PDA

Zobacz pełną wersję : Elastyczna Lenny Lamb czy Moby Wrap? a moze jakas inna ?



Gala
12-11-2008, 09:35
Czesc :)
Byłam zdecydowana na Moby Wrap ale przeczytałam recenzje Lenny Lamb na chusty.info juz nie wiem ktora kupic !!!! ??? A moze polcicie inna tylko nie Polekont bo miałam go w rece i jak dla mnie zbyt gruba .

marynata
12-11-2008, 13:15
A ktorego Polekonta widzialas, nowego czy starego? bo sa dwie wersje ciensza i grubsza.
Moby jest jeszcze grubszy niz stary Polekont.
Ja zdecydowanie z 4 elstykow jakie widzialam (min Moby) polecam rodzimego Polekonta.

Gala
12-11-2008, 13:56
Nie wiem czy to był nowy czy stary Polekont :| przed wakacjami go juz widzialam a w tamten czwartek macałam .

Agnen
12-11-2008, 14:13
generalnie elastyki nie różnią się bardzo od siebie pod względem jakości noszenia. Moby jest fajny. lenny lamb motałam ostatnio i też mi się podoba. polekonta motałam starego i uważam że był grubszy ob mobyego. Z polskich jest jeszcze gabi - cieka i rozciągliwa. Poza tym babylonia, MaM, hopp....Wszystkie są fajne :)

nitka
12-11-2008, 21:12
u Vegi MaM z konopiami :) mi sie marzy przy nastepnym chuscioszku... Maja zestawy z czapeczka i bucikami, no i podobno fajnie nosza i mniej pozniej opadaja przy ciezszych dzieciach niz z samej bawelny.