PDA

Zobacz pełną wersję : przepis na życie!



Agut
06-09-2011, 21:59
OOOO OOOO OOOO w moim ulubionym serialu wlasnie mówią o chustach! Andrzej własnie zaproponował Beatce że swoje maleństwo bedą nosić w chuście i dzieki temu przemierzą z nim cały świat :)

horpyna
06-09-2011, 22:01
:) przegapiłam

kamaal
06-09-2011, 22:01
"I tak z przodu można nosić i z tyłu" :)
Też oglądam:lol:

agatkan
06-09-2011, 22:03
właśnie miałam zakładać temat:D

malutk_a
06-09-2011, 22:08
kurde przegapilam :( za pozno przypomnialam sobie ze idzie chcialabym zobaczyc mine beatki

trzya
06-09-2011, 22:22
też to oglądam jednym okiem;))
z "z przodu i z tyłu.." o tak właśnie...
to może jak Beatka urodzi wsadzi dziecię w chustę?

Dr.Obinka
06-09-2011, 22:25
Widziałam i czekałam na ten wątek :)

kista1
06-09-2011, 22:26
mój M ogląda mecz więc telewizor zajęty, kiedy powtórka?

ala
06-09-2011, 22:28
zobacz na vod

ciekawa jestem jaka chusta się pojawi :)

Denay
06-09-2011, 22:31
hehe a ja miałam nawet tytuł na ten wątek :D

"I papież będzie nosił w chuście" :mrgreen:

ps. Ostaszewska jest bezbłędna :)

ala
06-09-2011, 22:38
tak, jest świetna :) a zawsze wydawała mi się taka niewyraźna :)

traschka
06-09-2011, 23:39
o jak cudnie, że są nowe odcinki! Jutro zerknę na VOD. I tak - Beatka jest bezbłędna:)

cinkowa
07-09-2011, 10:50
Też oglądałam. Mam nadzieję, że na mówieniu się nie skończy i faktycznie w kolejnych odcinkach będzie można zobaczyć zamotanego dzieciaczka:)

Amparo
07-09-2011, 10:54
Wiecie, jak Andrzej wręczał Beatce prezent, to strzelałam: "Nati? Didymos? Bebelulu?" :lool:
Się rozczarowałam nie mniej niż Beatka :D

ala
07-09-2011, 10:55
spadochron tylko :)

espejo
07-09-2011, 11:01
Kiedys widzialam jakies migawki z imprezy z jakiegos szpitala w w-wie, Adamczyk uczyl się motać:) w inke chyba:) ale glowy nie dam:)

Agulinka
07-09-2011, 12:43
:D też wczoraj myślałam czy jest wątek. bo obejrzałam na vod już kolejny odcinek i jestem mocno rozczarowana. Dziecko inne przy każdym ujęciu, mleko tylko z butelki i pani dwa tygodnie po porodzie chuda jak nie wiem... Poza tym skąd ona pracując na zmywaku miała kasę na wózek za 2 tys??? No ale wspomnieli o chuście, może się doczekamy :)

Dagmara
07-09-2011, 12:45
Ja dziś obejrzałam drugi odcinek bardzo lubię ten serial :) Imię w końcu wybrane, ciekawe ;)

ala
07-09-2011, 12:46
a ja imię przegapiłam bo mi mąż ciągle pstrykał na mecz :(

silver
07-09-2011, 12:46
ooo, nie oglądałam, muszę nadrobić :)
Ostaszewską pokochałam sercem całym :D

Dagmara
07-09-2011, 12:47
a ja imię przegapiłam bo mi mąż ciągle pstrykał na mecz :(
Al eimię będzie dopiero w drugim odcinku ;) Ja w necie oglądam zawsze o tydzień do przodu ;)

ala
07-09-2011, 12:47
Agulinka, przecież dostawała 1tys zł alimentów:twisted:

mama-donna
07-09-2011, 13:08
Agulinka, przecież dostawała 1tys zł alimentów:twisted:

Drugi tysiak z becikowego i wózek jak ta lala :D

W serialach zawsze mają świetne gadżety nawet jak biedę klepią.

kamaal
07-09-2011, 13:14
dziewczyny a gdzie oglądałyście online następny odcinek?? Kiedyś były na vod.onet a teraz nie moge tam znaleźć:hmm:

nadia.r
07-09-2011, 13:15
Super, że nowy sezon już się zaczął:) Kocham ten serial i nie wiem co zrobię jak sie skończy:(

odynka
07-09-2011, 13:26
aaa nie zdradzajcie co będzie w następnych bo ja na Linuxie nie mogę oglądać na kompie:(

olka84
07-09-2011, 13:33
no wlasnie ja tez nie moge znalezc na VOD:frown

marta-la
07-09-2011, 13:42
OOOO OOOO OOOO w moim ulubionym serialu wlasnie mówią o chustach! Andrzej własnie zaproponował Beatce że swoje maleństwo bedą nosić w chuście i dzieki temu przemierzą z nim cały świat :)
mąż mecz oglądał ale mamy nagranr i dzisiaj zobacze
ale super :)

mi.
07-09-2011, 13:45
Kiedys widzialam jakies migawki z imprezy z jakiegos szpitala w w-wie, Adamczyk uczyl się motać:) w inke chyba:) ale glowy nie dam:)
a i owszem, jak najbardziej :)
i uczyła go Forumka nasza :)

kasia wska
07-09-2011, 13:52
obejrzalam - ale super! i ze na plecach tez powiedzial!

pabla28
07-09-2011, 14:15
powtórki w niedzielę o 12:15. Ja też nie oglądałam bo mecz był wczoraj.

pania
07-09-2011, 14:18
uwielbiam ten serial.

jadoma
07-09-2011, 14:19
no wlasnie ja tez nie moge znalezc na VOD:frown

Tutaj jest:
http://tvnplayer.pl/odcinek,przepis-na-zycie,S02E02,3162.html


Beatka -:love::love::love:

Denay
07-09-2011, 14:28
W serialach zawsze mają świetne gadżety nawet jak biedę klepią.

chociaż przyznają się od razu i publicznie, ze u nich product placement występuje ;)

więc może pojawi się jakaś chuściochowa firma :D

mi.
07-09-2011, 14:37
a ja nie oglądałam drugiego, a wiem jak to małe się będzie nazywało... ciekawe... :hmm:
ciekawe skąd? :hmm:

pania
23-11-2011, 14:49
to juz koniec serii nie? podobno maja krecic od grudnia trzecia. Czekam niecierpliwie:)
Zabcia mnie dzisiaj rozwalil :)- mowie o ostatnim odcinku z netu, bo ja zawsze do przodu jestem, bo na necie ogladam.

guga1
23-11-2011, 15:22
ale taki wózek to można za 1k nowy kupić. a uzywany to i za 400 zl.
I butelki zmeniliostatnio z TT na avent :P

też uwielbiam ten serial.

pabla28
23-11-2011, 19:20
o kurcze, to był ostatni odcinek w necie???:omg::cry:
a ja się zastanawiałam dlaczego nie ma pokazanego kolejnego jeszcze??
jaka szkoda, uwielbiam ten serial! Beatka z Żabcią super:thumbs up:

barbamama
23-11-2011, 19:47
w którym odcinku to motanie było?

marta-la
24-11-2011, 11:39
Czyli w tv jeszcze tylko jeden odc tej serii ? :omg:

pania
24-11-2011, 11:48
w którym odcinku to motanie było?

nie bylo

pania
24-11-2011, 11:49
ale taki wózek to można za 1k nowy kupić. a uzywany to i za 400 zl.
I butelki zmeniliostatnio z TT na avent :P

też uwielbiam ten serial.

eee... no wozek straszny;) buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado

Agut
24-11-2011, 13:45
ooo nie! właśnie obejrzałam ostatni odcinek! raju już myślalam że sie nie pogodzą!

:) szkoda ze juz koniec!

pania
24-11-2011, 14:02
w grudniu zaczna krecic trzecia serie:)
i oby nie ostatnia:D

Suzi
24-11-2011, 14:08
eee... no wozek straszny;) buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado

eee nie... wózek jest spoko. Roan - polski wyrób z Częstochowy, mega wielka gondola, super miękkie zawieszenie, zadne wyboje nie straszne :-) Ale grzeszków ten serial miał trochę... Kobieta w ciąży aż do porodu na zmywaku - dali jej umowe o pracę? nie chce mi się wierzyć... Jakby dali to by maciezyński miała a wiemy, ze nie miała bo musiała wrócić zaraz po porodzie bo nie miała za co żyć (alimenty od męża 2,5 tyś) jasne, ze zwłaszcza w Warszawie to mało... ALE... dostała od taty wypasiony samochód - wiadomo prezent (no i product placement ;-) ) - taki SUV żre tyle benzyny! ubezpieczenie i parkingi w Centrum Warszawy! Założę się, ze cała pensja ze zmywaka poszłaby na utrzymanie takiego auta! wot logika ;-)

a z takich dzieciowych - wsadzili nie siedzącego jeszcze dzieciaka do przyczepki rowerowej! zgroza! Producent takowej wyraźnie wskazuje limit wiekowy pow. 1 roku zycia!

I generalnie takie niuanse jak właśnie butla, super figura natychmiast po porodzie, żadnego zmęczenia, dzieciak co chwila z babcią bo a to randka a to praca...
Była taka scena - u fryzjera, Anka szykuje się na randkę, dzieciak w wózku (no super miejsce dla dziecka - farby, lakiery etc...) zaczyna płakać a Anka gdzieś tam z daleka gada do niego ćśśśśś... zamiast na ręce wziąć... Watek Gniewka w ogóle mi sie nie podoba...

Ale serial i tak oglądam :-), pukając się co chwila w głowę bo wszyscy bohaterzy są jak dzieci we mgle ;-), ale ogladam bo generalnie mi się podoba...

Takze chusty bym sie nie spodziewała a jak będzie to pewnie w jakimś fikusnym wydaniu ;-)

marta-la
24-11-2011, 14:25
ooo nie! właśnie obejrzałam ostatni odcinek! raju już myślalam że sie nie pogodzą!

:) szkoda ze juz koniec!
Ej no !!!! poco zdradziłaś !!! Przed nami jeszcze jeden docinek :(
buuuu

pania
24-11-2011, 14:30
eee nie... wózek jest spoko. Roan - polski wyrób z Częstochowy, mega wielka gondola, super miękkie zawieszenie, zadne wyboje nie straszne :-) Ale grzeszków ten serial miał trochę... Kobieta w ciąży aż do porodu na zmywaku - dali jej umowe o pracę? nie chce mi się wierzyć... Jakby dali to by maciezyński miała a wiemy, ze nie miała bo musiała wrócić zaraz po porodzie bo nie miała za co żyć (alimenty od męża 2,5 tyś) jasne, ze zwłaszcza w Warszawie to mało... ALE... dostała od taty wypasiony samochód - wiadomo prezent (no i product placement ;-) ) - taki SUV żre tyle benzyny! ubezpieczenie i parkingi w Centrum Warszawy! Założę się, ze cała pensja ze zmywaka poszłaby na utrzymanie takiego auta! wot logika ;-)

a z takich dzieciowych - wsadzili nie siedzącego jeszcze dzieciaka do przyczepki rowerowej! zgroza! Producent takowej wyraźnie wskazuje limit wiekowy pow. 1 roku zycia!

I generalnie takie niuanse jak właśnie butla, super figura natychmiast po porodzie, żadnego zmęczenia, dzieciak co chwila z babcią bo a to randka a to praca...
Była taka scena - u fryzjera, Anka szykuje się na randkę, dzieciak w wózku (no super miejsce dla dziecka - farby, lakiery etc...) zaczyna płakać a Anka gdzieś tam z daleka gada do niego ćśśśśś... zamiast na ręce wziąć... Watek Gniewka w ogóle mi sie nie podoba...

Ale serial i tak oglądam :-), pukając się co chwila w głowę bo wszyscy bohaterzy są jak dzieci we mgle ;-), ale ogladam bo generalnie mi się podoba...

Takze chusty bym sie nie spodziewała a jak będzie to pewnie w jakimś fikusnym wydaniu ;-)

no patrz, ja to widze zupelnie inaczej:) ap wlasnie. Butelka jak butelka - nie trucizna (przynajmniej dla wiekszosci na tym forum)
Co do kasy... nie zapominajmy, ze ojciec Anki mial conieco w tej Afryce, wiec skoro dziedziczy rodzina...:)
A na zmywaku na pewno nie miala umowy o prace, bo wczesniej bylo pokazane, ze tam byla straszna rotacja.
na logike umowa o prace tymczasowa czy cos...
:)

zreszta postac glownej bohaterki to taka matkapolka;) Jak dzieci we mgle to nie wiem, ale powiem szczerze, ze ja z moja duma tez bym pewnie pare takich decyzji podjela jak ona

Suzi
24-11-2011, 15:51
jasne, że butla nie trucizna :-) i jak trzeba to trzeba, bez dwóch zdań.
A dlaczego bohaterowie dla mnie jak dzieci we mgle? Jasne, ze tak jest smieszniej i dramatyczniej i serial dłuzej trwa i trzyma w napięciu ale dla mnie stały schemat - ona dzwoni on nie może odebrać - dwa odcinki - on dzwoni, ona nie zdarza odebrać - kolejne trzy... I snuja domysły i się obrażają... A sms-a nie mozna wysłać? On widzi ją jak rozmawia (sic!) na ulicy z innym, metr od siebie stoją! i obrażony i takie tam... ;-)

pania
24-11-2011, 21:46
jasne, że butla nie trucizna :-) i jak trzeba to trzeba, bez dwóch zdań.
A dlaczego bohaterowie dla mnie jak dzieci we mgle? Jasne, ze tak jest smieszniej i dramatyczniej i serial dłuzej trwa i trzyma w napięciu ale dla mnie stały schemat - ona dzwoni on nie może odebrać - dwa odcinki - on dzwoni, ona nie zdarza odebrać - kolejne trzy... I snuja domysły i się obrażają... A sms-a nie mozna wysłać? On widzi ją jak rozmawia (sic!) na ulicy z innym, metr od siebie stoją! i obrażony i takie tam... ;-)

aaa..no wiesz:) film:D
ale ja tez inne watki sledze, bo sa rownolegle bardzo fajne, na przyklad nerwowy zwiazek zabci czy zawirowania babci Ireny:) uwielbiam ja!! i Zosle tez:)

Agut
24-11-2011, 22:06
Ej no !!!! poco zdradziłaś !!! Przed nami jeszcze jeden docinek :(
buuuu


oo kurnaaaa! o tym nie pomyślalam! noo dobra nie pogodzą sie! .. ale głupie by było takie zakończenie co nie??

metis1
25-11-2011, 11:50
eee... no wozek straszny;) buda wyglada, jakby przeszlo przez nia tornado

Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super :thumbs up:(spacerówkę przemilczę...)
Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć... :ninja:

To już był ostatni odcinek? :omg:Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? :omg::omg: Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć... :roll:

Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie :) :thumbs up: (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)

marta-la
25-11-2011, 12:35
Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super :thumbs up:(spacerówkę przemilczę...)
Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć... :ninja:

To już był ostatni odcinek? :omg:Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? :omg::omg: Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć... :roll:

Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie :) :thumbs up: (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)
Nie no u psychologa byli we wtorkowy odc. a dziewczyny jeszcze jeden oststni ogladały w sieci. W tv bedzie dopiero we wtorek

pania
25-11-2011, 13:07
ja zarazilam serialem meza, obejrzelismy tez wszystkie zalegle odcinki z pierwszego sezonu:)

metis1
25-11-2011, 13:11
Nie no u psychologa byli we wtorkowy odc. a dziewczyny jeszcze jeden oststni ogladały w sieci. W tv bedzie dopiero we wtorek
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :duh: dzięki za informację! No to dziś oglądamy! :wink:

Agut
25-11-2011, 13:13
Wózek na leśne i polne spacery pierwsza klasa! Roan Marita, u nas po 6,5 roku b.intensywnego użtkowania wciąż się toczy... Gondola Roana Marita jest super :thumbs up:(spacerówkę przemilczę...)
Mogliby kolor jakiś nowocześniejszy wziąć... :ninja:

To już był ostatni odcinek? :omg:Ten, gdzie się Zabcia z Sabcią czy jak jej tam rzucają sobie na szyję u p.psycholog??? :omg::omg: Właśnie wczoraj obejrzeliśmy...
Eeee.... Mogliby jeszcze pociągnąć... :roll:

Weszłam w serial w środku, mąż mnie zaraził... I chociaż nie śledziłam wszystkich odcinków, to jestem na czasie i przyznam, że to serial inny niż wszystkie :) :thumbs up: (oglądam Housa tylko... Resztę znam ze słyszenia)


taaa zdaje sie to ten odcinek :) W ostatnim odcinku emitowanym w TV żabcie sie nie ściskali u psychologa :) a skoro mówisz o rzucaniu to zdaje sie obejrzałaś ostatni odcinek :)
Końcówka była w fontannie - zgadza sie??

metis1
25-11-2011, 13:21
Tak.... Żabcie się wyściskały, a główni bohaterowie romantycznie biegli do siebie przez fontanny...

No to the end... :)

buka
08-12-2011, 14:29
Ja zgadzam się z Suzi. Widziałam parę odcinków jedynie i to nie po kolei. Jakoś bez rewelacji, a wątek z tym maluchem strasznie mi się nie podoba. Maluszek wiecznie gdzieś podrzucany, butelka, wiecznie w tym wózku leży, wogóle jakichś głębszych uczuć matczynych w niej nie widzę. A matka się zachowuje jak piętnastolatka. Drażnią mnie też seriale z zagmatwanymi wątkami miłosnymi, gdzie para nie może się dogadać i wiecznie coś staje na drodze. Ile można - na chłopski rozum. No ale serial to serial. U mnie bez zachwytu, ale jak ktoś lubi to miłego oglądania oczywiście:)
Ciekawe jak to z tym chustowaniem będzie, żeby czasem nie skończyli w nosidle przodem do świata, choć chusty to teraz dość modny trend, więc może dlatego właśnie będą je lansować - i dobrze!

A odnośnie wózka, mamy wózek do zadań specjalnych, bardzo podobny do tego w serialu, na nieskrętnych pompowanych kolach, z łożyskiem, zawieszenie na paskach, głęboka gondola itp. za przynajmniej połowę mniej niż ten filmowy. Od mało znanego polskiego producenta ;)