PDA

Zobacz pełną wersję : hotslings jeszcze raz, pomozcie



tulimama
14-11-2008, 16:02
Nabylam sobie Indian Summer, ale jakos nie mam przekonania do slusznosci rozmiaru. Wiekszosc ma problem z tym, ze pouchyk jest za duzy, a ja nie wiem, czy moj nie jest za maly. Wszystko byloby ok, gdyby nie fakt, ze mam wrazenie, ze chusta wpija mi sie w ramie - baardzo. Dzieciowi chyba dobrze, bo zanim zdazylam zrobic zdjecie (wyjatkowo nie twarzowe) zasnal. Co myslicie, za mala?
http://lh4.ggpht.com/_JZqd1D7L_uk/SR2A8dQxsBI/AAAAAAAAGjo/Ue0N3a5X9QU/s400/IMG_6770_1

Dagmara
14-11-2008, 16:07
Tak na zdjęciu nie wygląda na za mały. Wywiń materiał na ramieniu. BTW czy materiału pod pupką jest wystarczająco? Czy jest materiał między Tobą a dzieckiem? No i najważniejsze jeśli czujesz mimo wszystko że jest Ci za ciasno to widocznie tak jest :(

14-11-2008, 16:19
Wywiń materiał na ramieniu.
to się robi, kiedy pouch jest za duży.
skraca się w ten sposób minimalnie kieszonkę.
ten pouch wygląda na dobrze dobrany.
jeśli cię uciska i jest ci niewygodnie - jest za mały.
moim zdaniem.

Dagmara
14-11-2008, 16:21
Wywiń materiał na ramieniu.
to się robi, kiedy pouch jest za duży.
skraca się w ten sposób minimalnie kieszonkę.
ten pouch wygląda na dobrze dobrany.
jeśli cię uciska i jest ci niewygodnie - jest za mały.
moim zdaniem.

Wiem, ale wtedy też się lepiej układa materiał IMO :)

tulimama
14-11-2008, 16:30
Jeszcze bedziemy probowac, ale to musi poczekac az Filip sie obudzi (miejmy nadzieje, ze nie za szybko ;) )
Jak nie, to bedziemy wymieniac na wiekszy, choc jakos mi sie to nie usmiecha.

tulimama
14-11-2008, 18:09
Kolejna proba nastapila i jest lepiej. Ja tez uwazam, ze wywijanie ramienia zmniejsza chuste, ale... Wywinelam i bylo lepiej :) Nie powiem, ze idealnie, ale duzo lepiej. Nie zrobilam kolejnego zdjecia, bo nie bardzo mialam ochote na rozstawianie znow statywu (znaczy - trzeba sie usmiechnac do Mikolaja, co by sprezentowal mezowi kompaktowa cyfrowke ;)
Mysle, ze moje ramie teraz musi troche odpoczac i jutro zrobimy kolejna probe, moze jednak bedzie ok. Zobaczymy tez, jak bedzie z drugim ramieniem...

Agakakaka
12-03-2009, 17:51
Nie jestem ekspertem, ale rozmiar wygląda na idealny. Ja bym podciągnęla szmatę pod pupę dziecka, żeby wpadła do niej jak w kieszonkę. Wtedy też krawędź dolna zbliży sie do Ciebie i będzie większa swoboda. Tak mi się wydaje. Tak u mnie było, a miałam bardzo cisnego poucha.