PDA

Zobacz pełną wersję : lepki pul?



Lamia
31-08-2011, 09:32
jak wkładam do kieszonek pulowych wkład, pul klei mi sie do reki, tzn. dośc cieżko się wkłada wkłąd, wczesniej nie miałam takiego problemu... coś zrobiłam nie tak w praniu? piore w 60 st, w nappy resh i pół jelpa? Miał ktoś podobny problem?

mama-donna
31-08-2011, 10:06
Czy chodzi Ci o takie dziwne uczucie ciągnięcia się PULa po dłoni? Mi się tak zdarza jak nie jest całkowicie dosuszony. Taką zauważyłam zależność, ale nie wiem czy to na pewno to. Spróbuj następnym razem może wysuszyć wywinięte PUlem na zewnatrz. I zauważyłam też, że przy PULu minkee tak mam częściej. Może to i z wiekiem pieluszki się też dzieje.

Lamia
31-08-2011, 10:12
o to to to! przy pulu minkee właśniej częściej, dzięki za odpowiedź, w takim razie spróbuję z dosuszeniem na zewnątrz

mama-donna
31-08-2011, 10:29
o to to to! przy pulu minkee właśniej częściej, dzięki za odpowiedź, w takim razie spróbuję z dosuszeniem na zewnątrz

To chyba właśnie dlatego, że minkee jest grubszym materiałem i nie schnie tak szybko jak zwykły poliestrowy. W każdym bądź razie nie ma się co bać, że Ci się pieluszki zniszczyły.

mamaani
11-09-2011, 23:17
no a ja też się głowiłam dlaczego tak mam...dzieki :)