PDA

Zobacz pełną wersję : 05.09, Ursynów, Belgradzka, okolice poczty



mamaLiKa
05-09-2011, 21:16
Tata w niebieskiej chuście z dzidzią w kieszonce i starszą dziewczynką za rękę. Jak mama albo, co niestety mniej prawdopodobne, tata są na forum to proszę u ujawnienie się i pozdrawiam :)
W ogóle ostatnio widzę na Ursynowie co raz więcej chust, co jest naprawdę miłe :)

taniuka
05-09-2011, 22:23
znam taką rodzinkę z okolicy, ale opis mało szczegółowy, więc tylko przypuszczam :) raczej nieforumowi

joawoj
05-09-2011, 23:07
W Pasażu Natolińskim non stop chusty widuję - dzisiaj na przykład mamę z dwójką widziałam, młodsze w czerwonych falach didkowych :).

taniuka
06-09-2011, 09:46
W Pasażu Natolińskim non stop chusty widuję - dzisiaj na przykład mamę z dwójką widziałam, młodsze w czerwonych falach didkowych :).

hehe, coś mi podpowiada, że to autorka tego wątku była ;)

mamaLiKa
06-09-2011, 10:13
hehe, coś mi podpowiada, że to autorka tego wątku była ;)

:mrgreen:
dobrze ci coś podpowiada - to ja byłam :-P
Teraz to ja prawie codziennie w tą i w tamtą z jedną, albo dwójką latam po pasażu, zawzyczaj w chuście, choć czasem nosidło wygrywa ;) Ktoś musi zakupy dla tej gromadki dzieci robić ;)

PS: a co do wspomnianej rodzinki, to tyle mogę dodać, że starsza dziewczynka była już spora - chyba w wieku szkolnym, a chusta była błękitna w pasy. Więcej w zapadających ciemnościach nie widziałam (zresztą moja uwaga była gł. skoncentrowana na zmieniających się numerkach na poczcie i starszej córze znudzonej do potęgi czekaniem ;)

taniuka
06-09-2011, 10:25
no to jak w wieku szkolnym, to nie znam

chabrowyblawatek
06-09-2011, 14:38
Tata w niebieskiej chuście z dzidzią w kieszonce i starszą dziewczynką za rękę. Jak mama albo, co niestety mniej prawdopodobne, tata są na forum to proszę u ujawnienie się i pozdrawiam :)
Zdaje się że to my :hello:
Żona mi mówi, że na mieście mówią, że na forum o nas piszą to się postanowiłem przywitać :)

mamaLiKa
06-09-2011, 14:47
O, jak sympatycznie, to rzczywiście wy, poznaję po zdjęciu :)
To miły widok - tata z dzieckiem w chuście. Mój mąż odkąd ma nosidło, chustę rzucił w kąt :( A wasza trójka wyglądała wczoraj naprawdę fajnie. Byliście jedynym miłym elementem naszej wycieczki na pocztę ;) Pozdrawiamy serdecznie :hey:

milorzab
06-09-2011, 16:11
Czesc! To ja jestem ta plotkara.

mamaLiKa
06-09-2011, 16:18
Czesc! To ja jestem ta plotkara.

no proszę jak szybko wieści się rozchodzą ;)
ale przynajmniej dzięki tobie mamy nowego tatę na forum, a to jednak nadal rzadkość :)