PDA

Zobacz pełną wersję : vatki dla większego dziecka?



czary-mary
28-10-2011, 10:58
Mam taką wątpliwość, mój syn waży obecnie prawie 15 kg. Taszcze go praktycznie tylko w lnach.
Czy zwykły bawełniany vatek by się nadał do komfortowego noszenia?

Mag
28-10-2011, 11:00
no nie,znaczy się,jak masz rozrosnięte,przyzwyczajone i wyćwiczone bary to tak:)

Karusek
28-10-2011, 11:04
podobno żakardy vatka noszą lepiej niż pasiaki vatka ;) Tak mi podpowiadały dziewczyny, gdy jakiś czas temu też o to pytałam :)

amst
28-10-2011, 11:06
W prostym plecaku/kangurku - NIE, właśnie odczuwam skutki takich eksperymentów :hide: ale w czymś z trzech warstw - TAK aczkolwiek nie na długie wyjścia. Także - jesli kupujesz to raczej długą na bardziej skomplikowane wiązania albo zostań przy lnach :)

Karusek
28-10-2011, 11:09
pewnie zależy to też od preferencji noszącego. Ja miałam latem 12kg do noszenia, w plecaku z krzyżem i musiał być naprawdę bardzo dobrze zawiązany i dociągnięty, bo inaczej już po godzinie odpadały mi ramiona. Ale Hexi chwaliła vatki, że jej 15kg świetnie nosiły :)

czary-mary
28-10-2011, 11:10
dzięki za rady:)
w takim razie zostaję przy lnach , noszę albo w 2x albo w plecaku prostym, więc wydanie kilkuset zł na wrzynawke to znowu byłby mój widzimis kurczakos

Mag
28-10-2011, 11:18
a może czasowo się wymień na bazarku,to sobie zobaczysz? najlepiej z tego samego miasta gdyby to było możliwe,bo masz mało postów,może nie być chętnych z daleka.ewentualnie pogmeraj w wypożyczalniach chustowych?tydzień wypożyczenia to dużo mniej kasy niz zakup.

Julka
10-10-2014, 16:05
Podbijam temat, czy Vatek Igloolik jest nośną chustą? Czy raczej nie zawracać sobie głowy? Spodobała mi się, nie potrzebuję oczywiście, ale chcę :-) i tak sobie gdybam czy skusić się czy nie? Z powyższych opinie wygląda, że nienośny, ale może coś się w temacie zmieniło ..