PDA

Zobacz pełną wersję : Fuego- nowe paski



Kreska
03-10-2011, 16:44
...takie w "męskich kolorach" :)
widziałyście?
http://shop.natibaby.pl/fuego-maxi.html
(tu akurat link do maxi, standard gdzieś obok)

modrooczka
03-10-2011, 17:04
Widziałam dziś w sklepie. Chyba rzeczywiście męskie, bo dla mnie za smutne.

annya
03-10-2011, 17:09
O ile lubię szarości, te wydają się takieee poważneee. Skąd inąd wiem, że jest gro osób, które lubią taką kolorystykę, więc zapewne pojawi się ta chusta na ulicy.

Kreska
03-10-2011, 17:10
dla mnie za smutne.

dla mnie też ;)
ale tatusiom może się spodobać :)

brikola
03-10-2011, 17:18
coś męskiego, fajne :)
choć mój chłop to lubi kolory

Elanna
03-10-2011, 17:19
Fajne :-)

amst
03-10-2011, 17:19
Jakoś nie chce mi się gadać...

Malina
03-10-2011, 18:00
A fuego to nie znaczy 'ogien' po hiszpansku? Spodziewalam sie chusty w czerwieniach i pomaranczach, i sie dziwilam, dlaczego piszecie, ze to smutne kolory:D

Amparo
03-10-2011, 18:04
A fuego to nie znaczy 'ogien' po hiszpansku? Spodziewalam sie chusty w czerwieniach i pomaranczach, i sie dziwilam, dlaczego piszecie, ze to smutne kolory:D

Otóż to, ciekawe skąd taka nazwa dla takiej chusty.

Agut
03-10-2011, 19:13
uwielbiam szarości... ale te jakoś mi sie nie widzą

kerna
03-10-2011, 20:03
el fuego z hiszp to ogień:ninja: i szukam w tych szarościach i nigdzie nie widzę;)
Może chodzi o popiół:hmm:

alifi
03-10-2011, 20:43
Może chodzi o popiół:hmm:
:thumbs up:

Smutna/poważna chusta.
Męska.
Ok.

Olapio
03-10-2011, 20:48
no wlasnie
zero ognia w tej chuscie
ale moze fuego oznacza cos jeszcze?
no gdzie te iberystki z watku o alahambrze?

alifi
03-10-2011, 21:05
Fuego - ogień, ognisko, pożar, przen. dom, ognisko domowe, a także werwa, pasja. Fuego ograniczone wykrzyknikami oznacza komendę "ognia!", okrzyk "niesamowite" (wyraz zdziwienia, zachwytu) lub "jasny szlag!" (wyraz gniewu) :) Jakby nie prześwietlać tego słowa, jest gorące i bardzo ekspresyjne. W przeciwieństwie do chusty.

Karusek
03-10-2011, 21:05
Fuego to jest też wulkan w Meksyku czy gdzieś, który mocno pyli/pylił, pewnie stąd nazwa
Lubię szarości :ninja: chociaż nepal dla mnie ładniejszy, nie aż tak ponury ;)

Olapio
03-10-2011, 21:07
Fuego to jest też wulkan w Meksyku czy gdzieś, który mocno pyli/pylił, pewnie stąd nazwa
Lubię szarości :ninja: chociaż nepal dla mnie ładniejszy, nie aż tak ponury ;)

o! i juz jest madra glowa! gracias! :D

Karusek
03-10-2011, 21:13
o! i juz jest madra glowa! gracias! :D

nie, Olapio, to tylko wyszukiwarka zadziałała :lool::hide:
ale też myślałam początkowo o ogniu (jest przecież aprosas fuego w pomarańczach/czerwieniach)

alifi
03-10-2011, 21:14
Aż poczytałam w Wiki o tym wulkanie. Najbardziej aktywny wulkan w Ameryce Środkowej. Chusta nawiązuje raczej do momentów jego uśpienia ;)

Nympha
03-10-2011, 21:39
Widziałam na fb. Tam zresztą zdjęcia są na chustotacie robione, ale ogólnie faktycznie wydaje się męska bardzo.

olka84
03-10-2011, 21:52
jakas taka mdła i smutna...

Karusek
03-10-2011, 22:24
właściwie, nawet mi trochę przypomina srebrne fale, na którymś zdjęciu.
Dla facetów będzie fajna :) :thumbs up:

metis1
03-10-2011, 22:32
Bardziej Cenicienta niż Fuego... :)

silver
03-10-2011, 22:35
Bardziej Cenicienta niż Fuego... :)

i wszyscy rzucili się do google translatora :lool:

chusta mi się nawet podoba- ewidentnie męska jest ;)

guzik
07-10-2011, 01:31
Chciałam napisać, że płomienia nie przypomina, ale mnie ubiegłyście :)
mnie się ona podoba, taka stonowane, spokojne barwy- zgadzam się, że męskie.

zewelinal
07-10-2011, 23:12
mi się chusta podoba, ale nie dla mnie, wolę żywsze kolory

zaza
25-07-2012, 10:59
ech widzę, że prawie same niepochlebne opinie nt. tej chusty, a mnie się właśnie takie stonowane barwy podobają ;)

chustę więc nabyłam jako swoją pierwszą (dodam, że nigdy wcześniej nie miałam żadnej chusty w rękach) i strasznie mnie zastanawia tkanina z jakiej jest ona wykonana... niby 100% bawełna, ale chusta jest dość gruba i jak ją sobie porównuję z filmikami i zdjęciami to wydaje mi się, że wszystkie inne chusty są bardziej cienkie i bardziej miękkie :(

i nie wiem czy to tylko złudzenie czy rzeczywiście chusta jest grubsza?? czy ktoś może mnie oświecić?

miluśka
25-07-2012, 11:25
miałam kiedyś w rękach ten pasiak i jak dla mnie był całkiem normalną chustą nie taką grubą jak niektóre chusty bebelulu :) pewnie wymaga wymiętoszenia i złamania

zaza
25-07-2012, 11:54
miałam kiedyś w rękach ten pasiak i jak dla mnie był całkiem normalną chustą nie taką grubą jak niektóre chusty bebelulu :) pewnie wymaga wymiętoszenia i złamania

dziękuję bardzo :) trochę mnie to uspokoiło, że nie kupiłam "złej" chusty

teraz muszę się tylko dowiedzieć, na czym polega i jak dokonać tego "złamania" ;)

anasta
25-07-2012, 12:28
ech widzę, że prawie same niepochlebne opinie nt. tej chusty, a mnie się właśnie takie stonowane barwy podobają ;)

chustę więc nabyłam jako swoją pierwszą (dodam, że nigdy wcześniej nie miałam żadnej chusty w rękach) i strasznie mnie zastanawia tkanina z jakiej jest ona wykonana... niby 100% bawełna, ale chusta jest dość gruba i jak ją sobie porównuję z filmikami i zdjęciami to wydaje mi się, że wszystkie inne chusty są bardziej cienkie i bardziej miękkie :(

i nie wiem czy to tylko złudzenie czy rzeczywiście chusta jest grubsza?? czy ktoś może mnie oświecić?

Ciemne Natki (z czarnymi paskami) sa grubsze, niz inne, ale nie oznacza to, ze sa sztywne i niewygodne. Mysle, ze po kilku praniach chusta powinna byc latwiejsza w obsludze. Nie wiem, w jakim wieku jest Twoje dziecko, ale na pewno docenisz te chuste, gdy nabierze kilogramow ;)

A jezeli chodzi o opinie... Najwazniejsze, ze chusta podoba sie Tobie, poza tym trudno jest ocenic kolory ze zdjecia, i mysle, ze wiele osob, gdyby zobaczylo te chuste w rzeczywistosci, nie wypowiadaloby sie tak kategorycznie na "nie".

Sama jestem milosniczka niepopularnych i uznawanych za nieladne chust, ale bardzo je lubie i swietnie mi sie w nich nosi :)

zaza
19-08-2012, 11:57
Ciemne Natki (z czarnymi paskami) sa grubsze, niz inne, ale nie oznacza to, ze sa sztywne i niewygodne. Mysle, ze po kilku praniach chusta powinna byc latwiejsza w obsludze. Nie wiem, w jakim wieku jest Twoje dziecko, ale na pewno docenisz te chuste, gdy nabierze kilogramow ;)


dzięki, teraz już wiem, że jest takie fajne forum i przed zakupem kolejnej najpierw się poradzę doświadczonych chustomam :-)