PDA

Zobacz pełną wersję : a ja nie mogĂŞ nosiĂŚ w chuście :-(



goralica
09-01-2008, 15:20
byliśmy dzisiaj z Tymkiem na konsultacji u neurologa i nie możemy na razie nosić się w chuście.
Tymek ma obniżone napięcie w pasie barkowo-szyjnym-nie trzyma głowy i odgina się do tyłu. Nie możemy więc nosić przodem do siebie-w pozycji żabki :-(
pozostaje nam więc chyba kołyska ale jakoś nie widzę Tymka w tej pozycji :-(
buuuuuuuu tak mi smutno
no i od poniedziałku zaczynamy rehabilitację

mart
09-01-2008, 15:31
a 2x z rozłożoną połą materiału tak, żeby schować główkę?
zresztą w kieszonce też tak się da.

trzymam kciuki za skuteczną rehabilitację :D

Kanga
09-01-2008, 15:33
przyjdź do OKA w sobotę.. będę głównie kołyski i wiązania na biodrze pokazywać. - zestaw chust krotkich i kółkowe mam przygotowane więc nic nie musisz brac :) . moze razem uda nam sie Tymka jakoś prawidłowo ułozyć :)

goralica
09-01-2008, 15:39
przyjdź do OKA w sobotę.. będę głównie kołyski i wiązania na biodrze pokazywać. - zestaw chust krotkich i kółkowe mam przygotowane więc nic nie musisz brac :) . moze razem uda nam sie Tymka jakoś prawidłowo ułozyć :)
Aga już deklarowałam na kawałku szmaty chęć przybycia :-)

goralica
09-01-2008, 15:40
a 2x z rozłożoną połą materiału tak, żeby schować główkę?
zresztą w kieszonce też tak się da.

trzymam kciuki za skuteczną rehabilitację :D
chodzi o to, że nie można nosić przodem do siebie :-( tylko pozycja fasolki

hanti
09-01-2008, 17:39
możesz w kołysce z podwójnego X ułożyć Tymka na tyle wysoko żeby wszystko widział...wilk będzie syty i owca cała :wink:

goralica
09-01-2008, 23:25
możesz w kołysce z podwójnego X ułożyć Tymka na tyle wysoko żeby wszystko widział...wilk będzie syty i owca cała :wink:
hmmm a ja sie zastanawiam nad kółkową...

hanti
09-01-2008, 23:29
efekt dla dziecka podobny, tyle że dla Twoich pleców łatwiejsza wersja z podwójnego X , spróbuj jednego i drugiego,zobaczysz co Ci bardziej pasuje

goralica
09-01-2008, 23:37
efekt dla dziecka podobny, tyle że dla Twoich pleców łatwiejsza wersja z podwójnego X , spróbuj jednego i drugiego,zobaczysz co Ci bardziej pasuje
hmmm muszę jutro przetestować i umieścić Tymka w kołysce ale raczej wiem jaka bedzie reakcja :-(
cóż jak sie mu nie spodoba to przyjdzie mi nosić kloca na rękach :-(