PDA

Zobacz pełną wersję : Co lepsze ? Manduca , Ergo , nosidło od Oli ...



Biedronka
10-11-2008, 22:11
Dziewczyny pomóżcie .
Małż mój zamotać sie nie chce :roll:
Więc wpadłąm na pomysł że skoro nie chusta to może coś z ergonomicznych ?
szybko się zakłada , nie trzeba sie bawić w dociąganie itp ...dla Faceta to chyba ważne ;)

Możecie porównać ergonomiczne ?
co lepsze ?
co polecacie ?

czukczynska
10-11-2008, 22:19
Biedronka-nie wiesz,że takich pytań się nie zadaje?
Zaraz będziesz miała jeszcze większy mętlik w głowie :D
A w MT nie daje się zawinąć?

Biedronka
10-11-2008, 22:23
Biedronka-nie wiesz,że takich pytań się nie zadaje?
Zaraz będziesz miała jeszcze większy mętlik w głowie :D
A w MT nie daje się zawinąć?


hehe
mi jest potrzebne rozeznanie ;)
:rolleye:

a z MT to mamy jeden jak na razie ... ale wydaje mi sięże on by wolał coś bardziej zmiękczonego :wink:
w naszym sa wypełnione częściowo pasy i boki panela .

a zastanawiam się nad takim wiesz...na maxa wypełnione pasy i panel taki solidny 8))

Dagmara
10-11-2008, 22:50
My mamy APLX Lotus i mój M mówi że nie da mi go nigdy sprzedać, bo to jego :shock: hmm pierwsze słyszę..
Dziś mu mówię, żeby kupił sobie Ergo, a on na to, że ten APLX mu się podoba i on innego nie chce 8))

april
11-11-2008, 10:35
Ja mam ergo i jest super, daje radę tez Bartkowi, a ten wielki chłop jest. Mąż co prawda w nim nie nosi (w niczym nie nosi :twisted: ), ale ja bardzo je lubię. Ale nie tak bardzo jak chusty. Tych ogonów mi brakuje :lool: .

Biedronka
11-11-2008, 10:49
ale które jest bardziej zmiękczone ?
które ma wszystko w jednym ?
czyli ...kapturki , nie kapturki , wg. was porządniejszą klamrę ...lepsze wykonanie , materiał itp ?

które bedzie odpowiedniejsze dla 7 miesięcznego dziecka i za jakiś czas dla 2 latka

które wg. was jest warte swojej ceny i dlaczego ?


możemy zrobić taką małą spowiedz ??

buns
11-11-2008, 10:56
Ja miałam nosidło od Oli, nosiło się super, mąż nie nosił tylko ja. Kapturka nie chciałam bo Aga już duża jest. I nosiłam tylko na plecach. Naprawdę polecam - można do tego wybrać swój wzór bo Ola ma cudowne materiały. :) W innych nosidłach nie nosiłam.

Biedronka
11-11-2008, 11:11
dzięki buns za twoją opinię .Ostatnio był wystawiony na sprzedasz od Oli żółwik .CUDNY !

zastanawiałam się czy dorównuje nośnością i wykonaniem tym " hamerykańskim " ;)

wygląda na bardzo dokładnie wykonany i cudnie się prezentuje .
Czy Ola szyje na zamówienie ?

a-linka
11-11-2008, 11:44
Re: Co lepsze ? Manduca , Ergo , nosidło od Oli ...

dla każdego co innego :lol:
osobiście wolę ergo, manduca mi nie przypasowała a nosidło Oli nosiłam tylko krótką chwilę, ale że było na mnie za duże, to i ocena moja niemiarodajną jest.
najlepiej spróbować chyba samemu i albo pożyczyć albo kupić i najwyżej później wymienić na coś innego...
przecież nic nie jest na zawsze ;)

a-linka
11-11-2008, 11:50
Biedronko, trochę informacji znajdziesz też tu:
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=2727

Biedronka
11-11-2008, 12:13
Biedronko, trochę informacji znajdziesz też tu:
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=2727


dzieki

dmv
14-04-2010, 22:11
tylko ze ten link nie dziala... :(

Biedronka
14-04-2010, 22:14
tylko ze ten link nie dziala... :(

ja wybrałam wtedy NubiGo od Gosi www.nubik.pl (http://www.nubik.pl)
potem mei Favorit
potem O&A
i znowu wróciłam do Mei Favorita w wersji toddler (dla starszaków )

kasia
14-04-2010, 22:29
ja mam nosidło od Oli (wcześniej należało do tsumiko) - nosi rewelacyjnie, wygląda pięknie - bezowy sztruks i listki na panelu:)

nosiłam też w hybrydzie O&A - nieziemska była... przytulasna, mała od razu zasypiała w niej...

teraz zamierzam ponosić w manduce.

aha, oline nosidło mogę pożyczyć na testy:)

sylwik
15-04-2010, 14:43
Nosidla od Oli bardzo ewoluowaly po drodze. Roznia sie wieloma szczegolami. Teraz zdaje sie wybierac juz nie mozna. Ola sama decyduje co szyje, ale chyba wybor jest duzy. Mialam nosidlo od Oli, APLX i manduce. To sa jednak rozne nosidla. W APLX swietnie nosilo mi sie Hanie (chuda i dluga) a kiepsko Krzysia (pultaska), jakos krzywo siedzial, wolalam go w chuscie nosic. Nosidlo od Oli mialam jak juz bylam w ciazy z Hania i prawie nie nosilam. Bbylo o wiele mieksze od APLX, ale tez zlozone zabieralo duzo wiecej miejsca (dla mnie to byl troche problem bo Hania troche chodzila troche byla noszona i przeszkadzalo mi duze nosidlo). Teraz mam manduce. Jest zdecydowanie najtwardsza (pas biodrowy), pasy naramienne sa miekkie (balam sie ze tez beda twarde). Poki co z manducy jestem zadowolona.

szokam
15-04-2010, 17:27
podajcie linka do Oli, please

Meta
15-04-2010, 17:45
podajcie linka do Oli, please

http://www.girasol.pl

qqrq5
15-04-2010, 19:11
ja miałam Manduce Ono Nubigo i jeszcze kilka innych
Manduca jak i Ono u mnie sie nie sprawdziły dla mojego prawie 2latka, panele byłe stanowczo za waskie :( choc wizualnie bardzo nam sie podobaja
nosidło szyte na miare to jest to :thumbs up:

szokam
15-04-2010, 20:58
ja miałam Manduce Ono Nubigo i jeszcze kilka innych
Manduca jak i Ono u mnie sie nie sprawdziły dla mojego prawie 2latka, panele byłe stanowczo za waskie :( choc wizualnie bardzo nam sie podobaja
nosidło szyte na miare to jest to :thumbs up:

o jakim nosidle mówisz? ja tez mam 2 latka i zastanawiam sie co i gdzie mu kupic.

qqrq5
15-04-2010, 21:02
ja mam od Gosi Nubik
nie chce robic reklamy, ale sa naprawde super ;)

anesha
19-05-2010, 15:17
A nie czujecie w nosidłach, że ciężar nie rozkłada się równomiernie, ale najbardziej na biodra?
Kupiłam mężowi NubiGo, szyte na miarę, piękne jest. No i nie może w nim nosić zbyt długo - a o to chodziło, jedziemy w góry - biodra go bolą. I nie wiem, kurczę, czy źle zakłada (niby to żadna filozofia)??
MT mu w miarę podpasował, ale wolał coś z minimum obsługi.
Poradzcie więc...
Anielka chuda i długa dwulatka.

qqrq5
19-05-2010, 20:07
moze za nisko zapina pas??
my z mezem nosimy po 3h i nic nie boli nie wpija sie a nasze dziecko do lekkich nie nalezy 16kg ;)

sonyc
02-06-2010, 15:42
Do jakiego wieku (oczywiście mniej więcej) starczy Ergo (Ergobaby naturalnie) i czy jeszcze gdzieś w Polsce można kupić czy tylko na zamówienie no i jakie ceny - w Niemczech widziałam za 100 euro? Choć pewnie najlepiej i taniej będzie uszyć coś na miarę.