PDA

Zobacz pełną wersję : Otulacze PUL



mamaUlki
16-08-2011, 18:30
Mam flipa i zastanawiam się co jeszcze by było fajne?

Nympha
16-08-2011, 18:38
Ja mam m.in. PUL bawełniany z Nappime. Fajne są. Wcześniej czasem zdarzały się jakieś wycieki, ale to chyba wynikało z tego, że moje dziecię na początku było bardzo drobne, albo z tego, że jeszcze ja nie do końca umiałam układać tetrę :P

Lamia
16-08-2011, 18:54
Poszukaj info o pulach w szukaju. tez się ostatnio interesowałam otulaczami i dużo info akurat o tej kwestii tam znalazłam

ja tez mam flipa - bardzo dobry, bawełniane, wełniane - ok, ale wole pulowe

mamaUlki
16-08-2011, 18:57
No ja też właśnie wolę pulowe :) chciałam wełniane, ale za to moja mała ich nie lubi, nie chce dać sobie założyć. No i teraz szukam jeszcze czegoś dobrego oprócz flipa.

tra
16-08-2011, 21:19
Dla mnie do tetry najfajniejszy jest Nappime, bardzo ładnie się układa, mała zgrabna dupka 8-), gumki nie odciskają.
Do formowanek wolę większe z gumką z przodu (ale to nie koniecznie) np Yetty z pulową lamówką, bo wcześniejsza wersja odciskała i odparzała nóżki, ostatnie moje pulowe odkrycie do otulacz Ali Naturalki - jest największy z wszystkich, które widziałam - jak ktoś ma większego maluszka to polecam.

libra
19-08-2011, 17:16
Ja miałam kupic flipa, ale ostatecznie wybrałam blueberry. Tylko i wyłącznie ze względu na kolor - czekoladkę:love: Jastem nawet zadowolona, bo fajny jest, podwójne gumeczki się sprawdzają, ale brakuje mi tych zakładek podtrzymujących wkład...z drugiej strony przy moim wierciochu nawet zakładki by nie pomogły. Chyba tylko zatrzaski:lol:

ewaibartek
19-08-2011, 17:43
pupeko moje ulubione,rzep bardzo mocny i wogóle super krój