PDA

Zobacz pełną wersję : Lilly ktoś posiada?



Karo.
10-10-2011, 12:54
Pytam w sumie z czystej ciekawości ;) Niedawno zdecydowałam się na Storcza, a że od dawna chodzila za mną inka, to na ince stanęło. Niemniej jednak tuż przed zakupem przeglądałam całą ofertę storczowych pasiaków i przyznaję że lilly baaardzo mnie kusiła zestawem kolorów. Niestety niewiele na jej temat znalazłam informacji, poza tym że to nowość. Może jednak są na forum użytkowniczki? lubicie, wygodnie się nosi? Niewykluczone że jak miłość nie przejdzie to chocby kółkową sobie kupię ;)

ulala.v
10-10-2011, 13:12
nowość? ja ja miałam prawie 2 lata temu ;)
chusta jak chusta ;)
skośnokrzyżowa, niezbyt gruba. Kolory faktycznie bajeczne :)

Karo.
10-10-2011, 13:32
No, nawet tu nikt wątku do tej pory nie założył ;) i fot w necie mało w porównaniu z pozostałymi.
Wyboru inki nie żałuję, ale lilly zdecydowanie u mnie na równi, choć patrząc nawet na bazarek, to mniej popularna niż anna czy ulli na przykład.

ulala.v
10-10-2011, 13:58
Był tu kiedyś wątek o chustach niedocenianych jest wiele chust mniej popularnych z jakiśtam powodów-róznych- a równie dobrych co te popularne :) inna sprawa, że to kwestia gustu jedna osoba uwielbia chustę, której inna nienawidzi ;)

mgosia
10-10-2011, 14:32
Miałam kółkową uszytą z tejże oto chusty.

Ładna w sumie, choć wylatywała ode mnie nadal nie do końca złamana :)

https://lh4.googleusercontent.com/-p81L-iU6FeA/S64DOlg3OQI/AAAAAAAACiI/UQiw0c9Xm6c/s640/DSC00449.JPG