PDA

Zobacz pełną wersję : Malta i Fale Dunaju



modrooczka
05-10-2011, 14:29
Właśnie wymieniłam maltę na fale i już żałuję :hide:
Która ładniejsza waszym zdaniem? Kurcze, chętnie bym miała obie ale na razie musze się redukować :ninja:

aisinom
05-10-2011, 14:38
miałam malte, ale jak patrzena fale dunaju to bardziej mi sie podoba.
Na zdjeciach to one zawsze ładniej wygladaja niz w realu.

modrooczka
05-10-2011, 14:44
Mam obie przed sobą: obie ładne. Malta weselsza, ale też na jesień chyba bardziej fale pasują. No nic, już po ptokach, bo malta leci do nowej właścicielki :cryy:Najwyżej odkupię wiosną...

Kreska
05-10-2011, 14:52
fale są bardziej błękitno-niebiesko-granatowe a malta niebiesko-turkusowa
ja mam fale i one mi się bardziej podobają :) nie tylko na jesień ;)

annya
05-10-2011, 15:05
Miałam jedną, mam drugą i mnie się Malta zdecydowanie bardziej podoba.
Chyba średnio Cię pocieszyłam :roll:.
Jakby co to mam obecnie dwie Malty :hide:.

modrooczka
05-10-2011, 21:28
Dziś ponosiłam fale. Brakowało mi tej chusty, to moje kolory, zostanie na dłużej albo i do końca. Ale Malty żal. Jeśli jeszcze będę dawać radę nosić kluchę w zwykłych bawełenkach to na wiosnę albo na lato odkupię.

dirk5
05-10-2011, 22:04
Fale Dunaju to moja pierwsza chusta, niezbyt wybierana, bo kupiłam ja okazyjnie na allegro. Zatem mam do niej ogromny sentyment, choć czy nie znalazłabym ładniejszych? Na pewno!

A czy Malta do takowych należy :hmm:?

Na zdjęciach prezentuje się pięknie- może i ładniejsza... Tak! Stanowczo ładniejsza.

Ale wszystko może się znudzić a "de gustibus disputandum not est", poza tym nie musi być to miłość od pierwszego wejrzenia zawsze przecież- miłego korzystania z Fal życzę!

Mi avocado wcale niezbyt się podobało (ale znów okazja ;)), nie moje te blade zielenie- a nosi ten bambusik tak dobrze, ze obecnie to najczęściej używana przez nas chusta.