PDA

Zobacz pełną wersję : jutro w radiowej "trójce"



Kanga
02-11-2008, 11:48
"instrukcja obsługi człowieka" o 11:15 a w tym.. o chustach :)

sara
02-11-2008, 12:16
O majn gad... Grażynka będzie profanować chusty........ :evil: :mrgreen: :hide:

Ta pani prowadząca jest lekko "weird" - każe się przytulać do drzewa jak boli głowa i rozdawać przyjaciołom kamyki, żeby dzień im lepiej mijał. :twisted: :hide:

mayetschka
02-11-2008, 12:26
a ja tam lubię "weird" Grażynkę, bo Ona taka uśmiechnięta jest nawet przed radyjo (może od przytulania drzewa albo od kamyka co go podarowała... nie wiem :lol: ) i słuchać jutro będę jak mi dzieci nie przekrzyczą odbiornika :roll:

Kanga
02-11-2008, 13:36
Grazynka na żywo baaardzo miła..
opowiada o swoich córkach itp :) trochę moje dzieci nam przeszkadzały, bo akurat postanowili się bawić puszkami po herbacie i akurat każde po kolei musiało iśc do łazienki.... :twisted: ( jak to zwykle bywa) no ale mam nadzieje, że udało się choć troche opisać jak to te chusty i po co sa wogóle..

no i to taki miły akcent na rozpoczęcie tygodnia bliskości (http://klubkangura.com.pl), który już już... wielkimi krokami się zbliża :)

yena
02-11-2008, 13:49
Uwielbiam Grażynkę i nawet za granicą jej słucham, jak tylko mam okazję. Dzięki za info Aga :D
Jakie miłe miejsce na promowanie chustonoszenia. :D

Już nastawiam budzik, żeby nie zapomnieć.

a-linka
02-11-2008, 18:57
nie znoszę Pani Grażynki, jest tak okropnie egzaltowana, że czasem trudno mi jej słuchać :twisted: :twisted: :twisted:
i mam nieprzystojną radość gdy jej koledzy z pracy dworują sobie z niej trochę - im chyba też z nią trudno... :lol:

BTW o 11 będę w pracy słuchać kogo innego ;)

mart
02-11-2008, 20:43
i mam nieprzystojną radość gdy jej koledzy z pracy dworują sobie z niej trochę - im chyba też z nią trudno... :lol:


szczególnie Baron :mrgreen:
egzaltowana jest, fakt. ale nikt inny jakoś otwarcie nie mówi w radio o wielu sprawach, które ona porusza.

sara
02-11-2008, 22:01
Grazynka na żywo baaardzo miła..
opowiada o swoich córkach itp :)

Tak, Pani Grażynka o swoich córkach uwielbia opowiadać: ile mają lat, ile ważą, co jedzą, co studiują, jakie sporty uprawiają...

W moim przekonaniu jest głęboko infantylna i nieuprzejma -
a) dzwoni do Dobrońnocki pani i mówi, że jest niepełnosprawna, a ta jej odpowiada, ze ma pobiegać po zroszonej trawie...
b) razu jednego skonstatowała też, że AZS bierze się z tego, że rodzice nie kochają swojego dziecka dostatecznie mocno...

Aga, dobrze że to Ty mówisz o chustach a nie ona.. choć ja tam nie wierzę, że ona tego nie spartoli.... :mrgreen:

Kanga
02-11-2008, 22:06
Aga, dobrze że to Ty mówisz o chustach a nie ona.. choć ja tam nie wierzę, że ona tego nie spartoli.... :mrgreen:


no to miejmy nadzieje, że nie spartoli.. i że ja nie spartoliłam razem z moimi wszędzie biegającymi, mającymi czkawkę w nieodpowiednich momentach, bawiącymi się puszkami i popisującymi się swoimi umiejętnościami dziećmi :)
starałam się jak mogłam mimo kiepskich warunków do indoktrynowania ;)

anette27
03-11-2008, 11:49
juz jest w trojce audycja o chustach

machma
03-11-2008, 11:52
I juz po.Za dużo to nie powiedzieli....

yena
03-11-2008, 11:52
No jak to już? I przegapiłam :(

Tymianka
03-11-2008, 11:53
Słuchałam właśnie i podobało mi się :)

mama_na_szóstkę
03-11-2008, 12:01
mój mąż właśnie załapał się na koncówkę i dzwonił czy ja słuchałam. ale Aga pisała 11.15, to może po wiadomosciach cóś jeszcze będzie :roll:

irla
03-11-2008, 12:25
Ups przeoczyłam ten temat i napisałam nowy watek ;) ale nic to.

Słuchałam i bardzo mi się podobało - nie słychac Aga Twoich problemów technicznych w tle ;) rzeczowo i na temat.
Mnie by przekonało jakbym jeszcze nie nosiła ;)

Duży pozytyw :thumbs up:

a Grażynka swój klimat ma i choć czasem mnie śmieszy - lubię ją :lol:

Araminta
03-11-2008, 13:14
Słuchałam, brawo Aga :D

Co do pani Grażynki, to słyszałam kiedyś jej audycję o urynoterapii :roll:

salgonya
03-11-2008, 13:20
Też słyszałam tę audycję o urynoterapii, brr...

A co do chust, to miałam dziś nie słuchać ze względu na wyjście. I już ubrałam Matysię, a tu głoś pani Grażynki z radia mnie dobiegł.
To były chusty w pigułce :) Taki jest charakter tej audycji, dłużej się nie da, nie ma co narzekać, że krótko. Dla mnie było bardzo ok. Gratukuję Aga :)

ithilhin
03-11-2008, 14:12
brawo Aga :-) :thumbs up:

zielanka
03-11-2008, 16:51
Nie wiedziałam, że ma być, wsiadłam do samochodu, włączyłam jak zawsze trójkę i akurat się zaczynało! Humor mi się od razu poprawił! Bardzo mi się podobało! Aga- wypadłaś świetnie a Twoje dzieciaki dały temu fajny klimat :D :applause:

Kanga
03-11-2008, 17:57
a dla tych co nie słyszeli proszę bardzo - już jest w podcascie ;) http://www.polskieradio.pl/trojka/instr ... x?id=73822 (http://www.polskieradio.pl/trojka/instrukcja/default.aspx?id=73822)

Guest1
03-11-2008, 18:21
:applause: :applause: