PDA

Zobacz pełną wersję : Nieskromnie, ale nas pochwalę ;)...



dirk5
06-09-2011, 22:48
... czyli- oto jak dzielnie promujemy z Koleżankami chustowiązanie w naszej mieścinie :D:

http://www.przemiany.gniezno.pl/component/content/article/37/646


Pierwsza z lewej nieskromna autorka wątku z Liluchą na plecach, pośrodku brzuchata gingerr z wypożyczonym na okazję tej fotki Piotrasem (nieszczęśliwa raczej mina Syna nie wynika z braku umiejętności wiązania biegłej w rzemiośle ciotki, a jeno z niewyspania i zmęczenia obecnością prasy ;)), no i ta barwna kobieta z prawej to Klara ze swą Lenką :-).


Bardzo proszę nie oceniać tego rozpaczliwego "cuś" w co zamotałam świrującą Córę :oops:. Naprawdę, opanowałam plecak ciut lepiej, ale zdjęcia było robione już w dość ekstremalnych nastrojach młodzieży;)...


Ten wątek miał być w innym dziale :duh:... - jak to zmienić :-??...


Pomocy :-(...

Pat
07-09-2011, 00:08
Brawa dla trzech dzielnych mam! :)

brikola
07-09-2011, 00:12
suuuper!!!

pszczoła
07-09-2011, 10:02
O Dirk, widzę że się rozhulałaś, ozywisz Gniezno:) Super, wspieram wirtualnie!

opolanka
07-09-2011, 11:28
Superrrrrrrrr:high:
A ta pani trzecia od lewej ma niezły tatuaż:omg:

mamru
07-09-2011, 11:41
dirk :love:
gingerr jaki cudny brzuszek

Pat
07-09-2011, 13:48
dirk :love:
gingerr jaki cudny brzuszek

O żesz! Nie zwróciłam uwagi na brzuszek! Podwójne brawa! :)

kiwka
07-09-2011, 13:54
brawo dziewczyny! Gingerr jest nie do zdarcia:lol: coś mi się wydaje ze nawet podczas porodu wrzuci sobie jakąś lalkę na plecy8-)

Pat
07-09-2011, 13:57
brawo dziewczyny! Gingerr jest nie do zdarcia:lol: coś mi się wydaje ze nawet podczas porodu wrzuci sobie jakąś lalkę na plecy8-)

W takim razie już wiem, do kogo udać się po poradę, jeśli spełni się moje marzenie o drugiej dzidzi i będę chciała pierwszą nosić w czasie ciąży :D.

nadia.r
07-09-2011, 14:35
Brawo dziewczyny:high:

Sol
07-09-2011, 14:35
:applause:

horpyna
07-09-2011, 16:21
pięknie dziewczyny!:high:

czukczynska
07-09-2011, 18:34
:applause::applause::applause::thumbs up:

toffi
07-09-2011, 21:22
bra-awo :D

Karusek
07-09-2011, 21:26
O Dirk, widzę że się rozhulałaś, ozywisz Gniezno:) Super, wspieram wirtualnie!

dokładnie! KK niebawem? ;)

annya
07-09-2011, 21:30
Aga, jesteś :thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up::thumbs up:.

Asiu, brzusio prześliczne nadal!

Ściskam Was gorąco!!!

Behemot
07-09-2011, 21:31
świetnie, brawa wielkie

dirk5
07-09-2011, 22:09
Dziewczynki, dzięki za wszystkie ciepłe słowa i wyrazy uznania :-).


Noooo, się rozhulałam :rolleye: ... Z pędu na dziś zamówiłam audiencję dla nas u dyrektora MOK-u, gdzie był nasz zlot i już mamy lokal na klub mam :high:! Teraz pozostaje tylko tego nie spieprzyć :wink:...


I mój gorący apel do szanownej Moderacji- błagam o przeniesienie wątku na "Chustowanie- nasz styl życia" :mighty:!!!


Jego obecność w dziale "Chustowiązanie" zakrawa na kpinę wobec tego plecaka, w którym mam Alę na fotce :roll:...

No, chyba że rzecz miałaby się zwać: "tak nie wiążemy plecaka" ;)...

gingerr
08-09-2011, 01:25
brawo dziewczyny! Gingerr jest nie do zdarcia:lol: coś mi się wydaje ze nawet podczas porodu wrzuci sobie jakąś lalkę na plecy8-)
po pierwsze, dzięki :oops:
po drugie, he he he, śmieszne... no dobra, przyszło mi do głowy, żeby chustę zabrać na porodówkę, ale nie byłabym pierwsza :-P


W takim razie już wiem, do kogo udać się po poradę, jeśli spełni się moje marzenie o drugiej dzidzi i będę chciała pierwszą nosić w czasie ciąży :D.

Pat, zapraszam na kawę, pogaduchy, itp (czy to w Gnieźnie, czy w mojej rodzinnej Warszawie), ale to był krótki występ - mój starszak za duży na noszenie w chuście, więc wiedzę w tej dziedzinie mam raczej teoretyczną :-)

No i przyznam, że ogromnie się cieszę z takiego obrotu spraw (wywiad chustowy, miejsce na klub mamowy) :-) To naprawdę wspaniałe uczucie widzieć jak realizują się marzenia, plany, nadzieje...
Dirk, Klara - brawo, dziewczyny!

Pat
08-09-2011, 08:28
Pat, zapraszam na kawę, pogaduchy, itp (czy to w Gnieźnie, czy w mojej rodzinnej Warszawie), ale to był krótki występ - mój starszak za duży na noszenie w chuście, więc wiedzę w tej dziedzinie mam raczej teoretyczną :-)

A dziękuję, dziękuję :)

dirk5
09-09-2011, 22:22
.
Dirk, Klara - brawo, dziewczyny!

I nawzajem, nasza Chustoguru :mrgreen:!


Poza tym:
-primo- dzięki raz jeszcze za umieszczenie wątku na miejscu, Yazoo :kiss:

-secundo- opłacało się lansować w prasie :-)! Wczoraj odezwała się do mnie znajoma mojego Chłopa- osoba mi nieznana... No i mamy kolejnego swojego człowieka w naszym mieście :high:- dziewczyna jest nosząca, w październiku robi kurs instruktorski, poza tym fanka karmienia piersią, no po prostu nadajemy na tych samych falach :D!

Ogromnie żałuję, że nie trafiłyśmy na siebie przed naszym mini-zlotem, takie wydarzenie dziewczynę ominęło :-(...

No i ale, co się odwlecze, to nie uciecze, bo zlot ma być doroczny, a my jutro spotykamy się i coś mi się zdaje, że tematów nam nie zabraknie :-)...


Się cieszę :D!

olka
09-09-2011, 23:27
Brawo, brawo, brawo!
Się dzieje w Gnieźnie.
Asiu, a brzuszek już rzeczywiście niczego sobie :) Twój chuścioch ze zdjęcia miał na czym siedzieć :cool:

Venus
10-09-2011, 00:00
brawo dziewczyny az milo popatrzec :)

Magda M
15-09-2011, 21:05
Dziewczyny GRATULACJE!!!!
A z tym MOK-iem kawała dobrej roboty!!!!! W takim razie do zobaczyska!!!!
To kiedy pierwsze spotkanie????

Pondo
15-09-2011, 21:41
Super dziewczyny:)
Szkoda że nie am całego artykułu:roll:

mamaslon
15-09-2011, 23:17
ale super!!!:high:
brawa dziewczyny!

gingerr:kiss:a ja myslałam że chuste masz juz dawno spakowana, ewentualnie myslisz która zabrać ;)

Andzia
16-09-2011, 11:35
SUPER DZIEWCZYNY!

dirk5
16-09-2011, 22:53
Oooo, odgrzebany nasz wątek- dzięki za wszystkie miłe słowa, Dziewczyny :kiss:!

Magduś, na razie to chyba prędzej będzie info o narodzinach u Aśki ;). Do Niej miał się teraz zwracać MOK w konkretnych kwestiach terminów pierwszych spotkań, bo ja do pracy wróciłam i już nie wiem teraz w jakim świecie żyję :rolleye:. Na razie cisza i o spotkaniu, i o narodzinach małej gingerrki... ale czekamy, a jak za długo to pierwsze się pociągnie, to znów ja na MOK uderzę :nono:!

Pondo, Klara coś mi przebąkiwała o przeskanowaniu tu całego artykułu, co byłoby super, bo dalej jest o gingerr i Klarze właśnie, no i ... :dunno:?...

gingerr
17-09-2011, 18:36
Info o narodzinach narazie nie będzie, bo się Młoda na drugą stronę nie spieszy :(
Za to wrzucam skan artykułu :)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/rc/gg/zu2i/xMYowl5a9kWOUM7nFA.jpg

Mam nadzieję, że się dobrze wklei miniaturka.

P.S. Pracuję nad ulotką, coby było z czym iść do MOKu w poniedziałek, bo milczą jak zaklęci :(

dirk5
19-09-2011, 11:35
Pracowita gingerr nie doszła dziś do MOK-u tylko... na porodówkę :lol:!

SMS doszedł do mnie na koszmarnie nudną lekcję o Edypie i do reszty położył moje szanse na skupienie uwagi na temacie :rolleye:.

To niestosowny wątek, ale proszę o kciuki dla naszej dzielnej miejscowej Chustoguru...

dirk5
19-09-2011, 22:55
Pies z kulawą nogą tu nie zajrzał czy zignorowałyście prośbę o kciuki dla gingerr ?! Oj, oj, oj :nono:!


Poradziła sobie i bez nich nasza dzielna Asia :ninja:!

Mała gingerrka już jest na świecie :high:!

Ale o tym lecę zakładać już stosowny wątek ;).

klara
20-09-2011, 15:01
... a ja dopiero dziś na forum :oops: Przepraszam, sporo mam na głowie
Artykuł wrzuciłam tutaj http://chusty.info/forum/showthread.php?t=62324&page=12 Nie będę dublować.