PDA

Zobacz pełną wersję : Czy w mydle galasowym Ulrich Natuerlich mozna prać BumGenius



konrad white
01-11-2008, 20:44
Czy w mydle galasowym Ulrich Natuerlich można prać BumGenius i otulacze ImseVimse?

konrad white
01-11-2008, 20:45
Pytam o pranie, bo jesli chodzi o wybielanie to mydło nie zdaje kompletnie egzaminu i chcę w nim prać zamiast proszku.

mart
01-11-2008, 20:50
jeśli mam być szczera to serdecznie odradzam jakiekolwiek płyny czy środki eko do pieluszek kieszonkowych z polarkiem.
jak tylko po przejściach z pleśnią w pralce wrociłam do prania pieluch w proszku zwykłym dla dzieci, kieszonki przestały przeciekać. przy płynach eko przeciekały bardzo często.

trudno - wolę nieprzeciekające pieluchy niż pleśń w pralce i eko. ten jeden raz będę anty-eko :oops:

calineczka
01-11-2008, 22:48
jeśli mam być szczera to serdecznie odradzam jakiekolwiek płyny czy środki eko do pieluszek kieszonkowych z polarkiem.
jak tylko po przejściach z pleśnią w pralce wrociłam do prania pieluch w proszku zwykłym dla dzieci, kieszonki przestały przeciekać. przy płynach eko przeciekały bardzo często.

trudno - wolę nieprzeciekające pieluchy niż pleśń w pralce i eko. ten jeden raz będę anty-eko :oops:
A w jakim konkretnie zwykłym proszku dla dzieci prałaś?

agul
02-11-2008, 00:49
ja mydlo galasowe tylko punktowo stosuje, ale nigdy na polar, a to tylko dlatego, ze polar mi sie zawsze bardzo dobrze dopiera (bardzo dobrze lub dobrze)

co do srodkow ekologicznych i polarow, hmmmm..... oczywiscie pare razy zdarzyly sie wycieki, ale nie na tyle zebym nabrala podejrzen, ze polar przestal byc wsiakliwy, do tej pory pralam w urlichu, teraz w ekokulkach... hmm.....

muszka12
09-11-2008, 23:14
Agul a gdzie można kupic takie eko kule i czy nadają się do prania wszystkich rzeczy malucha? Jak to działa?

Mag
10-11-2008, 10:45
Pytam o pranie, bo jesli chodzi o wybielanie to mydło nie zdaje kompletnie egzaminu i chcę w nim prać zamiast proszku.

Konrad-w mydle galasowym raczej się nie wybiela, do plam punktowo się używa.
jeśli chcesz tylko wybielać i odplamiać to polecam wybielacz i odplamiacz ecover.
rewelka sprawdzona ostatnio na szarych ze starości ścierkach, noc w roztworze i białe wyszły :shock: .

natomiast co do prania,lepiej używać proszku, ja nie mam przejść złych z płynami eco jak Mart,ale jednak stwierdzam,że każdy proszek lepiej dopiera niż każdy płyn (co moja mama od zawsze mi powtarzała :lol: ), stąd używam proszku eco.

agul
10-11-2008, 23:03
Agul a gdzie można kupic takie eko kule i czy nadają się do prania wszystkich rzeczy malucha? Jak to działa?

o kulkach tutaj masz viewtopic.php?t=6131 (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=6131) , nie wiem czy w Polsce mozna dostac

co do mydla galasowego i bg, to Konrad moze zrob test na jednej pieluszce i zobacz jak z chlonnoscia bedzie?
co do wybielania, to zdaje sie soda oczyszczona wybiela

muszka12
14-11-2008, 22:35
Agul a gdzie można kupic takie eko kule i czy nadają się do prania wszystkich rzeczy malucha? Jak to działa?

o kulkach tutaj masz viewtopic.php?t=6131 (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=6131) , nie wiem czy w Polsce mozna dostac

co do mydla galasowego i bg, to Konrad moze zrob test na jednej pieluszce i zobacz jak z chlonnoscia bedzie?
co do wybielania, to zdaje sie soda oczyszczona wybiela

Agul to chyba będą te eko kule :) http://www.ekoboom.pl/go/_info/?id=354.
Jak Ci się one sprawdzają?

agul
14-11-2008, 22:52
muszka12 lepiej pociagnac ten watek w temacie o ekokulkach mysle :)
uzywam ich ja i yena i tam troche opisalysmy wrazenia
a ten link co dalas... hmm.. wygladaja jak te co mam, tylko nazwa spolszczona, ale nazwy producenta znalezc nie moge...
proponuje sie przeniesc na viewtopic.php?t=6131

yetta
09-12-2008, 00:08
Czy w mydle galasowym Ulrich Natuerlich można prać BumGenius i otulacze ImseVimse?

Nie znam tego mydła, ale jak prałam w mydle marsylskim (70% oliwy z oliwek) to mi BG przeciekały jak nie wiem. Teraz piorę w eko proszku Dakos i jest wszystko w porządku. :mrgreen:

yetta
20-12-2008, 00:47
Proszek Dakos mi sie kończy. Powiedzcie w jakim proszku pierzecie pieluchy wielorazowe?

Lotna
14-01-2009, 19:09
Prałam w szarym mydle, bo tylko to Antka nie uczula i BG zaczęły przeciekać :|

greeneddie
16-01-2009, 23:45
Proszek Dakos mi sie kończy. Powiedzcie w jakim proszku pierzecie pieluchy wielorazowe?

Ja piorę w jelpie (tylko sypię mniej niż bym dała normalnie)
Mydełkiem spieram polarki kieszonek i wszystko co tego wymaga ale później piorę w proszku więc nie miałam przypadku przeciekania.

Lawa
20-01-2009, 14:56
Ja czasem piore w mydle galasowym i nie zauwazylam spadku chlonnosci. Poza tym piore czasmi recznie w zwyklym mydle dla dzieci bambino i tez jest ok. Najczesciej w zwyklym proszku, w pralce.