PDA

Zobacz pełną wersję : Baba+Boo



ekomummy
09-10-2011, 14:55
Proszę o umieszczanie recenzji na temat pieluszek kieszonka (rozmiar uniwersalny) w tym wątku.

Dziękuje.

http://m.gmgrd.co.uk/res/617.$plit/C_71_article_1454898_image_list_image_list_item_0_ image.jpg?05%2F08%2F2011%2014%3A02%3A44%3A948

mirabel
20-10-2011, 23:49
Dzięki uprzjmości Ekomalucha mieliśmy z synkiem okazję wypróbować pieluszek Baba+Boo.

Wrażenia z testowania pieluszki jak najbardziej pozytywne.

Materiał - milutka minkee na zewnątrz, od środka przyjemny welurek, dwie solidne wkładki mikrofibrowe w komplecie z regulacją rozmiaru (z jednej strony są napy, za pomocą których skraca się w razie potrzeby wkładkę).

Szczerze mówiąc to równie milutki materiał minkee i welurek od środka są w znanych nam już wcześniej pieluszkach tzw. tanich minkee;

Jak dla mnie bardzo ważny jest fakt, że pieluszki Baba+boo w odróżneiniu od tanich minkee posiadają certyfikat o nieszkodliwości. materiałów, z których zostały uszyte.


Synek nie jest już maleństwem więc nie korzystaliśmy z regulacji rozmiaru - pieluszka ładnie się układała, nic nam nie przeciekało.
Duży plus za dwa rzędy nap zapięcia u góry pieluszki (te duże boczne skrzydełka) - dzięki temu pieluszka nie wywija się na boczkach i na brzuszku i nie oddaje wilgoci na ubranka.

Moim skromnym zdaniem pieluszka stosunkowo szeroka w kroku, jestem ciekawa opinii mam najmłodszych dzieci.


Końcowa ocena: 5+
Naprawdę serdecznie polecam.

Mayka
23-10-2011, 15:47
Zakupiłam Baba Boo na moją 5kg córeczkę razem z innymi kieszonkami, które chcialam przetestować (charlie Banana, NappiMe, Wonderoos) i baba Boo są fantastyczne. Ma świetne gumeczki przy nóżkach- jako jedyne nie obciskają małych nóżek, a jednocześnie sprawiają, że pielucha nie przecieka. Mięciutki minky bardzo miły w dotyku i przyjazny dla pupy dziecka. Jak napisała poprzedniczka- Pielucha jest Szeroka w kroku- ale nam to zupełnie nie przeszkadza- bardzo ładnie się układa. Zdecydowanie zastanawiam się nad zakupem większej ilości tych pieluszek. Nie testowałam jedynie w nocy, więc nie wiem jak z wytrzymałością.

Magda&Franio
01-11-2011, 16:13
Bardzo dziękuję za możliwość testowania pieluszki.
Zachwyciły mnie wkłady w pieluszce, a konkretnie fakt, że każdy z nich miał regulowaną długość dzięki umieszczonym na nim napkom. Dzięki temu możemy idealnie dopasować rozmiar pieluszki do potrzeb dziecka i stosować je razem lub oddzielnie. Każdy z dwóch dołączonych do pieluszki wkładów jest wykonany z mięsistej i puchatej mikrofibry, zastosowane jednocześnie wystarczyły całkowicie mojemu 8-miesięczniakowi podczas spaceru.
Pieluszka jest ładnie skrojona, szczególnie z tyłu, chuda pupa wygląda w niej o niebo zgrabniej niż w "chinkach" .Elastyczne gumki przy nóżkach, a także dwa rzędy nap do zapięcia powodują, że pieluszka dokładnie przylega do ciała dziecka i nic się nie przesuwa.
Mam nadzieję, że pozostałe pieluszki firmy Baba+Boo zaprezentują jakieś fajne wzory minkee (wzór testowanej żyrafki był nam znany) tym bardziej, że producent do produkcji stosuje certyfikowane materiały.

Naniby
09-12-2011, 14:15
No to teraz pora na naszą recenzję.
Przede wszystkim bardzo dziękujemy za możliwość testowania pieluszki!:)
Jesteśmy zachwyceni. Oboje. Pieluszka przede wszystkim śliczna i milutka w dotyku, więc ogromny plus za estetykę.
Bardzo wygodnie się zapinają, niestety Szymek przechodzi okres buntu i naporu, więc ubieranie czegokolwiek jest złe - z tego powodu w tym momencie dla nas wygodniejsze byłyby rzepy od napów - są jednak troszkę szybsze w obsłudze. Co nie zmienia faktu, że osobiście jestem fanką napów i uważam, że są fajniejsze;)
Wkładki są super, myślę, że regulacja długości może być bardzo przydatna przy mniejszych dzieciach, my z niej już nie korzystaliśmy. Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość spięcia dwóch wkładów razem, wtedy łatwiej można by je umieścić w kieszonce - opcja przydatna chociażby przy dłuższych spacerach.
Gumki przy nóżkach świetne. Bardzo dobrze przylegają, nie uciskają, zapobiegają przeciekom.
Generalnie to chyba tyle.
Polecamy pieluszki Baba Boo,
Ola i Szymek.

Zuz
16-12-2011, 19:02
My już troszkę po testach ale piszemy już szybko :D
Pieluszka nam bardzo pod pasowała, zapięcia, materiał, gumeczki, wszystko jak najbardziej ok,
chłonność również nie zawiodła a mój mały jest mega sikaczem, pieluszka dała radę szaleństwu na kulkach i nie było przecieków :thumbs up:
Jak tylko będzie okazja to za nabędziemy jedną na pewno!
Dziękujemy za możliwość testów.

Agna
05-01-2012, 09:22
Ja też uważam, że to fajna pielutka. Pierwsze wrażenie to ta bajeczna miękkość i delikatność.... super. Mam chinkę w tym samym kolorze, ale w dotyku wcale nie ma porównania :roll: Bardzo mięciutka, cienka i nie robi wielkiego odwłoka. Gumeczki trzymają co trzeba, ale są na tyle delikatne, że nigdzie nie uciskają.Skrzydełka się nie wywijają przy noszeniu. Skracaliśmy rozmiar o jedną napkę a wkładki były akurat więc nie wiem, jak się je nosi po skróceniu. Zawsze wkładałam obie wkładki - szkoda, że napki tak nie pasują, żeby je spiąć razem... ale za to trzyma wszystko na miejscu. Zero przecieków. To pierwsza kieszonka, którą miałam okazję używać bez żadnych przecieków w pachwinkach. Nic a nic :thumbs up: (no, ale ja miałam tylko takie zwykłe, tanie kieszonki)
Wkładki wydały mi się bardzo zszarzałe, chociaż pieluszka nie jest przecież długo używana. No i dość cienkie, dlatego używaliśmy 2 na raz. Za to bardzo ładnie odszyte. Pieluszka po jednej stronie ma krzywo nabite napki. Nie przeszkadza to w użytkowaniu, ale jakbym kupiła ją w sklepie to pewnie kręciłabym na to nochalem :roll:
Ogólna ocena bardzo dobra, zwłaszcza za tą miękkość. Przy składaniu chce się ją pomiętosić i przytulić :mrgreen:
Polecam :thumbs up:

Jacuszkowa
26-01-2012, 01:00
my już po testach.
pierwsze moje skojarzenie - pieluszka z wyglądu podobna do całego stosu moich chińczyków.
i to byłoby na tyle podobieństw :)
-nie przeciekała (gumki super wszyte i nie uciskające),
-miękka i milutka w dotyku,
-uwielbiamy szerokie pieluszki, więc ta była idealna,
ocenia bardzo dobra
dla mnie jedyny minus to temperatura bo przywykłam do prania kieszonek w 60 stopniach.

dziękuję, że mogliśmy przetestować pieluszkę :)

annia
03-03-2012, 03:17
My właśnie kończymy testy i pieluszka frunie dalej. Testowane na osóbce w wieku 20 miesięcy, 10 kilo wagi.

Wizualnie jest śliczna, minkee super-przyjemny, nie robi dużej pupy (nie znam się na minkach - to kwestia długości włosia czy czegoś?). Podoba mi się system spinania wkładek do mniejszych (nie sprawdzałyśmy osobiście, bo młodej pasował normalny rozmiar).

Pieluszka jest dość szeroka w kroku - zdecydowanie szersza niż wszystkie moje dzienne kieszonki (Wonderoosa jednak nie przebije ;)) - nie wiem, jak by się układała na maluszkach.

Nie dogadałyśmy się z systemem napek - jakoś tak albo nam nie pasował dolny, albo górny rząd i nie umiałyśmy sobie znaleźć idealnego układu zapięcia. Ale to kwestia jednostkowa, jakby dziecię było trochę chudsze/grubsze, to byłoby lepiej.

Podsumowując - fajna pieluszka, dzięki za możliwość testowania.

sheana
06-09-2012, 20:54
Podniose temat, czy ktoś jeszcze testował/zakupił może? I prał w 60 stopniach :ninja:

Bo kusi mnie wzorek pszczółkowy i w ogóle coś kuszą.