PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy sklep Nati



Kamila
29-09-2011, 21:02
Nowa szata graficzna:
http://shop.natibaby.pl/

Calkiem, calkiem :thumbs up:

belfe
29-09-2011, 21:04
jakos wcześniej bardziej mi sie podobało ............

Kreska
29-09-2011, 21:05
Ładnie :thumbs up:
żeby jeszcze problemy z serwerem zniknęły dzięki temu! trzymam kciuki! :)

amst
29-09-2011, 21:08
Długości mogłyby być do wyboru w okienku a fotka modelu tylko jedna. Strasznie dużo się robi tych fotek po otwarciu linku do np. bawełny.

irla
29-09-2011, 21:25
ładny
ale popracowałabym nad przejrzystością - bo jej brak, jakos tak chaotycznie się zrobiło
może tylko tak na poczatku przy wprowadzaniu wygląda :)

mamru
29-09-2011, 21:29
no i cóż z tego, że ładny nowy sklep, skoro polityka tej firmy jest tak zniechęcająca

cynthia
29-09-2011, 21:55
kurczaki ta firma wam coś daje za podpowiedzi czy jak??? :D bo za to się raczej płaci... a przy takiej polityce jaką uprawia ta firma to podziwiam Was dziewczyny że Wam się chce im podpowiadać...

Celebrianna
29-09-2011, 22:03
No i git! Można założyć konto...tylko warto by dodać możliwość podania danych adresowych, których nie trzeba będzie wpisywać jeszcze raz w zamówieniu... inaczej, po co logowanie?

pauladuch
29-09-2011, 22:13
Nie powala :)

Kreska
29-09-2011, 22:17
a ja podziwiam wytrwałość i zawziętość niektórych forumek żeby w KAŻDYM wątku o nati pisać jeszcze raz i udowadniać jaka to beznadziejna firma :roll:

ja mam z Nati pozytywne doświadczenia i raczej nie jestem jedyna ;)

Celebrianna
29-09-2011, 22:18
a ja podziwiam wytrwałość i zawziętość niektórych forumek żeby w KAŻDYM wątku o nati pisać jeszcze raz i udowadniać jaka to beznadziejna firma :roll:

ja mam z Nati pozytywne doświadczenia i raczej nie jestem jedyna ;)
Zgadzam się z przedmówcą...:-) Ja też nie mam powodów do narzekania i śmieszy mnie taka nagonka niektórych... a swoją drogą współczuję Natalii.

mamru
29-09-2011, 22:20
a ja podziwiam wytrwałość i zawziętość niektórych forumek żeby w KAŻDYM wątku o nati pisać jeszcze raz i udowadniać jaka to beznadziejna firma :roll:

ja mam z Nati pozytywne doświadczenia i raczej nie jestem jedyna ;)
wypraszam sobie! zrobiłam to po raz pierwszy!!!

Kreska
29-09-2011, 22:23
wypraszam sobie! zrobiłam to po raz pierwszy!!!

to nie był przytyk personalny do kogoś konkretnego ;)

Fusia
29-09-2011, 22:28
gorzej niż było...
nie przejżyście zeby znaleźć co się chce to trzeba sie naklikać ze chej-w tym czasie może sie odechciec chusty

jul
29-09-2011, 23:04
kilka rzeczy pozytywnie (np. wybór po składzie a nie po wzorach; informacja o dokładnym składzie), ale i negatywnych - brak przejrzystości m. in. przez to co pisała amst z wyborem długości, dziwi brak podkategorii w bawełnach (może tymczasowo). No i nadal brakuje mi dokładniejszego opisu chust - jest już skład, ale wciąż brak info o grubości, mięsistości - że różnią się między sobą, lniane pasiaki to co innego niż żakardy, to możnaby coś na ten temat kwestii napisać.

Ale widać, że coś się dzieje :)

demona
29-09-2011, 23:10
a ja podziwiam wytrwałość i zawziętość niektórych forumek żeby w KAŻDYM wątku o nati pisać jeszcze raz i udowadniać jaka to beznadziejna firma :roll:

Jak to mówią... nie ma dymu bez ognia:(

peluche
29-09-2011, 23:25
a ja podziwiam wytrwałość i zawziętość niektórych forumek żeby w KAŻDYM wątku o nati pisać jeszcze raz i udowadniać jaka to beznadziejna firma :roll:

ja mam z Nati pozytywne doświadczenia i raczej nie jestem jedyna ;)
A Ja nie mam pozytywnych , ale Za to mam prawo krytykowac.
Sklep nijaki, ale to akurat dla mnie bez znaczenia juz tam nie kupuje.

demona
29-09-2011, 23:29
A tak z podpowiedzi - może by dawać paragon do zakupów? :ninja:

Fusia
29-09-2011, 23:46
A tak z podpowiedzi - może by dawać paragon do zakupów? :ninja:
Lubie to:thumbs up::twisted:

Aksamitka
29-09-2011, 23:53
Nie ma kategorii nowości.Czy nie widzę?

Fusia
30-09-2011, 00:11
sprawdź moze jest tylko na andlojęzycznej wersji strony:ninja::lol:

silver
30-09-2011, 06:20
sprawdź moze jest tylko na andlojęzycznej wersji strony:ninja::lol:
dla andloidów?

rrkwiatki
30-09-2011, 07:49
czy ceny nie są "trochę wyższe"

t_a_s
30-09-2011, 07:50
czy ceny nie są "trochę wyższe"

Też mi się rzuciło, że jakoś podrożały.

macierzanka
30-09-2011, 07:54
A tak z podpowiedzi - może by dawać paragon do zakupów? :ninja:
No tak. Taka wielka firma i sprzedaje tak sobie. Nieprofesjonalne to.

sznurka
30-09-2011, 08:29
w zasadzie nielegalne, paragon fiskalny sprzedawca musi wydać, chyba ze się nie boi skarbówki
powyżej 40 tys zł sprzedaży rocznie musi być kasa fiskalna

zewelinal
30-09-2011, 09:09
a według mnie przesadzacie dziewczyny, jsk ktoś poszuka to i znajdzie co go interesuje, dla mnie ok

mamru
30-09-2011, 09:13
to nie był przytyk personalny do kogoś konkretnego ;)
przepraszam
miałam ciężki dzień no i wybuchnęłam, wybacz

Natalia
30-09-2011, 09:14
Większość niezadowolenia na forum wynikała do tej pory z błędów sklepu, który sprzedawał więcej niż było na stanie. Było o tym wiele wątków. Przy wielu nowościach było np. tak, że ok. 30 osób "kupiło" chustę, której nie było, zapłaciło, a potem dowiadywało się, że niestety nie ma tej chusty. Niestety, większość sklepów internetowych tak działa, że pozwala na dodanie o koszyka tego samego produktu wielu osobom. Jak to nam romantycznie tłumaczył jeden informatyk z takiej firmy produkującej te sklepy internetowe, "niemożliwe, żeby kilka osób kupowało ten sam produkt jednocześnie". Problem polegał u nas na tym, że faktycznie przy niektórych limitach tak się działo, że kilkadziesiąt osób kupowało chusty w tej samej chwili. Nowy sklep nie jest idealny, ale jako jeden z nielicznych ma funkcję aktualizowania stanu magazynowego w momencie potwierdzenia zamówienia. To ważna uwaga dla osób (także z tego wątku), które regularnie kupują u nas chusty, że po dodaniu do koszyka może się okazać, że system na końcu przy potwierdzaniu zamówienia poinformuje, że chusty już nie ma, czyli postąpi prawidłowo - uniemożliwi zakup sprzedanej w międzyczasie chusty. Jeśli mogę coś doradzić, to warto zatem mieć swojego logina z pełnymi danymi do wysyłki itd., żeby nie tracić potem czasu na wypisywanie danych. Część z Was wczoraj wpisała tylko swojego maila bez innych danych. Angielskojęzyczne osoby, które się wczoraj zalogowały, wpisywały wszystkie dane. Za chwilę będzie jakiś limit i te dziewczyny z zagranicy kupią przez to szybciej niż Wy i będzie pełno pretensji na forach, że to nasza wina i naszej polityki. :roll:

Co do kategorii "nowości", to jej nigdy u nas nie było, teraz też nie ma. Może będzie później, ale póki co musimy się przyzwyczaić do nowego sklepu jako całości:), bo zmienia on w ogóle styl pracy dziewczynom.

dankin-82
30-09-2011, 09:20
a ja życzę powodzenia :) fajnie że są ulepszenia:thumbs up:

Kreska
30-09-2011, 09:24
Natalia! Powodzenia!

Bonita
30-09-2011, 09:29
Nareszcie po zmianie strony zmienił się też sklep - wygląda fajnie, gratuluję :)
W chustach nosi mnóstwo osób, na forum jest tylko pewien ich procent i nie każdego obchodzą przepychanki. Malkontenci znajdą się zawsze. Przeciętny nosiciel da sobie radę i kupi co będzie chciał ;)

jul
30-09-2011, 11:45
tylko warto by dodać możliwość podania danych adresowych, których nie trzeba będzie wpisywać jeszcze raz w zamówieniu... inaczej, po co logowanie?


Jeśli mogę coś doradzić, to warto zatem mieć swojego logina z pełnymi danymi do wysyłki itd., żeby nie tracić potem czasu na wypisywanie danych. Część z Was wczoraj wpisała tylko swojego maila bez innych danych. Angielskojęzyczne osoby, które się wczoraj zalogowały, wpisywały wszystkie dane. Za chwilę będzie jakiś limit i te dziewczyny z zagranicy kupią przez to szybciej niż Wy i będzie pełno pretensji na forach, że to nasza wina i naszej polityki. :roll:

Aż założyłam konto, żeby sprawdzić jak jest z tym adresem - rzeczywiście, prosiłoby się o to, żeby istniała możliwość wpisywania adresu od razu przy zakładaniu konta, a nie dopiero potem, jeśli się w ogóle taką możliwość zauważy pod hasłem "dane bilingowe". Może w wersji angielskiej jakoś wyraźniej widać gdzie ten adres należy wpisać, może angielska nazwa jest bardziej czytelna od polskiej (np. merlin ma określenie "adres na fakturze")?

anse
30-09-2011, 14:42
Chcialam zapytac czemu, wybierajac opcje wysylki do USA, nie jest odliczany vat?
A nowy sklep podoba mi sie duzo bardziej niz poprzedni.

Natalia
30-09-2011, 18:35
Chcialam zapytac czemu, wybierajac opcje wysylki do USA, nie jest odliczany vat?


Dzięki Anse. Słuszna uwaga.:)
Tomek też sprawdza informacje o danych adresowych. Dzięki, dziewczyny.:)

kachasek
11-10-2011, 01:27
chciałam tylko odnośnie paragonu napisać... zamawiałam dwa razy w natibaby i paragony dostałam (przynajmniej za drugim razem, za pierwszym chyba też - skleroza:hmm:)
nowa wersja fajna, stara też była ok (ja to ostatnio jakoś mało wymagająca jestem, jeśli o szatę graficzną sklepów chodzi;)), ale zaglądam do sklepu codziennie niemal, pooglądać sobie choćby, więc na pewno przyciąga:mrgreen: (a może to chusty przyciągają:?::mrgreen:)

Kamila
18-11-2011, 11:29
Przydal by sie porzadek maly w sklepie. Wg mnie np w okazjach tak jak w glownej ofercie: przegrodki na kategorie zawartosci - welna, konopie, len, bawelna itd. Zaczyna sie robic nieczytelnie. Ale to moze tylko moje subiektywne spostrzezenie?

t_a_s
18-11-2011, 11:38
I zakładka nowości by się przydała.

Poza tym, jak się wejdzie w okazje cenowe to widać wszystkie chusty po prawej stronie po wejściu w podkategorię, a nie w okazjach już tak nie ma, jak się wchodzi np na chusty z wełną to się pojawiają tylko kategorie i dopiero po wejściu w odpowiednią widać chusty, a powinno być tak, że jak kliknę na wełnę, to mam widoczne wszystkie chusty.

aginia
18-11-2011, 11:46
Zgadzam się z Tas. Najbardziej brakuje mi zakładki nowości ale takiej w której pojawiałaby się każda właśnie dodana chust ( nowa, bądz ze zwrotów, z okazji...każda)

mamaslon
18-11-2011, 11:52
Zgadzam się z Tas. Najbardziej brakuje mi zakładki nowości ale takiej w której pojawiałaby się każda właśnie dodana chust ( nowa, bądz ze zwrotów, z okazji...każda)
dokładnie
no i byłaby szansa oglądnąc co było ;)

Kamila
18-11-2011, 11:56
Dokladnie! Zakladka na nowosc, to jest to! Kazda wychodzaca chusta powinna sobie tam powisiec przez te cale 2min :lol:

aginia
18-11-2011, 11:56
aaa i jeszcze przydałaby się opcja pokazuj od ostatnio dodanych ( tam gdzie jest sortuj po:)

kachasek
18-11-2011, 12:14
aaa i jeszcze przydałaby się opcja pokazuj od ostatnio dodanych ( tam gdzie jest sortuj po:)
:thumbs up: