PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło Tuli i Manduca w Krakowie?



pecher
05-09-2011, 23:11
Hej,

noszę się z zamiarem kupna nosidła i z nieskrywaną ochotą zapakowałabym na próbę swoje dziecię.. Cena konkretna, nie chcę męża stresować nietrafionym zakupem.. Gdzie można przymierzyć te nosidła w Krakowie? może któraś mama/tata ma takie i zechciałby pokazać?

Serdeczności

Mania
06-09-2011, 07:33
Hej,

noszę się z zamiarem kupna nosidła i z nieskrywaną ochotą zapakowałabym na próbę swoje dziecię.. Cena konkretna, nie chcę męża stresować nietrafionym zakupem.. Gdzie można przymierzyć te nosidła w Krakowie? może któraś mama/tata ma takie i zechciałby pokazać?

Serdeczności

W Krakowie w Famidze są spotkania chustowe, któraś z mam na pewno te nosidła ma (manducę to na bank, bo widziałam i sama przymierzałam:))

Pasiata
11-09-2011, 23:14
Spotykamy się też w Mufince - w środowe przedpołudnia. Ja sama mam Manduce - jak coś, mogę przytargać ;) Poza tym mam jeszcze dwa nosidła testowe, ale Tuli akurat nie - jak by Cię coś interesowało, zapraszam na priv :)

fiolka
13-09-2011, 11:27
to i ja się podczepiam i wysłałam priv Pasiata :)

goralka
13-09-2011, 11:40
ja mam tuli, do pomacania w famidze, tylko napiszcie proszę wcześniej pw, kiedy planujecie być - postaram się zjawić :)

fiolka
13-09-2011, 12:34
ooooooooo super :) a czy weekend by był odpowiedni? bo my (ja i Wicek, bo m pracuje w Krk) w tygodniu to tak średnio z możliwościami przejazdowymi ze wsi jesteśmy ;) (tak to jest jak się z miasta ląduje wśród kur.....;D)

pecher
13-09-2011, 20:55
Dziękuję serdecznie! Już piszę na priv!