PDA

Zobacz pełną wersję : przeciekają kieszonki.....



mamaUlki
25-08-2011, 16:23
Przeciekają mi wszystkie kieszonki... Próbowałam różnych wszystkie tak samo przy nóżkach się wylewa. A co ciekawe taki sam wkład z otulaczem trzyma, nic nie wycieka, a kieszonka zawsze czy dużo napcham czy mało, układam w pachwinkach ciasno.. nic to nie daje. Albo jeszcze nie trafiłam na TĄ kieszonkę ;)

jadorota
25-08-2011, 16:25
Mam ostatnio podobnie. Jak Maniek był malutki, to było oki, ale teraz jak się trochę rusza, to wydaje mi się, że po prostu wkład si przemieści i koło nóżek robi się luz. No w każdym razie, na noc daję formowankę plus otulacz i problemu nie mam. W dzień zmeniam bardzo często i wysadzam więc nie zdążą przecieknąć.

Marsjanka
25-08-2011, 16:25
co ma kieszonka od środka?

może się zatłuściła?

w czym pierzesz?

mamaUlki
25-08-2011, 16:42
piorę pół proszku i dodatek bambino mio, też myślałam, że się zatłuściły i wyprałam je w płynie do mycia naczyń, ale dalej przecieka.. No nie wiem, bo taki sam wkład w otulaczu trzyma bardzo dobrze a w kieszonce jeden sik i przecieka, a wkłady wilgotne tylko są.. Może jeszcze raz je odtłuszczę i zostawię w tym na noc.

Marsjanka
25-08-2011, 16:54
nie wiem co masz w kieszonce od środka, ale proponuje zrobić mały teścik: wylej trochę wody na kieszonkę od środka - i sprawdź czy wsiąka czy krople trzymają się na materiale i tylko ściekają

mamaUlki
25-08-2011, 17:16
mam mikropolar i welurek ten syntetyczny czyli sucho. Zobaczę :)

Marsjanka
25-08-2011, 17:23
jeszcze jedno wpadło mi do głowy

wywiń kieszonki na lewą stronę i sprawdź czy z PULem wszystko OK

mamaUlki
29-08-2011, 12:35
nie wiem co masz w kieszonce od środka, ale proponuje zrobić mały teścik: wylej trochę wody na kieszonkę od środka - i sprawdź czy wsiąka czy krople trzymają się na materiale i tylko ściekają

zrobiłam test i krople wsiąkają


jeszcze jedno wpadło mi do głowy wywiń kieszonki na lewą stronę i sprawdź czy z PULem wszystko OK

jedna kieszonka rzeczywiście pul był zniszczony, ale reszta jest ok..

sama już nie wiem.. dziś dostałam kieszonkę blueberry zobaczymy jak z tą będzie :)