PDA

Zobacz pełną wersję : "Dziecko" z grudnia 2005



nowa_aleksandria
08-11-2011, 00:37
Znalazłam staroć z czasów niemowlęctwa Starszaka.

o jedno i opinii, że wpływają na męską niepłodność "Naukowcom nic o takim wpływie pieluch na męskość nie wiadomo" :twisted:

no i kwiaty
"nosidełka nadają się dopiero dla dzieci powyżej trzech miesięcy (...) Bardzo ważne jest, żeby nosidło miało sztywne, dość wysokie oparcie" :duh: (konsultacja: pediatra, rehabilitantka z CZD)

o chuście, że można w pozycji półleżącej - jak się rwie do siedzenia ;)

jak się nudzi w gondoli, to można wozić na spacerach w foteliku samochodowym "podobnie jak leżaczek zapewnia zdrową dla niemowlęcia pozycję"

Sytuację ratuje tekst Anny Niski "Domowe narodziny" o porodach domowych, rzecz jasna ;). okraszony zdjęciem mamy z bobo na plecach w chuście i starszakiem z przodu, na rękach.

no ale cóż, skopiuję przepisy na ciastka i wyrzucam do śmieci ;))

Jasnie Pani :)
08-11-2011, 00:39
jestes pewna, ze te ciastka będą dobre? :lool:

IzaBK
08-11-2011, 00:44
Jaśnie pani - myślisz, że każą dorzucić łychę glutaminianu sodu oraz dwie łychu sorbinianu potasu? :wink:

Artemida
09-11-2011, 23:09
ciekawe co za 5-6 lat będą myśleć o tym jak my teraz nosimy :D

elson
10-11-2011, 01:49
Znalazłam staroć z czasów niemowlęctwa Starszaka.

...
Sytuację ratuje tekst Anny Niski "Domowe narodziny" o porodach domowych, rzecz jasna ;). okraszony zdjęciem mamy z bobo na plecach w chuście i starszakiem z przodu, na rękach.

no ale cóż, skopiuję przepisy na ciastka i wyrzucam do śmieci ;))

O kurczę, to jest ten numer w którym ja po raz pierwszy zobaczyłam chustę, choć nie pomnę, czy wiedziałam wtedy jak się toto nazywa! To zdjęcia do takiego artykułu o pielęgniarce, która postanowiła nie rodzić w szpitalu a na zdjęciu jest z dwoma sykami?! Wiele bym dała, żeby znaleźć tę gazetę. No, ale noszę w chuście, w czyn zdjęcia do wspomnianego tekstu odegrały niebagatelna rolę.


[Idea porodu w domu równie poruszająca, ale jak dotąd, nie wprowadzona w czyn]

nowa_aleksandria
10-11-2011, 16:27
chcesz? jeszcze leży na biurku, mogę podesłać :)

elson
12-11-2011, 00:30
Jasne, że tak! Może być nawet skan. Na wszelki wypadek piszę adres na pv

elson
12-11-2011, 00:34
:-)