PDA

Zobacz pełną wersję : 2x do oceny - nowe zdjęcie



Bellydancer
14-08-2011, 15:18
Drogie chusto-ekspertki :)

Moje dziecię miało ostatnio bunt chustowy, a wiązałyśmy tylko kieszonkę. Z sugestią znajomej (pozdrawiam hildegardo4!) zamotałam co innego i o dziwo - siedziała spokojnie.

Do oceny nasze wiązanie 2x. Sama widzę, że jak Nina zasnęła to poluzowała mi się jedna krawędź - wszystko przez to, że podczas dociągania odpycha się od mojego dekoltu rączkami. Wydaje mi się też, że nie do końca krawędzie doszły do dołów podkolanowych, choc wydawalo mis się podczas dociagania, że jest ok.

I teraz jak sobie patrzę na te foty, to chyba pupka powinna bardziej wypasc?

I jeszcze pytanie co do krawedzi na karczku, czy tak ma byc? Wydaje mi sie, ze plecki zbyt odsloniete, ale jak bardziej zaslanialam to sie buntowala, bo nic nie widziala ;]

No nic - przyjmę każdą uwagę, byle było lepiej.

https://picasaweb.google.com/110810493093427438508/Chustospacer?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLzb7ubwjdTJWQ&feat=directlink

dirk5
14-08-2011, 21:00
Bardzo Ladne zdjęcia, ale w sumie ciężko szczegóły wiązania dostrzec; są raczej "efektowne" niż demonstracyjne ;).

Ale to, co moim "nieeksperckim" okiem częstej użytkowniczki tegoż wiązania zoczyłam, to:

- zbyt mało wpadnięta pupka, kolanka powinny być powyżej niej, plecki wygięte w łuk- Twoje dziecię siedzi w zasadzie prosto, nieco zbyt "wisiadłowo"

- rzeczywiście brak podparcia dla główki, poły powinny schodzić się na karczku, tak by podpierać łepetynkę, zwłaszcza śpiącego dziecia; dopiero gdy dziecko samodzielnie siedzi, może mieć rączki wyciągnięte na zewnątrz, wtedy jest inaczej


- poły na dole rozłożyłabym nieco szerzej- do dołów podkolankowych



Co do dociągnięcia chusty- jak dla mnie- wcale nie jest źle :thumbs up:!

No i załączam wyrazy zazdrości wobec takiego cudnego nadmorskiego spaceru... :-)

Powodzenia!

marlei
14-08-2011, 21:07
Ja tylko z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ekspertem nie jestem:wink: Troche szerzej chusta, od kolanka do kolanka i blizej przy szyjce;)(jezeli Wam nie wygodnie to wywin sobie chuste na ramiona - to da duzo miejsca dla maluszka i dla Ciebie:)) poza tym moim zdaniem suuuuper:D


OT:
Bardzo fajnie wygladacie w tym przepieknym rapalu:mrgreen: Jakbys chciala sprzedawac to sie usmiecham:wink::lool:

mayetschka
14-08-2011, 21:16
jak na moje oko, za płasko nogi. One sa jakby w szpagacie a nie żabie. Myk na wsadzenie dziecia głębiej w chustę jest taki, że dwa palce (wskazujący i środkowy) na łydkę, kciuk na kolano i kciuk od siebie a łydkę do siebie (kurna ależ dziś mi brak słów). Jeśli po tym poczujesz luz zewnętrznej krawędzi to trzeba ją dociągnąć.
chusta musi kończyć się w zgięciu kolana.
Pięknych nadmorskich spacerów - zazdroszczę...

Bellydancer
14-08-2011, 21:16
dirk5 - faktycznie foty słabe.. a prosiłam męża, żeby pstrykał tak, by było widać co i jak zamotane.. (ma nowy aparat i jak widać to silniejsze od niego)

wymieniłaś wszystko to co i mnie ze zdjęć wydawało się nieprawidłowe. popołudniu znowu motałam 2x i starałam się mocniej dupkę wyrzucić i wydaje mi się, że było dużo lepiej.

marlei - dzięki, za tą sugestię z wywinięciem, spróbuję jutro :)

mayetschka
14-08-2011, 21:19
ps. zdejmij chustę z szyi a przesuń na kości na ramionach - Ninka będzie widziała a Tobie będzie lżej

Bellydancer
15-08-2011, 10:02
mayetschka - dziekuję, zastosuję dzisiaj :))

Tego oczekiwałam, konkretów, i nie zawiodłam się. Mam tylko nadzieję, że krzywdy małej nie zrobiłam nosząc ją w ten sposób.

Dzięki!

Wrzucę fotkę po kolejnej próbie :)

https://picasaweb.google.com/110810493093427438508/Kangurek?authuser=0&authkey=Gv1sRgCI79ipS144yZywE&feat=directlink

Czy cos się zmieniło? Bo ja to chyba jestem jakims ułomem wiązaniowym :P

Bonita
15-08-2011, 21:07
Drugi zestaw zdjęć jak dla mnie super.
A chusta - marzenie :D Piękna ta rapalu..... :love:

marlei
15-08-2011, 23:26
:applause:mi tez sie bardzo podoba;) ale niech sie specjalisci wypowiedza:)