PDA

Zobacz pełną wersję : Skarżysko - Kamienna



jana
08-11-2008, 21:32
jakby ktoś potrzebował pomocy, to będziemy na Święta Bożego Narodzenia :)
Mamy Nati 4,7 i Storchenwiege Leo 4,1 oraz dwa Mei Tai,
możemy pomóc w kieszonce, 2x, koali, prostym plecaczku, możemy też pokazać jak się nosi w MT z przodu i na plecach :)
Chętnie bym pomogła jakiejś mamie w moim rodzinnym mieście...

20-04-2009, 16:00
hej:)
a znasz kogos na stale w sk? bo bedziemy tam kilka dni u tesciow w odwiedzinach i miloby mi bylo spotkac sie z kims doswiadczonym:)
pozdr
asia

ps. chyba na priva tez ci napisze;)

jana
20-04-2009, 22:21
hej:)
a znasz kogos na stale w sk? bo bedziemy tam kilka dni u tesciow w odwiedzinach i miloby mi bylo spotkac sie z kims doswiadczonym:)
pozdr
asia

ps. chyba na priva tez ci napisze;)

Asiu, w Sku to chyba nikt nie nosi :? - zadupie to straszne :lool: tylko ja jak się tam pojawimy raz na ruski rok :wink:
byliśmy na Wielkanoc a następnym, razem... gdzieś w lecie tam przybędziemy...

20-04-2009, 22:27
dzieki za odp:)
szkoda ze nikogo nie ma:(
zostaje mi dalej szukac... moze dziewczyny z kielc sie odezwa...

jana
20-04-2009, 22:47
dzieki za odp:)
szkoda ze nikogo nie ma:(
zostaje mi dalej szukac... moze dziewczyny z kielc sie odezwa...

w kielcach na pewno kogos znajdziesz :)

ekspreskawowy
12-06-2009, 09:00
Jana, gdybyś była w Sku w sezonie letnim, to chętnie skorzystałabym z małych korepetycji 8))
Co prawda mieszkam teraz na podskarżyskiej wsi ale w mieście jestem kilka razy w tygodniu, więc dojazd w dowolnym terminie nie stanowi problemu.
Dopiero zaczynam wiązanie, mam jakotako opanowaną kieszonkę i początki 2x, ale zawsze to lepiej jakby ktoś, kto ma o tym pojęcie spojrzał z zewnątrz.
Na stanie mam normalną Nati i dwa pouche własnej produkcji.

12-06-2009, 09:19
ja bede za jakis czas w skarzysku (przez okolo miesiac), co prawda nie jestem super zaawansowana ale zawsze mozemy sie spotkac (choc jeszcze lepiej jakby jana dojechala :) ) na stanie mam juz dluga 4,6 wiazana, jedna kolkowa i leca do mnie 4 i 3,7 (wiazane wszystkie didki wiec mozna sobie pomacac :wink: )
aha, moglabym pomoc przy plecaczku, choc nie wiazalam to sporo juz czytalam i ogladalam filmikow wiec zawsze moge asekurowac :D

jana
12-06-2009, 10:12
:jump:
przez jakies 2 tyg będę na bank , ale jeszcze nie wiem kiedy
ale raczej w sierpniu
jak będę wiedziała dokładnie to dam znać !
aktualnie mamy zielony len, 2 MT tullimy, lanę tatoo, dwie kółkowe, będzie jeszczze albo chusto-MT albo pawie, w sumie nie wiem, bo ciągle jest rotacja :lool:

jana
12-06-2009, 10:31
asia.sz , a Ty ostatnio kupiłaś simona!! Chetnie bym go pomacala 8))

kochany expresiedokawy :wink: a w jakej wsi mieszkasz? mam nadzieje ze bedziemy mobilni rowerowo w tym czasie mamy juz fotelik 8)) może Wy równiez i zrobimy sobie małą wycieczkę?

Acha, mogę jeszcze nauczyc hantiowego plecaczka , jakby ktos pragnął, ten plecaczek był niegdyś moim koszmarem, teraz doceniam jego zalety :mrgreen:

12-06-2009, 11:36
tak :) wlasnie na niego czekam, a dokladniej poznam go dopiero w polsce, bo do tesciowej do skarzyska idzie (przesylka do portugali to :omg: )
i jeszcze katja leci, ale ta do portugali wiec bede ja niedlugo (moze dzis :wink: )macala
a ja bym sobie twoje zbiory obejrzala :lol:

edit: katja jest piekna :love:

ekspreskawowy
12-06-2009, 20:26
Drogie panie, czy ja już mówiłam że was kocham chociaż was nie znam 8)) Chętna do nauki jestem i wiedzy głodna.

A pomacam wszystko bom początkująca i na razie doceniam różnicę - chusta skośnokrzyżowa a bawełniana samoróbka (uszyłam z pościeli w Pokemony :twisted: w oczekiwaniu na przesyłkę z Nati) a co dopiero dywagować na temat różnic między chustami.

A mieszkam w Marcinkowie (to już powiat starachowicki, około 10 km od Skarżyska) - kierunek Majków i dalej - polecam okolicę na wycieczki rowerowe bo to boczne drogi, sosnowe lasy, stadnina koni fiordzkich w starym młynie. Jak jeszcze bezdzietna byłam to zdarzało mi się rowerkiem do rodziców do Skarżyska pomykać.

jana
12-06-2009, 21:14
A mieszkam w Marcinkowie (to już powiat starachowicki, około 10 km od Skarżyska) - kierunek Majków i dalej - polecam okolicę na wycieczki rowerowe bo to boczne drogi, sosnowe lasy, stadnina koni fiordzkich w starym młynie. Jak jeszcze bezdzietna byłam to zdarzało mi się rowerkiem do rodziców do Skarżyska pomykać.

to się dobrze składa, bo mieszkam na samym końcu kamiennej, więc w sumie rzut beretem :wink:
a rowerkiem to się najeździłam w tamtych okolicach (z róznymi przygodami :? ) w liceum

asia.asz
21-06-2009, 22:39
podnosze
raz ze z pewnych dziwnych powodow zniknelam z poprzednich wypowiedzi, zamiast mnie jest gosc
dwa - po 3 lipca bede juz w skarzysku (pierwotny plan - ok miesiaca)
tyle ze bez neta:(
jakbyscie chcialy i mialy mozliwosc sie spotkac to mozemy sie nr tel wymienic
pozdr:)
asia

ekspreskawowy
22-06-2009, 16:29
Efekty uboczne nowego forum... ja się logowałam przez cały wieczór bezskutecznie, dzisiaj rano dopiero się udało :twisted:.
Co do chęci i czasu na spotkanie to tego u mnie dostatek :) kiedy tylko ci Asiu pasuje ja mogę się w Skarżysku zjawić, albowiem na urlop jedziemy dopiero pod koniec sierpnia. Cały lipiec więc jestem w zasięgu a tel podeślę ci przez pw

asia.asz
22-06-2009, 17:15
odpisalam:)
a watek musze gdzies do sledzonych wrzucic bo tak to nie zauwazylam Twojej odpowiedzi:hmm:
pozdr:hello:

jana
24-06-2009, 01:01
Dziewczyny,
jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego ze nie ma opcji zobacz swoje posty, a dokladniej troche trzeba sie naklikac zeby do niej dotrzec ;-)
przeslijcie mi prosze swoje nr. tel na priva, jak bede w sku, to sie po prostu skontaktuję :mrgreen:
aktualnie termin mój wyjazdu jest negocjowany - albo na poczatku lipca, albo sierpień

asia.asz
24-06-2009, 10:16
wyslalam:)

jana
09-07-2009, 18:42
wstępnie planujemy spotkanie w sobote, ja mam teraz rzadko dostep do neta, wiec jakby ktos jeszcze był zainteresowany, to piszcie do dziewczyn :)

ekspreskawowy
10-07-2009, 11:48
A ja w sobotę nie dam rady :cryy:chyba że moja pociecha trochę ozdrowieje.
Jest na etapie brania wszystkiego z podłogi do paszczy i dostał paskudnych pleśniawek. Swędzi go to i chyba boli więc jest nieznośny i nie nadaje się na razie do ludzi, chyba że do jutra pogodzi się z losem..:ninja:

edit: A jednak jadę - mój Bolko znosi niedogodności w jamie ustnej jak na rycerza przystało

rzufik
27-02-2010, 00:22
czy ktoś tam w sku jeszcze nosi?
moja kuzynka rodzi za miesiac a moze i wczesniej, jutro jadę do niej :)