PDA

Zobacz pełną wersję : Które bitti ?



picikola
23-10-2011, 11:44
bittid'lish, tutto i boo

tutto rozumiem że mają zakładki (to mi się podoba) i mają uniwersalny rozmiar (to mi się nie podoba :) ) Czym się tóżnią boo od d'lish poza tym że te drugie są babmbusowe, wkłady wyglądają tak samo?

mamaUlki
23-10-2011, 12:33
totto to pieluszka AIO a boo jest formowanką i wymaga otulacza.

Wiewiórka
23-10-2011, 12:43
totto to pieluszka AIO a boo jest formowanką i wymaga otulacza.
to nie jest prawda! To SIO, d`lish jest sio i aio, boo to formowanka

Olapio
23-10-2011, 13:12
tylko AIO
sa najbardziej miekkie mimo ze sie najszybciej kulkuja i nieladnie wygladaja

reszta robi sie twarda

a bitti boo to formowanka wiec w ogole inna liga

mamaani
23-10-2011, 16:40
ja bardzo polecam tutto, ale mamy też sio i jest fajne :). Tutto bardziej ekonomiczna poprostu i bardziej chłonna z wszystkimi wkladami, tak mi się wydaje

Olik
23-10-2011, 18:03
AIO - mięciuteńka, ładnie leży.

libra
23-10-2011, 18:05
:lol:A ja mam zupełnie odmienne zdanie - dla nas (sikacz 11-mies.) wkłady do tutto są za mało chłonne, a te falbanki przeszkadzają. Najlepiej wypada SIO - 6 warstw bambusa dużej wkładki i 2 małej plus welur, czyli w sumie 8 warstw bambusa, a w tutto tylko 6;-) Chyba, że się jescze dorzuci małą wkladkę, ale wtedy są jeszcze 3 warstwy polarku. Za dużo warstw, siusiak sie nie mieści ;-)
Boo to oczywiście formowanka, Tutto i SIO - otulacze z wpinanymi wkładami. Jest jeszcze AIO z wszytym wkładem.

mamaani
23-10-2011, 18:53
:lol:A ja mam zupełnie odmienne zdanie - dla nas (sikacz 11-mies.) wkłady do tutto są za mało chłonne, a te falbanki przeszkadzają. Najlepiej wypada SIO - 6 warstw bambusa dużej wkładki i 2 małej plus welur, czyli w sumie 8 warstw bambusa, a w tutto tylko 6;-) Chyba, że się jescze dorzuci małą wkladkę, ale wtedy są jeszcze 3 warstwy polarku. Za dużo warstw, siusiak sie nie mieści ;-)
Boo to oczywiście formowanka, Tutto i SIO - otulacze z wpinanymi wkładami. Jest jeszcze AIO z wszytym wkładem.
My wlasnie z małą wkładką zakładamy i wystarcza naprawdę na długo, a sio ostatnio wyprałam normalnie w 40 stopniach, max u nas to 60 na pule i zaczęła mi skrzypić:hide: zupełnie nie wiem dlaczego, dodam że od nowości u nas.

milorzab
23-10-2011, 19:33
Miałam starsze SIO, były twarde.
Nowsze są fajne, nie twardnieją, nie skrzypią, a piorę zawsze w 60st.
Dla mnie tutto bez sensu, bo moje dziecko wolno rośnie i do L chyba nigdy nie dorośnie. Wszystkie one sizy na niej nadal wiszą, a ma 14 miesięcy.
AIO - boję się, że będzie długo schła.
Lubię Sio. Mam nadmiar wkładów i zawsze, gdy wyschnie otulacz, coś do wpięcia znajdę. Generalnie na początku te pieluchy wydawały mi się przereklamowane, przeciekały, jakieś twarde kupiłam na bazarku. Teraz nic nie przecieka, mam ok wkłady i to jedne z naszych ulubionych.

rebelka
23-10-2011, 19:45
O jaaa nawet nie wiedziałam, że w ciązy jesteś. Gratulacje!!!!!!!!!!