PDA

Zobacz pełną wersję : rodzaje didkow



m.m.
18-11-2008, 22:03
dziewczyny, napiszcie proszę chustonowce czym w użytkowaniu różni się indio od żakardów i od paskow? i którą z tych chust poleciłybyście dla 3 miesięcznej Kluski? :roll:
teraz mamy elastyka i raz motałam w didka alhany :)
aha i jeszcze jedno pytanko: lisa...czy gdzies ja mozna jeszcze kupic?

Jasnie Pani :)
18-11-2008, 22:08
dla 3 miesieczniaka kazdy didek bedzie idealny. problemy zaczynaja sie, gdy dziecko przybiera na wadze i w odejmowaniu kilogramow IMO najgorsze sa pasiaki, pozniej zakardy, indio zwykle, a najlepsze indio z domieszkami.
Jednak jesli nigdy nie ponosisz w indio np z lnem to nie bedziesz miala zadnych zastrzezen do pasiaka :lol: :wink: Takie juz sa didki.

A lisa to chyba nie taka trudna do zdobycia. Przeciez wciaz produkowana. Petisu na pewno ma

18-11-2008, 22:11
dla 3 miesieczniaka kazdy didek bedzie idealny. problemy zaczynaja sie, gdy dziecko przybiera na wadze i w odejmowaniu kilogramow IMO najgorsze sa pasiaki, pozniej zakardy, indio zwykle, a najlepsze indio z domieszkami.
Jednak jesli nigdy nie ponosisz w indio np z lnem to nie bedziesz miala zadnych zastrzezen do pasiaka :lol: :wink: Takie juz sa didki.

A lisa to chyba nie taka trudna do zdobycia. Przeciez wciaz produkowana. Petisu na pewno ma
didymosofile są zdania, że pasiaki noszą znacznie lepiej niż indio.
mam indio z lnem (świetne do dźwigania słodkich kilogramów) oraz jima (pasiaka nieoczywistego) i wyznam, że oba rodzaje chusty noszą znakomicie.
motałam się w pasiaki oczywiste (np. lisę) i niestety, są dla mnie za ostre, za grube, za mało eleganckie również.
choć aare z wełną bym kupiła :hide: :hide: :hide:

Linda
18-11-2008, 22:12
Ja akurat bardzo lubie pasiaki didkowe i chociaz moj synek ma juz 19 miesiecy i wazy ponad 11 kg, to lubie go nosic w pasiaczku :D Moim faworytem jest len, a potem welenka :D

yerba
18-11-2008, 22:15
dla 3 miesieczniaka kazdy didek bedzie idealny. problemy zaczynaja sie, gdy dziecko przybiera na wadze i w odejmowaniu kilogramow

Dokładnie!

tylko uważaj, co osoba to opinia prawie że. Bo tak jak Jaśnie Pani mam cięzkie dziecko samobierzne i


[IMO najgorsze sa pasiaki, pozniej zakardy, indio zwykle, a najlepsze indio z domieszkami.

a dla mnie najgorsze żakardy, potem indio zwykle, potem pasiaki a najlepsze chyba jednak z lnem 9nie znam wełny, konopie mnie nie oczarowały, mimo że nośne. No i silk super!). Choć dawno pasiaka nie nosiłam, jak wróci to zweryfikuję tezę. (a i tak Lana nosi klocki najlepiej).

A, żakardy też się różnią nośnością - np pawie to zupełnie inna bajka niż fale. Pawie noszą super!

petisu
18-11-2008, 22:17
pasjo-Twój Jim to też pasiak. :)

18-11-2008, 22:18
pasjo-Twój Jim to też pasiak. :)
ale bez pasków.
dlatego kategoryzuję go jako pasiaka nieoczywistego 8)) :lol: 8)) :lol:

Lucy van Pelt
18-11-2008, 22:19
Ja akurat bardzo lubie pasiaki didkowe i chociaz moj synek ma juz 19 miesiecy i wazy ponad 11 kg, to lubie go nosic w pasiaczku :D

O matko! Mój skończył 11 m-cy i też tyle waży - załamałam się! W czym ja go będę nosić jak osiągnie wiek Twojego synka ;) Do tej pory konopie i jedwab się sprawdzały bardzo dobrze...

Jasnie Pani :)
18-11-2008, 22:19
mam indio z lnem (świetne do dźwigania słodkich kilogramów) oraz jima (pasiaka nieoczywistego) i wyznam, że oba rodzaje chusty noszą znakomicie.

tu sie nie zgodze. Motaja sie owszem, super obie, ale jesli chodzi o odejmowanie kilogramow to jim nie ma szans do lnu. Ostatnio mialalam w PL na dwa tygonie jima od anety.s i len od barrbary, nosilam tylko na plecach w plecaczku hanti prawie 15 kg po rowno w obu i w tym zestawieniu jim przegrywa. Niestety przegral tez z moja Inka zlamana :(
Do Simona nie mialam zadnych zastrzezen, ale byt na przyklad cienszy od Tilla (simon ma podobna grubosc jak jim) i poza tym jak je obydwa mialam to Luska taka ciezka nie byla.

Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:

18-11-2008, 22:20
Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:
dzieć powyżej 13 kilogramów niech sobie sam chodzi! :lool:

yerba
18-11-2008, 22:22
Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:
dzieć powyżej 13 kilogramów niech sobie sam chodzi! :lool:

Powiesz to Kubie????

18-11-2008, 22:23
Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:
dzieć powyżej 13 kilogramów niech sobie sam chodzi! :lool:

Powiesz to Kubie????
jacha oczywicha!

Jasnie Pani :)
18-11-2008, 22:23
Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:
dzieć powyżej 13 kilogramów niech sobie sam chodzi! :lool:

amen! przeczytam jej to jutro jak wstanie :lol: :lol:

ciekawe czy tak latwo odpuscisz Amelczynie szmaty jak zacznie chodzic :wink:

18-11-2008, 22:25
ciekawe czy tak latwo odpuscisz Amelczynie szmaty jak zacznie chodzic :wink:
powiem. ale pewnie będzie głucha, jak jej siostry :hide:

czukczynska
18-11-2008, 22:28
A ja z kolei jestem fanką konopii.Jim mi nie podpasował,jedwab jest cudowny,ale złamane konopie mają w sobie,,to coś".

18-11-2008, 22:31
A ja z kolei jestem fanką konopii.Jim mi nie podpasował,jedwab jest cudowny,ale złamane konopie mają w sobie,,to coś".
cudowny dowód na odmienność gustów:
konopie ledwie przemówiły do mnie, a jedwab nawet nie zaszeptał.
wełna, len i kaszmir to moi faworyci :)

yerba
18-11-2008, 22:34
A ja z kolei jestem fanką konopii.Jim mi nie podpasował,jedwab jest cudowny,ale złamane konopie mają w sobie,,to coś".
cudowny dowód na odmienność gustów:
konopie ledwie przemówiły do mnie, a jedwab nawet nie zaszeptał.
wełna, len i kaszmir to moi faworyci :)

A mnie kaszmir nawet rozmową nie zaszczycił. wełna takoż.

co nie przeszkadza mi twierdzić, że len nosi bossko!

Jasnie Pani :)
18-11-2008, 22:37
co nie przeszkadza mi twierdzić, że len nosi bossko!
no ten twoj to mistrz swiata jest :D

18-11-2008, 22:37
A ja z kolei jestem fanką konopii.Jim mi nie podpasował,jedwab jest cudowny,ale złamane konopie mają w sobie,,to coś".
cudowny dowód na odmienność gustów:
konopie ledwie przemówiły do mnie, a jedwab nawet nie zaszeptał.
wełna, len i kaszmir to moi faworyci :)

A mnie kaszmir nawet rozmową nie zaszczycił. wełna takoż.

szykuj się na randkę w ciemno!

yerba
18-11-2008, 22:38
co nie przeszkadza mi twierdzić, że len nosi bossko!
no ten twoj to mistrz swiata jest :D

A wszystko to dzięki Pasji :kiss:

yerba
18-11-2008, 22:40
A mnie kaszmir nawet rozmową nie zaszczycił. wełna takoż.

szykuj się na randkę w ciemno!

Mówisz? :jump:

czukczynska
18-11-2008, 22:48
Basia ma szczęście :D

yerba
18-11-2008, 22:54
Basia ma szczęście :D

Miła odmiana - kwadrans temu miałam wyłącznie gorączkę :?

czukczynska
18-11-2008, 22:58
Basiu-zdrówka :kiss:

m.m.
18-11-2008, 23:36
:omg: czyli mam wybor: albo kupic jednego didka, w strone innych nigdy nawet nie spojrzec i zyc w przeswiadczeniu, ze jest naj...naj... albo sprobowac wszystkich :lol:
o lise pytałam, bo kolorystycznie bardzo mi odpowiada
barrbarra- rowniez zdrowka zycze

Mag
19-11-2008, 11:36
lisek jest super,nie słuchaj tych bab,bo gadają jak potłuczone 8))
co kupisz z didków to będzie git
albo napisz dziewczynom,co się tu naprodukowały,że jak Ci zachwalają kaszmiry,jedwabie i lny,to niech Ci teraz je pożyczą,to sama sprawdzisz he he :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:

19-11-2008, 12:36
lisek jest super,nie słuchaj tych bab,bo gadają jak potłuczone 8))
super, super, ale brzydki jak noc.


co kupisz z didków to będzie git
RACZEJ prawda.


albo napisz dziewczynom,co się tu naprodukowały,że jak Ci zachwalają kaszmiry,jedwabie i lny,to niech Ci teraz je pożyczą,to sama sprawdzisz he he :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
kaszmir jest niepożyczalny.
i dobrze o tym wiesz :twisted:

visenna2
19-11-2008, 13:14
Ogolnie pasiaki sa fajne, ale nie powyzej 13 kg :roll:
dzieć powyżej 13 kilogramów niech sobie sam chodzi! :lool:
:lol:
Zuza ważyła 13 kilo jak nie umiała chodzić ;) W sumie mogłam ja raczkującą zabierać na spacer, jej by się na pewno podobało :D

Mag
19-11-2008, 13:30
oj to by było szaleństwo,Visenno,choć mnie też kusi czasami w pole Mariana ledwo stojącego puścić 8)) :D

sylwik
19-11-2008, 17:19
Ja puszczalam raczkujace ale one po 9 kg mialy i to wiosna ciepla byla
A jak buty potem wygladaly :roll:

ps. mam didka pasiaka i nino (zakarda) i wg mnie obie nosza swietnie ale pasiak lepiej, do nino do wazania musze sie przylozyc.