PDA

Zobacz pełną wersję : suszenie wielo... co dozwolone?



Lamia
13-08-2011, 22:38
wiem, ze z pulem na kaloryferze w zimie nie można. czytałam już o tym. ale formowanki rozumiem, że można, tak? mikropolarkowi, welurkowi, konopiom i bambusowi nic sie nie stanie, nie? wełnie tez nie, nie?;)

mTuśka
13-08-2011, 23:22
formowanki,mokropolar welurek i babbus moze byc na nawed goracym kaloryferze ale welna laczej na letnim.
pulu i aio czyli z pulem nie mozna.
i szukaj nie boli :ninja:

Lamia
13-08-2011, 23:38
marciasione, szukaja lubię, ale w tym przypadku, gdy wbiłam "suszenie pieluch" to mi takie wątki dziwaczne wyskoczyły, ze na pewno żaden konkretny pod suszenie czego gdzie i ile. Dlatego zapytałam:)

Brilho
14-08-2011, 22:26
Wełnę to można wykręcić delikatnie w ręczniku i powiesić z dala od kaloryfera:)

Fusia
14-08-2011, 23:49
Wełnę to można wykręcić delikatnie w ręczniku i powiesić z dala od kaloryfera:)
nie nie wykrecac...odcisnąś położyć na ręczniku zawinąć i usiąść albo udeptac ale nie wykrecać
pul normalnie jak mi zalezy na szybkim wyschnięciu to rozwieszam na krześle blisko kaloryfera-nie na kaloryferze taksamo polar i microfibra a tetra i bambus-moje1200brotów wirowania w pralce i na kaloryfer

Brilho
15-08-2011, 12:23
nie nie wykrecac...odcisnąś położyć na ręczniku zawinąć i usiąść albo udeptac ale nie wykrecać
pul normalnie jak mi zalezy na szybkim wyschnięciu to rozwieszam na krześle blisko kaloryfera-nie na kaloryferze taksamo polar i microfibra a tetra i bambus-moje1200brotów wirowania w pralce i na kaloryfer

No może zle się wysłowiłam, WYCISNĄĆ w ręczniku;-) w każym bądz razie miałam na myśli delikatne obchodzenie się z wełną.

Olik
15-08-2011, 12:53
Kurka, pokarało mnie podłogowym, musiałabym układać pieluchy pod meblami :mrgreen: