PDA

Zobacz pełną wersję : urlich - czy też pół porcji?



szast.prast
24-08-2011, 20:12
no właśnie.
proszku sypałam zgodnie z Waszymi radami pół porcji, a jak z płynem - takim jak ulrich naturlich, który podobno super się z pieluchami dogaduje? też pół miarki zalecanej przez producenta?

IwonaKM
24-08-2011, 23:08
odpowiedzi nie znam, ale przy okazji wątku o urlichu, zapytam czy tylko ten plyn nadaje sie do prania pieluszek?

szast.prast
25-08-2011, 19:40
mądre pieluchowe głowy, gdzie jesteście?

KaiDo
25-08-2011, 22:42
ja używam połowy porcji urlicha, jak dawałam więcej to mocno się pieniło i musiałam dodatkowo płukać

mi.
09-09-2011, 18:44
za tę boską wydajność kocham Urlicha do pieluch.
potwierdzam - pół porcji :)

yetta
01-10-2011, 21:28
Każdego proszku lub płynu do prania dajemy pół zalecanej dawki - jeżeli chodzi o pranie pieluszek. :D


odpowiedzi nie znam, ale przy okazji wątku o urlichu, zapytam czy tylko ten plyn nadaje sie do prania pieluszek?
Ten płyn nadaje się do prania pieluszek.
Do prania pieluszek nie nadają się płyny do płukania i zmiękczające.

mirabel
01-10-2011, 23:44
Pół porcji.
Urlich jest super

IwonaKM
02-10-2011, 01:00
Ten płyn nadaje się do prania pieluszek.
Do prania pieluszek nie nadają się płyny do płukania i zmiękczające.

a czy jakiś inny niż Urlich nadaje się do prania pieluszek

wiem, że pieluszek nie nalezy płukac w plynie zmiękczającym ani prać w płynie ze zmiękczaczem,
jednak nie na każdym płynie do prania jest informacja, że nie zawiera zmiękczacza.
czego w składzie płynu nie powinno być, by mozna w nim było prać pieluszki. Jak to sprawdzić na etykiecie?

yetta
02-10-2011, 11:21
Nie mam doświadczenia z innymi płynami. Myślę, że najważniejsze to dobrze wczytać się w etykietę na butelce czy nie ma w sobie zmiękczaczy i płynu do płukania. Jeśli nie ma to powinien się nadawać.