PDA

Zobacz pełną wersję : peluche



jul
23-09-2011, 15:01
Ze smutkiem zaczynam ten wątek, ale wszelkie próby dogadania się były zbywane w mało elegancki sposób przez peluchę.

Tak więc, dziewczyny drogie, odradzam zakupy u peluche, bo gdy cokolwiek będzie nie tak, okaże się, że sąsiad naszych sąsiadów, czyli Francja, wyleciał na księżyc, a może i do sąsiedniej galaktyki; że w związku z tym nie ma tam internetu, tylko przez telefon (chyba satelitarny), w sposób bardzo ograniczony, można się połączyć ze światem; że peluche z krajem naszym zerwała wszelkie więzi, od rodziny poprzez znajomych, a na likwidacji konta kończąc; że ze względu na kosmiczną odległość nigdy się tu więcej nie będzie pokazywać, a i jej nikt odwiedzać nie będzie. Reasumując, na wasze możliwe zażalenia usłyszycie, że peluche jest w kosmosie, więc choćby chciała nic nie może, a zresztą jak ona używała, to wszystko było w porządku i nie rozumie "o co halo".

Kupowałam od peluche pieluszki - jedna wg opisu miała "skulkowany polar", do mnie przyszła zaś z polarem w takim stanie, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam, właściwie polarowy filcyk; w trakcie moich późniejszych poszukiwań w recenzjach okazało się, że peluche zauważyła, że polar niszczył się niestandardowo szybko, bo wpisała stosowną uwagę (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=48479&p=1273038&viewfull=1#post1273038). Szkada, że nie wpisała jej w opisie i nie uwzględniła w cenie.

Polar polarem, pół biedy. Gorzej, ze druga pieluszka okazała się mieć niesprawne napki przez co leży na półce nieużywana, bo nie jestem jej w stanie zakładać synkowi - bo jeśli napki jakimś cudem (i wysiłkiem) dadzą się zapiąć, to zaraz się rozpinają.

Pisałam do peluche kilkukrotnie, m.in. proponowałam, że wyślę pieluchę do serwisu napkowego - z kosztami po mojej stronie jeśli wszystko, zgodnie z tym, co twierdzi peluche, jest ok. Wszelkie odpowiedzi były takie, jak opisałam powyżej - "nawet jeśli, a przecie nie wiem o co chodzi, bo pieluszki są najlepsze pod słońcem, to jestem w kosmosie i stąd nic nie mogę".

Nawet nie jest to kwestia pieniędzy, ale wszystko można próbować załatwić w cywilizowany sposób. Niestety peluche nawet nie próbuje wyjaśnić sytuacji, nie wykazuje żadnej woli załatwienia sprawy, jedyną odpowiedzią jest "jestem za granicą, nic nie mogę".

kista1
23-09-2011, 21:55
Kupiłam od peluche chustę i wszystko poszło sprawnie, szybka wysyłka i chusta bez zarzutu.

peluche
26-09-2011, 14:27
Kurcze, przykro mi; ze ktos nie potrafi zrozumiec ze znalazlam sie za granica, bez dostepu do internetu na poczatku, moje mozliwosci komunikacyjne do teraz sa mocno ograniczone. Tak, ciezko zrozumiec, ze nie zawsze moge odpowiedziec tak jak bym chciala.
Ciezko tez zrozumiec, ze pieluszka ze skulkowanym polarem taka juz byla, taka kupilam, no i generelnie pisalam; ze skulkowana. Nie przeszkadza to w uzytkowaniu.
Drugiej pieluszki uzywalysmy kilka miesiecy i nie zauwazylysmy problemu.
W tym momencie jakakolwiek platosc za granice to naprawde problem dla mnie, no ale niektorzy nie potragfia zrozumiec, ze ktos sie moze znalezc w ciezkiej sytuacji zyciowej . Dzieki.

schiselle
26-09-2011, 19:44
my się wymiankowałyśmy i wszystko było super :)

jul
26-09-2011, 20:13
ja rozumiem trudne sytuacje życiowe, np. czekam od kilku miesięcy na zwrot pieniędzy za grzecznościowo kupione dla innej forumki nosidło i nie ma problemu. Nie mam natomiast specjalnego zrozumienia dla daleko posuniętej arogancji - dostałam niesprawną pieluszkę (specjalnie zakładałam wątek na temat psucia się napek, nikt nie napisał, żeby nagle zdarzyło się coś takiego), nie usłyszałam żadnego "przepraszam", za to powyżej, że jestem paskuda bez serca.

Jakkolwiek twierdzisz, że wielu rzeczy będąc za granicą nie jesteś w stanie zrobić, to widziałam w Twoim wątku sprzedażowym, że jesteś w stanie sprzedawać chusty (więc pewnie i przyjąć płatności). Wydaje mi się uczciwe w stosunku do innych forumek opisać jak wyglądała moja z Tobą współpraca.

peluche
27-09-2011, 11:53
okazało się, że peluche zauważyła, że polar niszczył się niestandardowo szybko, bo wpisała stosowną uwagę (http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=48479&p=1273038&viewfull=1#post1273038). Szkada, że nie wpisała jej w opisie i nie uwzględniła w cenie.
gdzie napisalam, ze polar zniszczyl sie niestandardowo szybko? bo w podanym linku jest co innego. a pieluszke juz kupilam ze skulkowanym polarkiem. Sprzedalam w cenie rynkowej, tyle ile byla warta pieluszka.



"nawet jeśli, a przecie nie wiem o co chodzi, bo pieluszki są najlepsze pod słońcem, to jestem w kosmosie i stąd nic nie mogę".
"jestem za granicą, nic nie mogę".
napisalam; ze pieluszka byla przez nas uzywana kilka miesiecy i nie zauwazylam, zeby z napkami bylo cos nie tak. znow przeinaczasz moje slowa.


nie usłyszałam żadnego "przepraszam", za to powyżej, że jestem paskuda bez serca.
przepraszam, za to ze sprzedalam Ci dzialajaca pieluszke i nie mam zamiaru zwrocic Ci za nia kasy?
gdzie natomiast napisalam, ze jestes paskuda bez serca, bo niedowidze.



jesteś w stanie sprzedawać chusty (więc pewnie i przyjąć płatności)
watek sprzedazowy jest nieaktualny od kilku tygodni ze wzgledu na moja sytuacje zyciowa.

jul
27-09-2011, 19:58
Rzeczywiście, nie napisałaś, że polar niszczy się szybko, tylko, że "mooocno sie kulkuje i mechaci (bardziej niz w innych kieszonkach)". Masz rację, to co innego, jest zniszczony nie szybciej, tylko bardziej.

Czepianie się słówek nie zmieni istoty rzeczy - myślę, że skoro obie strony napisały, co miały do napisania, to możemy już zakończyć tę dyskusję.

Pozdrawiam

Basinda
19-05-2012, 21:51
kupiła od peluche chustę i wszystko było ok.

anoli85
19-05-2012, 22:06
Kupiłam od peluche chustę.
Stan chusty zgodny z opisem, chusta wyprana, pachnąca i wyprasowana:mighty::mighty:
Dziękuję za udaną transakcję i POLECAM!

antila
09-06-2012, 10:49
Ja również kupiłam chustę, jak powyżej wszystko czysta, wyprasowana, pięknie złożona:)

panna.z.wilka
13-08-2012, 13:46
a ja kupiłam manducę i jestem bardzo zadowolona - zarówno z manducy jak i kontaktu z peluche.
polecam!

jadorota
22-08-2012, 16:36
Wymieniałam się dwa razy. Kontakt był naprawdę super. Książki bardzo ładne. Jestem zadowolona.

qmpeela
30-08-2012, 12:39
Dobry kontakt, wszystko jak należy :) Super :)

Sunrise
10-09-2012, 23:12
Kupiłam od peluche otulacz mothercare, wkładki laktacyjne, i myjki wielorazowe. Jestem bardzo zadowolona i polecam Ją serdecznie :)

Wiewiórka
11-09-2012, 07:06
kupiłam od peluche chustę i pieluchy, wysyłka błyskawiczna, bardzo miły kontakt, uczciwość, same achy i ochy

do__ti
29-11-2012, 19:24
wymianka przebiegła w sposób miły i sprawny
wszystko tak jak sobie ustaliłyśmy
ja jestem zadowolona :mrgreen:

nautika
30-11-2012, 12:39
Robiłam wymiankę z Peluchę. Wszystko przyszło w umówionym czasie. Jestem zadowolona :)

spadłamznieba
01-01-2013, 14:30
jestem bardzo zadowolona z wymianki z peluche.
dziękuje za ZAUFANIE, CIERPLIWOŚĆ, świetny kontakt, super rzeczy wymiankowe.
Po prostu super. Nic dodać nic ująć.

wiki100
14-03-2013, 01:43
kupiłam od peluche wełniane gatki i woreczek- stan super i dostałam niezamawiany gratisik, który z pewnością mi się przyda:D:D:D

ooomik
01-08-2013, 20:01
Późno, bo późno, ale zawsze :) Informuję o udanej transakcji sprzed 2 miesięcy z Peluche. Szybko, miło i na temat. Nosidło cudne, córa i mąż zadowoleni.