PDA

Zobacz pełną wersję : Internetowe adresy CALYX i APLX



bubusita
17-11-2008, 13:01
Witam :D !Zastanawiam się nad kupnem BECO, CALYX lub APLX...Mam adres strony beco, ale do pozostałych stron nie mogę dotrzeć...Chyba jestem wciąż reprezentantką ciemnogrodu informatycznego :lol: . Jeśli znacie adresy tych stron to gorąco proszę, napiszcie!A może przy okazji doradzicie, które nosidło najlepsze dla dzieciny od siódmego miesiąca wzwyż? Pozdrawiam.

Elunia
17-11-2008, 17:33
Calyx:
http://www.mamabydesign.com/shop/
Ale doradzić nic nie mogę, bo też jestem dopiero na etapie wąchania tematu nosideł dla mojego 7,5- miesięczniaka.

milorzab
17-11-2008, 18:03
http://angelpack.com/

Dagmara
17-11-2008, 18:05
Ja mam APLX i jest super, ukochane nosidło małża, w Beco nie nosiłam, w Calyx-ie za dużym nosiłam chwilę - całkiem fajnie.

Elunia
19-11-2008, 14:47
Dagmara, a Ty miałaś tego za dużego Calyxa w rozmiarze standard? Bo można niby kupić w rozmiarze petite i zastanawiam się, jaki by był na mnie dobry - ja od pasa w górę chuda jestem, bluzki 34/36 noszę, to pewnie i na mnie byłby za duży ten standard.

I jeszcze jedno pytanie - na stronach internetowych porównując APLXa i Calyxa wychodzi na to, że APLX jest wyższy, ma podparcie pod głowę i rączki raczej są schowane (skrępowane trochę chyba), a Calyx jest niższy, głowa luzem (co jak zaśnie?), ale ręce swobodne. Czy mam rację, czy to się jakoś reguluje? Miałaś doświadczenie z jednym i drugim, to pewnie jesteś w stanie to ocenić.
Aha, a w tym APLXie to i Ty i mąż nosicie?

19-11-2008, 15:42
Dagmara, a Ty miałaś tego za dużego Calyxa w rozmiarze standard? Bo można niby kupić w rozmiarze petite i zastanawiam się, jaki by był na mnie dobry - ja od pasa w górę chuda jestem, bluzki 34/36 noszę, to pewnie i na mnie byłby za duży ten standard.
bym kupiła petite, o ile:
1. męża masz też w rozmiarze petite. :)
2. będziesz nosić sama.
dla facetów lepszy jest standard.


I jeszcze jedno pytanie - na stronach internetowych porównując APLXa i Calyxa wychodzi na to, że APLX jest wyższy, ma podparcie pod głowę i rączki raczej są schowane (skrępowane trochę chyba), a Calyx jest niższy, głowa luzem (co jak zaśnie?), ale ręce swobodne. Czy mam rację, czy to się jakoś reguluje? Miałaś doświadczenie z jednym i drugim, to pewnie jesteś w stanie to ocenić.
Aha, a w tym APLXie to i Ty i mąż nosicie?
do calyksa można dokupić kapturek.
calyks IMO jest wygodniejszy (choć wymaga większego zaangażwania we wpakowanie dziecia w nosidło). ma wygodniej rozwiązany system ściągania pasów naramiennych. ale calyx mozna kupic tylko w usa na http://www.mamabydesign.com. rebeka nie wysyla swoich nosideł za granice. trzeba szukać kontaktów na miejscu.

Dagmara
19-11-2008, 15:55
Dagmara, a Ty miałaś tego za dużego Calyxa w rozmiarze standard? Bo można niby kupić w rozmiarze petite i zastanawiam się, jaki by był na mnie dobry - ja od pasa w górę chuda jestem, bluzki 34/36 noszę, to pewnie i na mnie byłby za duży ten standard.



To był calyx Lindy, w rozmiarze standard, noszę 36.

Elunia
19-11-2008, 15:59
O rany, Pasjo, dzięki wielkie!!! :kiss:
Na pewno mi to pomoże w podjęciu decyzji.
Mąż niestety trochę wysoki, chociaż też niegruby...

Czy dobrze rozumiem, Calyx IMO wygodniejszy jest od Calyxa zwykłego, czy też od APLXa?

A Ty nosiłaś w jednym i drugim? (tzn. APLX i Calyx?)

Tak, tak, wiem, że kontaktów trzeba szukać, ale istnieją też takie firmy jak np. Polamer i można na ich adres zamówić i oni wysyłają do Polski. Tylko nie jestem pewna co wtedy z cłem.

Dagmara
19-11-2008, 16:04
Czy dobrze rozumiem, Calyx IMO wygodniejszy jest od Calyxa zwykłego, czy też od APLXa?



IMO - to skrót z angielskiego i nie dotyczy modelu Calyxa tylko Twojej opinii ;) Ja wolę np APLX, ale może dlatego że był za duży. Mój mąż nosił również w Calyxie i średnio był zadowolony, za to APLX uwielbia.

Elunia
19-11-2008, 16:12
A na stronie angelpack.com wymieniają sklepy, gdzie można kupić ich nosidła, o tu:
http://www.angelpack.com/pages/retailers.php
i jest niby polska strona nosidla.com.pl, ale coś nie działa. Słyszałyście o tej stronie?

Elunia
19-11-2008, 16:16
O rety! :oops:
No jasne, in my opinion.
Sorki za brak elokwencji :roll:
A ja głupia szukałam takiego modelu "Calyx IMO"! Hahahahaha!!!!
Dobre...

Dagmaro, czyli w APLXie wygodnie się nosi zarówno Tobie, jak i mężowi, tak?
A czy dzieciak nie jest trochę za bardzo skrępowany? (Te schowane rączki...)

Dagmara
19-11-2008, 16:41
Mój ma wyjęte rączki bo nie lubi mieć schowanych ;) mniejsze dziecko pewnie nie da rady wyciągnąć, nie wiem...
Tu masz zdjęcie Lindy, moje i mojego męża w calyx Lindy:
viewtopic.php?f=8&t=6058 (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=8&t=6058)

Guest1
19-11-2008, 16:41
A na stronie angelpack.com wymieniają sklepy, gdzie można kupić ich nosidła, o tu:
http://www.angelpack.com/pages/retailers.php
i jest niby polska strona nosidla.com.pl, ale coś nie działa. Słyszałyście o tej stronie?

ja słyszałam bo to moja strona :) , a zacznie działać jak zlikwiduję informatyka który ją robi 8)) .

Dagmara
19-11-2008, 16:43
A tu mój Mąż, Syn i nasz APLX:
http://images37.fotosik.pl/32/e66855d736b57394med.jpg

Elunia
19-11-2008, 18:22
ja słyszałam bo to moja strona :) , a zacznie działać jak zlikwiduję informatyka który ją robi 8)) .
No to fajnie, czyli za jakiś czas pewnie będzie można APLXa u Ciebie zakupić?

Dagmara, dzięki za fotki, ile ma Wasz syn? Mój ma niecałe 8 miesięcy

Dagmara
19-11-2008, 18:26
Mój 16..

Guest1
19-11-2008, 18:31
ja słyszałam bo to moja strona :) , a zacznie działać jak zlikwiduję informatyka który ją robi 8)) .
No to fajnie, czyli za jakiś czas pewnie będzie można APLXa u Ciebie zakupić?

można już jak najbardziej :) ale o tym w dziale reklama.

kappala
19-11-2008, 20:32
Skromnie mogę dodać, że odradzam kupowanie w Stanach. Lepiej poczekać na stronę polską, albo ewentualnie zamówić na brytyjskich stronach.
My jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami babyhawk, przy zakupie którego cło wyniosło 100 zł ! :(

Za to jest przepiękny i wielce wygodny (dzięki Linda) :mrgreen: :mrgreen:

zorro-nie-matka
16-01-2009, 18:42
A w ktørym AP lepiej się nosi LX czy ECO?
A ABC, czyli Action Baby Carrier - jak go porównać do Angel Packa.
Na stronie tu wspomnianej z nosidłami dostrzegłam jeszcze coś o nazwie NICO - czy ktoś miał?

ewaruszki
05-03-2010, 00:39
podnoszę, bo też interesuje mnie porównanie AP :LX i Eco - ja próbowałam tylko Eco i baardzo wygodnie się nosiło, choć przyznam, że główkę często dziecko mi odchylało do tyłu.
Jakie macie doświadczenia?

ewaruszki
02-04-2010, 18:49
hop! przymierzam si e poważnie do zakupu, bardzo proszę o porównanie! :)

Mag
03-04-2010, 08:19
ja miałam dwa i nie widziałam różnicy,choć może nie rzuciło mi się w oczy;)

ewaruszki
03-04-2010, 21:46
mi się w oczy różnica rzuciła właśnie, tylko nie wiem czy się to na funkcjonalność przekłada :)

ewaruszki
21-04-2010, 13:05
jeszcze raz hop do góry, bo tym razem może powiecie mi gdzie jeszcze mogę kupić AP? Juliwek nie ma na stanie i wstrzymała zamówienia póki co, więc szukam dalej..