PDA

Zobacz pełną wersję : Jak szybko wyrośnie z MT?



Elanna
12-09-2011, 21:33
Mam takie pytanie ignorantki :hide:

Przymierzam się mentalnie do MT i zastanawiam się, kiedy zamówić, żeby ponosić ;-)

A dokładniej, to zastanawiam się jak szybko dzieciaki (orientacyjnie oczywiście) wyrastają z MT - najbardziej interesują mnie dzieci sześcio- i dziewięciomiesięczne (bo będę zamawiała teraz albo za jakieś 3 miesiące).

Wiem, że nikt mi nie powie jak szybko mój osobisty egzemplarz będzie rósł, ale ciekawa jestem jak było/jest u Was:)

bursztynka
12-09-2011, 21:35
Mam takie pytanie ignorantki :hide:

Przymierzam się mentalnie do MT i zastanawiam się, kiedy zamówić, żeby ponosić ;-)

A dokładniej, to zastanawiam się jak szybko dzieciaki (orientacyjnie oczywiście) wyrastają z MT - najbardziej interesują mnie dzieci sześcio- i dziewięciomiesięczne (bo będę zamawiała teraz albo za jakieś 3 miesiące).

Wiem, że nikt mi nie powie jak szybko mój osobisty egzemplarz będzie rósł, ale ciekawa jestem jak było/jest u Was:)

ja mam nosidło szyte od Pathi_MT i jest ono dwurozmiarowe dlatego starczy mi na dłuuugo :)

kista1
12-09-2011, 21:52
Ja mam MT ellaroo, kupiłam jakieś 4 mce temu jak moja mała miała 8 mcy i cały czas jest ok

marta-la
12-09-2011, 22:12
MOżna uszyć większe i dzięki temu że jest dwurozmiarowe na początek można wiązać z podwiniętym pasem dolnym (panel staje się niższy o szer. pasa a nóżki wypadają wtedy w tym węższym miejscu), potem dziecko dorasta, nosi w odwiniętym panelu i nosi rączki pod pasami a kiedy jeszcze urośnie zapewne przyjdzie czas że łapki będzie miał na zewnątrz i tu już wysokość panela nie ma takiego znaczenia a szer. jest istotna o tyle aby po zawiązaniu wymusić pozycję żabki co da się bez problemu uzyskać nawet przy ciut węższych panelach niż rozstaw od podkolanka do podkolanka przez dobre zawiązanie pasami. Myślę że bez problemu w takim dwurozmiarowym mt ponosisz 2-3 lata

mTuśka
12-09-2011, 22:15
mi starczylo na rok,zuze 8 miesieczna zaczelam nosic.
ele to takie no name bylo
o takie
http://desmond.imageshack.us/Himg687/scaled.php?server=687&filename=img1554ti.jpg&res=medium

dankin-82
12-09-2011, 22:46
ja Cię weźmie miłośc do mietków to uwierz mi że wzrost dziecka nie będzie ważny :mrgreen: uważaj bo ten nałóg baardzo wciąga


ale na poważnie to uszyj sobie dwurozmiarowego miecia, dobrze dopasowany posłuży naprawdę bardzo długo ;)

Elanna
13-09-2011, 09:01
Dzięki za pomoc :-) Już mądrzejsza jestem dzięki Wam :-) To idę sobie panele oglądać ;-)

Pat
01-11-2011, 11:27
Haha, dankin, święta prawda :)

Wiewiórka
27-05-2013, 23:09
kiedy mona uznać że dziecko wyrasta z miecia? Syn nie ma panelu od kolanka do kolanka, panel sięga do 3/4 uda. A co z wysokością panelu?:help:

Pat
28-05-2013, 14:29
kiedy mona uznać że dziecko wyrasta z miecia? Syn nie ma panelu od kolanka do kolanka, panel sięga do 3/4 uda. A co z wysokością panelu?:help:

Co do szerokości panelu, to w przypadku Twojego dziecka to jest już zapewne jedynie kwestia jego wygody. Co do wysokości panelu - myślę, że sporo zależy od tego, czy dziecko ma zwyczaj sypiać w nosidle. Jeśli sypia, wysoki panel się przydaje, bo kapturek nie zawsze załatwia sprawę, a jeśli dziecko już nie śpi, to chyba nie ma znaczenia.