PDA

Zobacz pełną wersję : wysadzanie chłopaczka i problem z fontanną;)



.FK.
31-08-2011, 15:00
Witam:)

Wysadzamy się z różnym powodzeniem od kiedy Jacek skończył miesiąc, na razie do umywalki. Teraz ma 3 miesiące i chciałabym zacząć wysadzać go nad toaletą, ale próby wycelowania strumienia siuśków, który potrafi naprawdę daleko lub wysoko lub zupełnie na bok pofrunąć, tak aby znalazły się tam gdzie powinny kończą się sprzątaniem łazienki... Nad umywalką standardowo oblewamy kafelki, czasem mydelniczka oberwie:duh:, u siebie w domu to nie problem, ale znajomym takich numerków nie chcę robić. Macie jakiś patent na wysadzanie chłopców nad toaletą? Próbowałam klęczeć/kucać przed kibelkiem i wtedy mamy duże pole do manewru, ale strasznie to niewygodne. Znacie jakieś inne sposoby?

jadorota
31-08-2011, 19:39
Mam nocnik z ikei i sobie chwalę ;) No i młod siedząc na tym nocniku prawie ZAWSZE robi coś do środka. A ja mogę podziwiać ;)

AMK
31-08-2011, 19:43
z wysadzaniem nie pomogę ale na nocniku sadzam tył na przód, wtedy siusiak jest tam, gdzie wyżej i młody nie obsikuje

Andzia
31-08-2011, 21:32
U nas nie ma problemu w pozycji siedzącej. Adrian przytrzymuje sobie palcem.
Gorzej na stojąco.
Sytuacja nie do opanowania, siusiak w jednej pozycji a strumień we wszystkie strony :oops:

chioma
01-09-2011, 00:24
A moze przytrzymaj mu siusiaka? U nas tez byla zawsze cala lazienka zalana no i moje spodnie oczywiscie rowniez (wysadzam na toalete i zawsze jakos fontanna w lewo leci) i teraz jak widze, ze zaczyna robic siusiu to kieruje mu siusiaka w dol i jesli cos nam umknie to tylko kropelki.

marlei
01-09-2011, 00:33
polecam wanne:mrgreen: ta sie zawsze sprawdza:thumbs up: a potem tylko prysznic;-)

.FK.
01-09-2011, 07:20
O tak, potwierdzam z wanną hehe:)
O przytrzymywaniu siusiaka nie pomyślałam, zaraz wypróbujemy!
Bo na nocnik to on jeszcze za młody raczej. A może się mylę i można nad nocnikiem jakoś podtrzymywać jak jeszcze nie siedzi?

marlei
01-09-2011, 11:04
O tak, potwierdzam z wanną hehe:)
O przytrzymywaniu siusiaka nie pomyślałam, zaraz wypróbujemy!
Bo na nocnik to on jeszcze za młody raczej. A może się mylę i można nad nocnikiem jakoś podtrzymywać jak jeszcze nie siedzi?

tak samo jak nad toaleta czy umywalka;) tylko prosto do nocnika, no i masz wieksza nawigacje;)