PDA

Zobacz pełną wersję : Wczoraj Niedziela 04.09 Krakow ul Mikolajska



Orbitka75
05-09-2011, 11:03
Mama z Huscioszkiem zamotanym chyba w 2x w biala chuste ok. 13 na ul Mikolajskiej w Krakowie.
Wygladalo na to, ze bardzo sie spieszyli, ale byli uroczy!

agatkan
05-09-2011, 21:16
No, dobra przyznam się to byliśmy my:)
I spieszyliśmy się i to potwornie... O 13 u św. Mikołaja chrzciliśmy nasza chuścioszkę...
Była 12.40, a okazało się ze nie mamy ani świecy, ani szatki... Zwyczajnie zapomnieliśmy... zostało wszystko na stole specjalnie przygotowane, żeby nie zapomnieć...
Pędziliśmy pod Mariacki, bo tam jest sklep z takimi rzeczami... Ale jak na złość... niedziela... zamknięte.
No to za telefon - i na szczęście mój brat - notabene chrzesny - wrócił do rodziców do domu i znalazł starą świeczkę po babci :) i szatkę prababci ;) i lekko spóźniony, ale dotarł do Kościoła i udało się ochrzcić Marysię:) Mina księdza bezcenna - cały czas uśmiechy do nas strzelał z ołtarza:)
A malutka dzieki chuście całe chrzciny przespała:) najpierw w szmacie, a później u taty w ramionach.

A i to był 2x i śmietankowe konopki didka - na chrzest specjalnie zakupione:lol:

A ty ze spacerówką byłaś? Pytałam się męża czy dobrze usłyszeliśmy, że ktoś nazwał małą chuścioszkiem:)

ufff... ale się rozpisałam...ale emocje do tej pory mną targają..

Orbitka75
21-11-2011, 23:25
O tak! Pozdrowionka! Ślicznie wyglądaliście!