PDA

Zobacz pełną wersję : ♥ Recenzja nosidełka BABY ::: MADAME GOOGOO ®



kociakocia
09-11-2011, 23:58
Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście napisaly jakich jesteście gabarytów (mniej więcej). Te informacje powolą mi na lepszą analizę i wprowadzenie ewentualnych ulepszeń, a także na skuteczniejsze doradztwo podczas zamówień.

EDIT:

Dziewczyny, jeśli się okaże, że pas jest dla kolejnej osoby zbyt duży w obwodzie, dajcie mi proszę jak najszybciej znać na maila: madamegoogoo(małpa)wp.pl
W tej sytuacji dobrze byłoby, gdybym mogła podjechać do warszawianki po nosidło. Zmiejszyłabym obwód i podrzuciła z powrotem następnego dnia, wówczas mam nadzieję, że większości by pasowało do bioderek :) Mamy z poza W-wy też niechaj dają znać w tej sprawie. :)

Nosidełka moje mają do wyboru: 3 długości i 3 szerokości pasa biodrowego, a także 3 długości pasów ramiennych. Tak więc mam świadomość, że podczas testowania 1 nosidełka może się zdarzyć, że pasy w nim będą za długie lub za krótkie dla kształtów danej osoby.

Wasze opinie są dla mnie bardzo istotne :heart:

Także proszę pisać opinie o taśmie w pasie biodrowym, jeśli będzie się luzował to złożę zamówienie na utkanie nowej.


Dziękuję :)

odynka
12-11-2011, 10:11
póki co galeria z testowania pięknego nosidła, która już wiele mówi;) dziękujemy za możliwość testowania (to pierwsze nasze testy), recenzję napiszę po zakończeniu testów ale jest dobrze;)

http://wataha.odiland.com/index.php?/category/802

dziewczynki mają rok i 2 miesiące, noszą ubranka w rozmiarze 80 ja mam 159cm wzrostu, noszę ciuchy średnio w rozmiarze 42;) widać jak na nas wygląda:)

odynka
14-11-2011, 22:47
kieliszek dobrego czerwonego wina w dłoni mej, czas więc recenzyję godną zapodać:)

trafiło do nas fioletowe nosidło Madame Googoo z pięknego, solidnego, barwnego i bardzo do nas dopasowanego kolorystycznie materiału:)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/313035_302262026453282_100000084600123_1382551_149 1246158_n.jpg

magia kolorów wprawiła mnie w zachwyt i skłoniła do wyciągnięcia rodzinki na wypad do Powsina, gdzie pośród kolorowych liści i jesiennej aury oddaliśmy się rozkoszom noszenia, bliskości oraz mini rodzinnej foto sesyji:)

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/11.JPG

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/112.JPG

Napiszę tak: trochę już "pomocy noszenia" przez me palce się przemknęło... w tej chwili najczęściej nosimy w Manduce, którą do tej pory ceniłam wielce i nie wyobrażałam sobie by jej z nami nie było... dziś... myślę nad rozstaniem z Manducą na rzecz nosidła od Madame Googoo!

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/1.JPG

Cóż skłania mnie do takich przemyśleń? przede wszystkim jakość wykonania oraz jakość materiałów - naprawdę intensywnie testowaliśmy nosidło oraz przypatrywaliśmy mu się ze stron wszelkich i "nie ma bata" przyczepić się nie ma do czego:)

zaczynając od dołu: pas biodrowy solidny, szeroki i to co wygrywa z np Manducą to jest zdecydowanie dłuższy co aż tak nie przecina mej oponki na pół przy noszeniu na plecach;)
do tego fajny patent na "skrócenie" taśmy gumkami - bardzo przydatne:thumbs up:

sam panel bardzo fajnie uszyty, solidnie, wypełnienie podkolankowe fajnie pomyślane i nie ukrywam dużo na plus mej wypowiedzi daje fakt, iż nosidło było szyte jak na nas rozmiarowo;) trzyma cudnie, pochylać z dzieckiem można się bez obawy...

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/14.JPG

kapturek pięknie uszyty, o cudnym kształcie oraz z bardzo fajnym rozwiązaniem zatrzaskowo-mocującym...

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/100.JPG

pasy naramienne genialnie moim osobistym zdaniem wypełnione, super stabilne - porównując z manducą, po pierwsze nie rozjeżdżały się i nie spadały mi z ramion, po drugie ujmowały zdecydowanie ciężar naszym potfforom;)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/312213_304037999609018_100000084600123_1389625_209 7660720_n.jpg

a jeśli pora karmienia nadchodzi - np w pełnym ludzi parku - to i dyskretnie oraz wygodnie nakarmić dziecię można...

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/84.JPG

Bardzo przyjemnie nam się nosiło i BARDZO nam było żal posyłając nosidło dalej... kolory, rozmiar, no wszystko było idealnie do nas pasujące... ale cóż, gra musi toczyć się dalej;) czekam z niecierpliwością na wrażenia oraz fotorelacje kolejnych testujących:*

Agnieszko a Tobie dziękujemy za przemiły kontakt oraz możliwość zakochania się w Twojej twórczości:*

pozdrawiamy całą watahą naszą:)

http://wataha.odiland.com/galleries/Rodzinna_galeria_zdjec/2011/11/2011-11-11/18.JPG

kociakocia
15-11-2011, 00:19
Aż mi ciepło się zrobiło na sercu, napewno nie spodziewałam się takiej sagi opisującej wrażenia z noszenia w nosidle! :)

Pozostaje mi czule podziękować, że znalazłaś czas, chęci i natchnienie :beat:

p.s. jestem pod wrażeniem jak dziewczynki pięknie do tej sesji poubierałaś, jak wszystko to jest łacznie z Twoją osobą, jednolite. Moje marzenie spełniłaś, bo ja o takiej sesji marzyłam!

odynka
15-11-2011, 08:55
Aż mi ciepło się zrobiło na sercu, napewno nie spodziewałam się takiej sagi opisującej wrażenia z noszenia w nosidle! :)

Pozostaje mi czule podziękować, że znalazłaś czas, chęci i natchnienie :beat:

p.s. jestem pod wrażeniem jak dziewczynki pięknie do tej sesji poubierałaś, jak wszystko to jest łacznie z Twoją osobą, jednolite. Moje marzenie spełniłaś, bo ja o takiej sesji marzyłam!

no to się cieszę w takim razie:D tyle, że wiesz ja ni ich ni siebie specjalnie nie ubierałam;) w tym sęk, że to nosidło się do nas dopasowało - my tak się ubieramy na codzień:*

Efinka
24-11-2011, 01:52
i do nas zawitało cudnie uszyte nosidło, niestety fotek nie mamy, ale już opisuję jak nam z nim było

na początek nasze wymiary:
noszony: 16 miesięcy i rozm. 86 - dla niego idealne, choć za moment byłoby już za małe
nosicielka: 164 cm wzrostu i rozm. 34, dla mnie niestety za duże:cryy:

PLUSY:
- świetny materiał (grubość, kolor, faktura, wytrzymałość)
- perfekcyjnie odszyte
- idealenie dopasowane do ciałka dziecka, pupa w nim rewelacyjnie siedziała
- miękkie i praktyczne wypełnienie pod nóżkami
- pasy dobrze wypełnione
- szeroki i mocny pas biodrowy

MINUSY:
- główny minus dla mnie był taki, że za mała do niego jestem, przy ściągniętych na maksa paskach i tak nie mogłam dociągnąć pasa biodrowego i pasów naramiennych a przez to nie było mi w nim do końca komfortowo, pas biodrowy opadał niżej a naramienne czasem spadały z ramion - ale przypuszczam, że po lekkiej przeróbce, było by ok
- klamra pasa biodrowego po dłuższym noszeniu lekko się przesuwała na pasie, robiąc jeszcze większy luz
- nie pasował mi kształt i sposób mocowania kapturka - paskami 2 razy przy ubieraniu młodego niechcący uderzyłam (osobiście wolę nieco wyższe wykończenie przy szyi i bez kapturka)

więcej grzechów nie znalazłam:wink:

nosidło baaaardzo mi się podoba i jeśli jest w obiegu wersja "chudsza" i zarazem na większe dziecko, to ja się ponownie piszę do testów, bo mocno rozważam uszycie takiego na wymiar:lol:

dziękuję za możliwość testowania :hey:

kociakocia
24-11-2011, 12:23
Dziękuję serdecznie :)

Drobne osóbki muszą mieć krótsze pasy ramienne i mniejszy w obwodzie pas. Najlepiej byłoby robić kolejkę wg gabartów osób testujących :)

Anyczka
24-11-2011, 22:01
To i ja z recenzją. Bez fotek, przykro mi;(

Nie będzie to recenzja obszerna, bo nosidło było dla mnie niestety zdecydowanie za duże i ponosiłyśmy się z Jadwisią symbolicznie. Mam 160 wzrostu, 48 kg i rozmiar 34 noszę, ok, jestem mała, rozmiar standardowy miał prawo na mnie nie pasować... Dla Jadwisi (13 miesięcy, 8,5 kg, rozmiar 74) rozmiar był chyba ok, panel sięgał jej idealnie do karku, wydaje się, że siedziała wygodnie i pewnie.

Moja ocena będzie więc głównie 'wzrokowa'. Świetna jakość wykonania, wszystko starannie odszyte i dopracowane. Kolorystyka nie do końca moja, ale obiektywnie rzecz biorąc - doceniam;) Podobało mi się wypełnienie pasów naramiennych (mam porównanie z Tulikiem i Manducą, w których są one dużo twardsze) i sposób zamocowania pasków na klamry, które można sprawnie dociągnąć już z dzieckiem na sobie.

Nie przekonuje mnie kapturek przymocowany na stałe do nosidła - denerwowały mnie te zwisające paski do jego mocowania.

Dziękuję za możliwość testowania;)

annia
25-11-2011, 01:28
To i ja się dopiszę, bo ponadprogramowo załapałam się na testy, jak Anyczka poddała się z dopasowywaniem nosidła do swojej filigranowej figurki. ;)

Na mnie (165cm, rozmiar 36/38) początkowo pas też był za szeroki, ale po obniżeniu go z talii na biodra nagle magicznie się dopasował, dziecko przestało mi zasłaniać drogę i w ogóle jakoś tak lepiej się czułam. Nie miałam niestety okazji ponosić dłużej, więc nie wiem, czy przy dłuższym spacerze pas może samoczynnie podjechać do góry?

Rozmiar - na moją córę (9kg, ok. 75 cm wzrostu) był super, może nawet panel odrobinę za szeroki, ale wysokość świetna - przynajmniej nie bałam się o to, że mi młoda górą wypadnie. Niestety, przy wrzuceniu na plecy wyszło, że jest za mała regulacja pasów naramiennych - nawet przy dociągnięciu na maksa, ciągle była za dużą przestrzeń między moimi plecami a młodą.

O plusach wykonania dziewczny już pisały - materiał piękny, pasy wygodne. Kapturek przymocowany na stałe mnie ani ziębi, ani grzeje. ;) Fajny patent z przypinaniem na zatrzaski, no i kapturek szeroki i dobrze całą główkę trzymał.

WIELKĄ ZALETĄ! są dla mnie taśmy w pasach naramiennych. Luzuję taśmy, wrzucam dziecko, zakładam ramiona i jednym pociągnięciem dociągam taśmy! W innych nosidłach, w których miałam okazję nosić, regulacja pasów naramiennych była dość ciężka, taśma chodziła słabo, czasem trzeba było wręcz rozpiąć klamrę, poprawić taśmę oburącz i zapiąć ponownie. :duh: Tutaj - dociąga się bajecznie łatwo, zaś obciążone dzieckiem - trzyma na murbeton. Lubię to!

Podsumowując - bardzo mi się spodobało, na tyle poważnie, że zaczęłam znowu myśleć o kupnie kolejnego nosidła... :hide:

olka84
08-12-2011, 11:52
i my , i my:mrgreen:

Na poczatek bardzo dziekujemy za testowanie...

nasze gabaryty:) - corka 10 miesiecy, rozmiar 86, 10 kg...ja 175 cm, rozmiar 38...dla nas bylo idealne...

Ponosilysmy sie troszke i po domu i na spacer i do sklepu...


ZALETY:
-super materiał, widac ze bardzo wytrzymaly, ale tez mily w dotyku, wcale nie sztywny...
- rewelacyjne wykonczenie, az sie z mezem zastanawialismy, ile to trzeba sie napracowac, zeby stworzyc takie cudo...
- nei lubie pstrokacizny i balam sie, ze nosidlo wlasnie takie bedzie, ale tu sie mile rozczarowalam...po wyjeciu z pudelka, pierwsze slowo "cudowne":) nawet mezowi sie podobalo...
- swietnie nosi, w ogole nie czulam corki, mimo że w innym ergo juz czuje kochany ciezar:)
- dobrze wypelnione, wygodne pasy ramienne, pas biodrowy rowniez bardzo wygodny...

WADY:
myslalam, ze ich nie bedzie, ale jednak...
- wolalabym zeby gora ergo byla wystajaca i lekko wypelniona, zeby glowka miala podparcie..

i zdjecie
http://images39.fotosik.pl/1203/686b4168749b8b09.jpg (http://www.fotosik.pl)

Skarb
14-12-2011, 03:16
my też już "po"
chętnie potestowałabym z tydzień żeby mieć pełniejszy obraz no ale regulamin to regulamin.

Noszenie w domu trwało dość krótko bo córka jest dość ruchliwa i szybko się jej w nosidle nudziło. Po cichu przyznam, że od kiedy waży te swoje 10kg to już niezmiernie rzadko wiążę ją w chustę bo z przodu ciężko a na plecach nie umiem :cry:. Na spacer się nie odważyłam bo jakoś nie umiem się odnaleźć w tych kurtkach + szmatkach do noszenia :oops:. W weekend musieliśmy wyskoczyć do centrum handlowego by zwrócić źle dobrane butki i tam z radością wpakowałam Liliankę w nosidło. Wiedziałam, że grzeczniej zniesie noszenie bo jest tyle do oglądania, nie to co nudny, znany na pamięć dom.
To był mój pierwszy kontakt ze sprzętem tego typu (nie licząc pożyczonej w wakacje na 2 tyg manduki) i wydaje mi się, że źle go do siebie dopasowałam. Mi było wygodnie ale mój m. widząc nas z tyłu stwierdził, że Małej jest ciężko wyjąć rączki górą. Podsunęłam wtedy pas z bioder do góry i chyba jej lepiej było za to mi już ciut ciężej. Nawiasem mówiąc wygodnie mi się dociągało, za to na tyłeczku dziecka materiał się czasem marszczył troszkę.
Zanim zdecyduję się czy chcę MT czy takiego ergonomika na pewno umówię się z kimś bardziej doświadczonym żeby pod kontrolą pomierzyć i jedno i drugie. Bo one mi się okrutnie podobają, wzory i kolory są bombowe. Wykonanie też pierwsza klasa, bardzo fajne są wypełnienia pod nóżkami. Zaskoczyły mnie też te gumeczki do ujarzmiania niesfornych, luźnych pasków. Jeden mi się wywinął i się chwilę zastanawiałam :hmm: do czego służy ta gumka - przyjrzałam się i zauważyłam jeszcze kilka, zawiniętych. Świadczy to o dbałości o detale, naprawdę wypieszczone są te nosidła...

Dziękuję za możliwość przetestowania i żałuję, że nie mam zdjęć (mój luby zrobił mi może ze dwa, nie nadają się do publikacji - ja zupełnie inne spojrzenie na kadrowanie mam :lol:)

Testerka mała ma 10kg wagi i 76cm wzrostu, duża natomiast nosi rozmiar 42 i ma jakieś 170cm

Pewnie gdybym miała większe doświadczenie z dopasowywaniem nosidła to mogłabym lepsze uwagi napisać. A tak nawet nie wiem na ile dziecko ma przylegać do mnie, czy na plecach jej sobie za bardzo nie rozpłaszczyłam itd. No chyba na wiosnę umówię się z kimś kto mnie w temat wprowadzi. Jeszcze raz dzięki, pierwsze koty za płoty ;)

kociakocia
14-12-2011, 22:09
Dziękuję za każde słowo najserdeczniej! Wszystkie uwagi biorę pod uwagę, w szczegolności te, które sprawią, że nosidełko będzie mogło być jeszcze bardziej udoskonalone!

Może jeszcze uda mi się w przyszłości z zagłówkiem nosidelko puścić do testów, tymczasem jednak musze zebrac opinie z tych co są w locie...

Olko droga, nie widze zdjęcia, bu :(

olka84
15-12-2011, 00:30
hmmm, mi sie wyswietla...

kociakocia
15-12-2011, 03:59
Oh!!! Jest, zupełnie nie wiem czemu wcześniej miałam kółeczko przekreślone.
Wyglądacie ślicznie :) :) Dziękuję jeszcze raz!

nowa_aleksandria
02-01-2012, 23:58
my już po :)

o jakości i wyglądzie nosidła wiele już napisano, to prawdziwy cukiereczek. bardzo podoba mi się tkanina, z której jest panel - to cudnie delikatna w dotyku bawełna.
pasy są bardzo wygodne, wszystko w najlepszym porządku.
u mnie wystąpił klasyczny problem - jestem nieduża i nosidło było na mnie za obszerne. pas biodrowy za długi, naramienne też za duże. nie ponosiłam małej, bo wpadała mi w pas biodrowy. Tata był zadowolony, on jest mężczyzną XL i na niego pasowało idealnie. podobało mu się, spacer długaśny zaliczyliśmy i wszystko było ok.

tak więc jedyne zastrzeżenia, to dopasowanie nosidła do mniejszych rozmiarem rodziców :)

kociakocia
03-01-2012, 03:29
Dziękuję :)

Pasy górne i biodrowy są w 3 dogodnych rozmiarach, tak więc mam nadzieję, że każdemu da się je dopasować jak najlepiej.

Pozdrowienia :)

madzia.witkowska
04-01-2012, 00:23
spóźniona :hide: recenzja i od nas...

nosidło na pierwszy rzut oka bajecznie kolorowe... myślałam że będzie się to jakoś gryzło, ale wyglądało super :wink:
Mateusz waży 10,700, ma ok. 80 cm, nie nalezy do dzieci chudych.... ja jestem wysoka, rozmiar 40/42 więc nosidło w sam raz na dla nas :wink: hi hi hi
Mateusz zadowolony, spacery były, fota również jest, ale to zaraz....

plusy ode mnie:
- bardzo dobry miękki materiał, grubość w sam raz, kolor no to już pisałam że bajeczny no i wytrzymały
- wykończenie perfekcyjne, miękkie zakładki pod nóżkami super, bo są ciut grubsze niż w innych ergo (tak mi się wydaje)
- bardzo dobrze się dopasowuje do dziecka, nasza pupa też w nim rewelacyjnie siedziała ;)
- pasy dobrze wypełnione, nie uciskały nic a nic
- szeroki pas biodrowy i łatwość zapięcia
- bezproblemowe ściąganie pasów

i minus jak dla mnie:
- ja nie lubię kapturków na stałe, bo u nas to się nie sprawdza, nie są używane i jak dla mnie to szkoda że on był na stałe :neutral: ale to drobnostka....

a - i zastanawia mnie jak mniejsze dzieci w tym nosidle się czują, bo ono wygląda jak dla ciut większych a nie od 6 m-ca...

no i fota
http://img714.imageshack.us/img714/4066/desktop5j.jpg

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA!!!!!!!

AS
17-01-2012, 15:36
Nosidło bardzo mi się podobało, barwne, chwytające oko. Pięknie odszyte, z dbałością o detale.
Panel miękki - plus, wypełnienie pod kolankami - plus, pasy fajne. Panel na wysokość ok - sięgał do karku, za to znacznie za szeroki na wysokości barków, nie podtrzymywał pleców na szerokość nawet po maksymalnym zaciągnięciu wszystkich pasów.

Niestety nie ponosiliśmy za dużo, bo tylko chwilkę z przodu. Na plecach Młody miał za duże luzy, bujał się.
Pas biodrowy znacznie za luźny, usztywniona część pasa pod panelem odginała się od ciała, a pas z klamrą podjeżdżał do góry niezależnie czy zakładałam w pasie czy niżej na biodrach. Nosidło było na nas po prostu za duże, a mam roz. 42/44 i krótki tułów, a Młody 11kg/80cm.
Pomimo tych luzów, nie było mocno czuć asymetrii ułożenia ciała dziecka, było nam wygodnie, ciężar ładnie się rozkładał.

Bardzo pozytywne wrażenia :) Dziękuję za możliwość noszenia :)

kociakocia
17-01-2012, 16:07
AS, myślę, że to właśnie dlatego, że nosidło nie było dopasowane do Twojego dziecka i Twojej figury. To dość trudne w przypadku testów.
:)

Dziękuję ♥

AS
17-01-2012, 16:11
AS, myślę, że to właśnie dlatego, że nosidło nie byLo dopasowane do Twojego dziecka i Twojej figury. To dość trudne w przypadku testów :)

Dziękuję ♥
Przyznaję, że pod tym względem mało które nosidło może mi dogodzić, dlatego starałam się ocenić produkt, a nie samo noszenie. Produkt - wykonanie, wygląd i wrażenie ogólne - broni się sam.

kociakocia
17-01-2012, 16:23
Ja mam podobnie, ogólnie w życiu wybredna jestem okropnie. 8-)

Ale jeśli chodzi o nosidła, to stworzyłam naprawdę bardzo duży zasób dopasowania pasów (4 długości, różne ich szerokości) i tak samo pas biodrowy z różnymi wypełnieniami.
Czyli coś zdecydowanie dla każdego i najwybredniejszego też :)

Magda&Franio
19-01-2012, 23:45
Nosząca 176cm wzrostu rozmiar 36.
Noszony 11 miesięczny Franek o wadze 9kg długi i szczupły.

Nosidło było dla nas niestety za duże. Pasy ramienne mimo dociągnięcia na maxa nie pozwoliły na noszenie na plecach-Franek za bardzo odstawał. Natomiast podczas noszenia z przodu też wolałabym mieć bardziej dociągnięte pasy. Super plus za bardzo śliskie czarne taśmy regulujące- dzięki temu bajecznie łatwo skracało/wydłużało się ustawienia pasów ramiennych. Jednak ten typ taśm w przypadku pasa biodrowego się nie sprawdził, taśmy dlatego, że są śliskie luzowały się na klamrze i powodowały zwiększane obwodu pasa biodrowego.
Jeśli mam być szczera to nie podobały mi się plastikowe klamry, takie trochę tandetne jakościowo mi się wydały :hide: Przepraszam ale tak uważam.

Mega pozytywnym zaskoczeniem był pas biodrowy. Dzięki tym wszystkim przeszyciom idealnie się dopasował i bardzo wygodnie mi się Franka trzymało. Natomiast pasy ramienne wolałabym mieć bardziej wypełnione, chociaż te w testowanym nosidle były bardzo stabilne- nie zsuwały się z ramion.
Wolałabym aby kapturek nie był przyszyty na stałe, sporadycznie z niego korzystam. Mimo tego, że kapturek jest bardzo estetyczny to niepotrzebnie zwisa cały czas przysłaniając piękny panel. Fajniej byłoby, żeby góra ergo byla wystajaca i lekko wypelniona, aby glowka miala podparcie.

Sama szerokość i wyskość panela idealna. W końcu miałam poczucie, że Franek jest bardzo dobrze otulony. Brakowało mi kieszonki na klucze :) tylko dlatego nie sprzedałam naszego już za małego tuli ponieważ ma kieszonkę do ktorej mogę włożyć klucze do mieszkania gdy wychodzę z psem na spacer.

Bardzo dziękuję za możliwość testowania. Jestem pewna, że sprawię sobie nosidło od Madame Googoo na wiosnę tyle, że w rozmiarze standard jak Franek podrośnie będzie idealne.

moniska
21-01-2012, 10:37
Nosidło odesłałam, za dużo się nie nanosiłam, bo aż dwa razy i nie było szans nawet zrobić zdjęcia, bo fotografa brak ;), ale napiszę i ja.

Wykonanie - pierwsza klasa, podkreślane zresztą to było podkreślane nie raz. Panel biodrowy - na prawdę fantastyczny, kształt i przeszycia fenomenalne, niesamowicie wygodne. Pasy naramienne również bardzo wygodne.

Napiszę tylko, że jako osoba mało doświadczona w noszeniu w nosidłach, miałam pewien problem na początku, żeby się pozapinać. Do tego nie wiem do czego ten dodatkowy pasek... hmmm.... Blondynka jestem :D
Generalnie dość szybko doszłam co i jak, ale nie umiałam pozapinać nas z Frankiem na plecach. Na brzuchu było super, bardzo wygodnie, nawet zakupy, wychylanie się, schylanie, nie przeszkadzało. Bardzo miło i wygodnie nam było :)

Natomiast nosidło było dla nas za duże, niewiele, ale trochę. Ja 162cm, Fran ledwo 74cm, ale oboje raczej drobni.
Natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie nie wiem miejsce wszycia pasów w górnej części panela, Frankowi nic nie zasłaniało widoku i nie ugniatało mu ucha, tak jak w MT, ktory mamy :) Więc tu super pozytyw.

Generalnie kolorystyka, materiał, jakość wykonania - wszystko bardzo, bardzo ładne i gdybym kupowała nosidło, to poważnie rozważyłabym zakup tego właśnie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Kicia
31-01-2012, 11:14
Chwilowo bez zdjęcia, ale fotki dorzuce pozniej, tylko nie mam aparatu pod reka (czyt. w pracy...).

Nosidlo bajecznie piekne, zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ja jestem tylko chustowa jak dotad i nie mialam okazji nosidel nosic, więc tez sama idea wrzucenia na plecy bez wiekszych ceregieli mnei zachwyciła... No ale po kolei: mam 180cm i waze 60kg, Ignas ma 11 miesiecy, rozmiar 74/80, waga 8,5kg.

Dla nas pas biodrowy byl super dopasowany, dzieki temu lekko nam sie nosilo.... by gdyby nie pasy naramienne, ktore spadaly mi mimo spiecia, a sama musialam sie pochylac do przodu bo dziec sie majtał na plecach jednak. To w domu, bo kiedy poszlismy na spacer i bylismy opatuleni porzadnie, bylo prawie idealnie. Prawie, bo wciaz młody niewiele nad panel wystawał, co wg mnie jest błedem, ale wynika z jego wymairów. Jemu to akurat pasowalo, bo mogl gryzc pas (zeby idą). Ale dziur nie zrobił, czyli materiał przeszedł próbę pomyślnie.

Do noszenia z przodu super.

Mam natomiast wątpliwości co do śliskich pasów - biodrowy mi się luzował trochę, a nie nosilam długo. Mam wrazenie, ze pas sie sllizgal na klamrze... tak samo ten pas, który ma spiąć pasy naramienne mi sie przesuwal, ale to moglo wynikac z dlugosci tych naramiennych, bo, jak pisalam, dla nas za luzno troche bylo... A co do wielkosci nosidla, to o ile na wysokosc panel siegal powyzej szczęki Ignasia, to na szerokość był idealnie pod doły kolanowe. Więc skoro on ma 11 miesięcy, to jak wskoczy na wyższe rozmiary (długości) i panel będzie dobry na wysokosc to będzie już za mały na szerokośc... Ale tak jak juz zostalo powiedziane: to nosidlo testowe, wiec ciezko dopasowac kazdemu, a nei ma czegos takiego jak rozmiar uniwersalny.

Dobra dziewczyny, biorę się do roboty :-) Zdjęcia wrzucę na bank, bo mam śliczne :P

kociakocia
31-01-2012, 11:57
Tak, dokładnie, pasy muszą czuć napięcie, że są porządnie naciągnięte, wówczas mechanizm zaciskający działa perfekcyjnie na taśmie.

Dziękuję WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNY ZA OPINIE!! Każda z nich jest niezwykle cenna, najdrobniejsza czasem uwaga może wiele zmienić :) I na lepsze!

Kicia
03-02-2012, 19:11
Jak obiecałam :-)

https://lh3.googleusercontent.com/--Bg853iKla0/TywTk2DjjeI/AAAAAAAAB8Q/c38KTi7HJIY/s512/_mg_6416.jpg

https://lh4.googleusercontent.com/-lI3Bfl_j0Dg/TywTOVn6HpI/AAAAAAAAB8A/B8hG1VIsY3w/s512/_mg_6437.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-jGMZ-ImoYko/TywTjau0vpI/AAAAAAAAB8I/ueAzV23Xxf8/s720/_mg_6428.jpg

anitanelka
08-02-2012, 22:28
My po testach również...

Wykonanie, wygląd: rewelacja
Nosi się fajnie, kg nie czuć. Nosiłam przez chwilę nawet moją 3,5-latkę, 19kg i SUPER!!!
Panel wielkościowo ok.
Jedyne do czego mogę się doczepić (jest to do uzgodnienia oczywiście) to pasy. I naramienne i biodrowe za długie. A muszę dodać że nie jestem drobna. Noszę rozm. 40/42 a pas biodrowy, maksymalnie zaciągnięty musiałam zakładać mocno na biodra (osobiście wolę ciut wyżej) a i tak mogłoby być ciaśniej, pasy naramienne również maksymalnie skrócone, zjeżdżały mi z ramion i miałam wrażenie, że mała ma za duży luz... no ale z tym można się dogadać.

Efekt ogólny REWELACJA :D

Dziękuję za możliwość testowania

kociakocia
08-02-2012, 23:54
Jejku, ale się cieszę, nawet nie macie pojęcia jak :) dzięuję za każdo jedno słowo :) I za te cudne foty, które chętnie bym skradła do mojej strony... :) Można? :)

Kicia
17-02-2012, 14:30
A proszę Cię bardzo :-)

kociakocia
17-02-2012, 17:43
Och :) Ależ mi miło :) A czy mogłabym prosić osoby chętne, do przesłania fotek w oryginalnym najlepiej rozmiarze bezpośrednio na mojego maila? :)

Z góry wielgaśne dzięki :heart:
info@madamegoogoo.com

magda-sh
19-02-2012, 11:11
jestem wlasnie w trakcie testowania... i tak na gorąco :). Ja - 172 - 60 kg - mlody ok 8,5 kg

Wizualnie nosidlo bardzo mi sie podoba - super wykonanie, dbałość o szczegóły .

Poczytałam sobie recenzje dziewczyn i mam bardzo podobne spostrzeżenia.Nosiłam tylko w domu i z przodu.
Bas biodrowy bardzo wygodny ale klamry luzowały się, pasy naramienne miałam dociągniete do końca ale spadały mi caly czas a szczególnie jak Mlody sie ruszał - dla mnie chyba za szeroko rozstawione . Panel bardzo fajny super dopasowany do Małego.

Dzieki zamozliwośc testowania.. jak sobie cos jescze przypomnę to dopiszę

zanna
24-02-2012, 23:34
165cm rozmiar 36
Nosidło piękne, materiał cudowny :)
Technicznie:
troszkę zbyt szeroki pas biodrowy - czułabym się lepiej, gdyby można było ścisnąć mocniej.
nosiłam przez chwilę dziecię starsze i powiem szczerze mimo, że to rozmiar Baby, było super! dupka pięknie się układa - byłam pod wrażeniem :) ciężaru za to nie czuć prawie wcale!!!
nosiłam również dziecię młodsze, dopasowane wiekowo - dupka wpadła równie pięknie :) ale mimo, że córa do drobnic nie należy, jakoś nie mogła się dopasować... lepiej mi się nosiło starszego, bo u Małej miałam wrażenie, że mi się jakoś tak majta - nie wiem dlaczego, gdyż przylegała do moich pleców i wszystko było dobrze dociągnięte... może jednak było za duże?jakieś takie subiektywne uczucie...
nosiłam tylko na plecach
bardzo dziękuję za możliwość testowania :)

Bellydancer
19-03-2012, 21:25
No to moja kolej.

Opiszę trochę swoje wrażenia i z patrzenia i z noszenia. Zaznaczam tylko, że to pierwszy ergonomik, który miałam okazję spróbować. Moje uwagi więc mogą być pisane tylko i wyłącznie z poziomu laika.

Estetyka nosidła jest olśniewająca. Wszystko mi się w nim podobało! Pas biodrowy pięknie ozdobiony, panel przeecudny, kolor pasów obłędny - wszystko to moja estetyka. Czułam się w nim świetnie, kobieco.

Pas biodrowy baaardzo wygodny, świetnie się dopasowuje. Byłam zachwycona. Natomiast jeśli chodzi o pasy - świetnie wypełnione, ale jak dla mnie to coś było z nimi nie tak. Czułam je na samych krańcach ramion - starałam się ustawiać chest belt w różnych pozycjach, ale nic to nie dawało. Uczucie było bardzo niekomfortowe, ale w końcu przyzwyczaiłam się ( a nosiłam 4x dziennie - 2x spacer i 2x usypianie Niny) i już mi to tak nie przeszkadzało.

Kapturka nie używałam, ale spróbowałam go sobie przypiąć i faktycznie fajny mechanizm :)

Dociąganie pasów łatwe i szybkie, udało mi się pięknie Ninkę wyjąć na placu zabaw, pohustała się i szybko wsadziłam z powrotem.

To chyba tyle - dziękuję bardzo za możliwość testowania, niestety nie mam zdjęć.

Jeszcze nasze wymiary: ja 170, 65 kilo, chyba 40 noszę teraz.

Młoda rozmiar 80/86 cm, 11 kilo

zapominajka
19-03-2012, 22:06
Wreszcie i nasze parę słów.
Nosiłam ja 160 cm, rozmiar 40.
Młodego 7 miesięcy, 11kg, 76cm.

Młody wreszcie się do nosidła zmieścił i dopasował. (Pupa bardzo fajnie jest trzymana, pewnie przez te pliski- czy coś)
Wielkościowo ok, ale myślę, że nie na długo.
Kapturek, bardzo na m pasował.
Zapięcia kapturka super pomysł tylko trochę nie trzymały dużej główki młodego. Przy moich gwałtowniejszych ruchach główka pociągała kapturek i się kilka razy odpiął.
Dla mnie pasy naramienne za długie i nie byłam w stanie ich tak dociągnąć paskami, żeby się czuć bezpiecznie, szczególnie gdy młody był na plecach.
Pas między pasami ramiennymi na fajnej wysokości, choć w związku z tym, że pasu były za długie na nim spoczywał ciężar młodego i się wpijał.

Chcę pochwalić wykonanie i materiał (choć wzór absolutnie nie mój).
Pas biodrowy mile szeroki.

Mam nadzieje, że moje uwagi są jasne, jeśli nie spróbuje inaczej sformułować.

Ulakowa
20-03-2012, 11:09
Wreszcie nasza zaległa recenzja:

Ja: 178cm, rozm.38/40
Dziecko: rok i 7miesięcy, drobna ale dosc wysoka, rozm. 86/92.

Od razu zaznaczę, że nosiłam dosc krótko i tylko po domu. Moje dziecko ostatnio rzadko daje się nosic, musi miec nastrój. Udało mi się ponosic po domu tylko ok. 15 minut na plecach i dosłownie chwilkę z przodu. Na spacer nie chciała niestety iść w nosidle :roll:

Najpierw wrażenia wizualne: nosidło śliczne, cudny materiał i wzór choć myślałam, że będzie zbyt pstrokate (wrażenia ze zdjęć). Nawet mojemu M sie podobało, a on raczej kolorowych rzeczy nie akceptuje. Wykonanie pierwsza klasa.

Co do komfortu noszenia to na plecach nosiło mi sie zdecydowanie wygodniej niż z przodu. Ale ja jakoś w ergonomicznych chyba z przodu nie bardzo lubie nosic, zdecydowanie wolę MT, jakoś nie mogę dobrze - na dobrej wysokosci ustawic sobie tego cheltbelta na plecach.
Baaardo wygodny pas biodrowy, szeroki i ładnie ciężar odejmuje. Pasy naramienne natomiast mi się wydawały za wąskie, ale ja wolę szersze, nie chodzi o to, że rady nie dawały, ale po prostu bym się pewniej czuła w szerszych. (Nie wiem jak by było przy dłuższym noszeniu).

Co do rozmairu - mam wrażenie, że nosidło było już za małe na moją córkę - znaczy na szerokosc ok, bo jest drobna, natomiast długosc mi nie odpowiadała. Raczej wolę jak panel jest dłuższy i sięga wyżej. Córce sięgał do paszek, więc rąk już nie dało się schowac, z drugiej jednak strony wyjmowanie ich górą było niewygodne, chyba panel był dla nas gdzieś u góry za wąski. Szkoda, że nie mam zdjęc, żeby to pokazać.

Ogólnie oceniam nosidło bardzo dobrze, jednak żeby go sprawdzic lepiej musiałabym chyba miec inaczej dobrany rozmiar dla dziecka (dla mnie było OK). gdybym szyła na zamówinie poprosiłabym o grubsze pasy naramienne i wyższy panel.

Jeszcze o kapturku: jak dla nas był średnio przydatny, tylko "się majtał' ;), chyba bym wolała, żeby był dopinany. Nie przeszkadzał nam, ładny jest, ale praktyczniej IMO by było gdyby można go odpiąć, ewentualnie zawinąć gdy nie jest używany.

Dziękuję bardzo za możliwiość testowania.

kociakocia
27-03-2012, 02:13
Dziękuję serdecznie za każde słowo :heart::)