pewnie to kwestia mojego mega sikacza
proponowałabym wydłużenie jęzora, aby można było go składać na 3, wtedy nie byłoby nocnych przecieków
kieszonka dość pojemną, oprócz jęzora zmieści się jeszcze dodatkowy wkład na noc

dziękuję za możliwość przetestowania :)

MJs_mum
17-04-2012, 20:36
Tester: MJ; 7,5 miesiąca, ok. 10 kg

Po pierwsze: super zgrabna pupa w pięknej pieluszce. To chyba najlepiej leżąca pieluszka, jaką MJ miał na sobie, a że nie jest chudzielcem, ma to znaczenie.

Pieluszkę testowaliśmy tylko w dzień, w nocy zawsze używamy pampersów.

Bardzo chłonna, przyjemna w dotyku, przemyślana (dobrze zrobione rzepy i język) i miła dla skóry dziecka - nic się nie odciskało, jak to często bywa przy pieluszkach innego typu.

Podsumowując: chętnie kupię :-)

Maminek
19-06-2012, 19:49
bardzo fajne pieluchy, wyjatkowo mieciutkie, my mieliśmy rozmiar uniwersalny kt wczesnie zaczal pasować na córcię, chłonnosc całkiem ok choć raczej nie na noc

Mama Lili
31-08-2012, 21:34
Uwielbiam je! :love:
Nocna pielucha u nas, zero przecieków, długo schnie jak to bambus, ale to nic ;) Kolory super, tylko brązu (jednoznacznie mi się kojarzy :p) i białej nie mamy. Na długie spacery też się sprawdza, tylko, gdy jest ciepło smrodek czasem wyczuwalny ;)

gilese
29-09-2012, 21:47
Mam dwie niebieskie i bardzo je lubię. Pieluszki bardzo dobrze się dopasowują, nie odciskają się na nóżkach ani na brzuszku. Super chłonne i bez przecieków, często zakładam małemu na drzemki albo na wyjścia. Schną dość szybko jak na AIO, fajne rozwiązanie z tym jęzorem i mają świetne rzepy.

Jedyny minus to trochę sztywnieją po praniu, ale to typowe dla bambusa, trzeba miętosić ;)

spinek
24-10-2012, 12:46
wersja v3 (miałam jednokolorową) ma dużo bardziej miękki, ale tez jakby cieńszy pul niż te starsze wzorzyste (pul sprawia wrażenie jakby miał się zaciągnąć jak rajstopy:wink:)


bardzo szybko schnie, łatwa w dopasowaniu, jednokolorowa- wizualnie bez szału, ale to rzecz gustu:wink: rzepy, jak to w totsach- bardzo dobrej jakosci